Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vigyázz miket beszélsz, mert a Napsugár erre nagyon odafigyel hogy unokaöccs,vagy unokatesó!főleg ha lány!majd egy hétig fala........,öhöm,......magyaráztam hogy a Stevenek kije volt nálam!már ki se merem mondani!
Én segitek még a félkezes munkában is neked!beülök a sarokba egy pohár sörrel,meg egy maláj hölgyel és szorgalassan együttérezve nézem,ahogy csinálod a munkálataidat!de legalább ott vagyok ez nagyon nagy segitség!
Úgy gondolod Doc????
Én szeretm a német autókat, a német nyelvet, a német "jólétet", és a német focistákat
No meg a Hondákat!
Rece!
Kykeere meg rám is mondhatsz efféleségeket és utána majd márkás sörökel ha megajándékozol bennünket elnyerheted bűnbocsánatod!
na jó csámcsogást a focin, és hozzuk össze a mi meccsünket is ok fijjjúúúk, pá veletek, rece báttyó
apropó sör, a kykeevel kezdeményezünk egy közös hányást valamelyik hétvégén pl péntek este és másnap mindenki haza.
kellene helyszin. én a lacáék kertjére gondoltam
ott aztán lehetne fetrengeni is esetleg sátorban.
merthogy a dody nagylelkűen elutasította a sátorállítási ötletemet
Győzedelmeskedik biza Azért gátló tényezők lehetnek Példának pár : mocskos korrupt féreg vak csaló spori az egész gennyes FIFA vezérkarral együtt
Csak hogy Panizzinek is legyen oka hozzászólalni a témához!
na én megyek star wars-t nézni a fiammal, kb ez az ötvenmilliomodik alkalom !!!
szép esős napot mindenkinek
ja, laca tudom neked ajánlani a müncheni sörsátor készítő kft-t, ők talán tudnak elég nagy méretben előállítani neked egy nadrágot, hátha nem szorít, sisakot meg akupola gyárban készíttess pfujjj de mocsok voltam, bocsi de ez ziccer volt, majd jövök neked egy sörrel
Tényleg tudnak a fiuk
Ők tudják mitől gömbölyű a labda???
Ronaldo is ezért nem találja el a másik meg majdnem elesett benne
az unokaöccs legaláb ismeri a MÁRKÁKAT és ez MOTORBAN csak és kizárólag a YAMAHA
badlac,
igazán nagyra értékelem a segítőkészségedet, de ismételten le kell mondanom a holnapi melót.
sajnos az időjárás folyamatosan ellenem dolgozik.
holnapra ha egyáltalán lesz jó idő, akkor csak olyan apróságokat fogok csinálni, amiben senki nem tud segíteni.
még1x köszönöm, majd legközelebb szólok, ha tudsz segíteni
hi kykee, az az unokaöcsém volt lent, még nem lehet jogsija, de azt már tudja, hogy mi az a motor
Mucses gracias Seniorita!kimondottan elfogult vagy a FOCISTÁKKAL szemben!Ők tudják mitől gömbölyű a labda!
HAHAHAHAHA!
Szonai dam DOC! igen az igazság ismét győzedelmeskedik!még fociban is!Szerinted a Panizzi rám célzott a disztingvált beszéd morállal!nem is káromkodtam baz"me"!
Még egy alaptétel nyert ismételten bizonyítást a nők a focihoz sem értenek
pfujj dél amerikaik
Brazilok!az igen,meg az Argentinok!
Rece!
Itt voltál Almádiban és nem hivtál?
Én a németeknek drukkolok!
Köszi Péter!

Egy kora délután rászánok a jövő héten. Már akartam venni, amik kilőve: euromotor, superzone, corsaro. Itt nem volt rámvaló......Kabátból 58-as jó, nadrágból a 3XL-es/62-es nem jó.....hiába no, izmos vagyok, mint állat.....
Laca:
www.imet.hu
www.shox.hu
www.fokt.hu
Ezeken a helyeken voltam személyesen is és láttam nagy méretet! :-) De telefon is van mindenhol, és lehet érdeklődni.
Lesz bizony!
És a hátralévőket mind megtudom nézni, egyik sem esik hétköznap késő délutánra!
Ehh, dolgoztam, nem láttam sajnos...

A megrendelt Spyke nem is lesz sajnos, a jövő héten tervezek egy kis körülnézést.
Budapestiek javasolhatnátok egy-két jó boltot, ahol lehet extra nagy méretet kapni.....

Lesz állítva computerrel is valami, az 1000-es szervíznél kérdeztem erről a srácot. Azt mondta, 1,5-2 óra alatt kész van mindennel, computerállítással is!
lesz itt még jó meccs