Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Hungaroringen van valami ilyesmi. Mehetnél oda órát adni!
Jogsi? Ha tud valaki GSR600 Streetfighter iskolát,akkor szivesen beiratkoznék!de ez is belefér a KLÁN tevékenységi körébe!tehát nem büntethetik!
Hahó Dody fater!
Köszönöm a GSR nevében is mert Ő is kellett hozzá! én is mociztam ma az eső ruhámban,de csak egy órát,mig elintéztem a telefonokat!bevallom én gsr 600 topicfüggő vagyok!lassan mehetek kezelésre!de ha egyszer hiányzik a társaságozok............
Gixxer az is csak remek lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem is vártam mást!
4 év??miben segithetek?
a wapon figyelem az eseményeket és megdöbbenve érzékelem a grafikonon,hogy gyengült a hozzászólások/nap/óra aránya!
Persze az okot is tudom! nincs nemzetközi sexszélhámos Laca csajozos duma!
Kykee!
Mire meglesz a jogsid el is veszik mert visszaélsz a gyülékezési joggal olyan csődület bámulja az ámulatbaejtő mutatványaid!
Nem tudtam hogy csak 100 méteres az a pálya hogy csak eddig tudtál gyorsulni!
Sziaaaaaaa DOC!
mi lett volna????ki megyek a fűre!aztán fekszem,de nem aludni!kiváncsi vagyok a 6.ikra i,nagyon! Levi el is esett,mert kerekezést tanulgatja!de miért a kanyar elött? ezt nem értem! Nekem szépen ment már 40m kb!ráadásul a CBPistával egyszerre húztuk fel az orrát!milyen szép látvány lehetett ez a szemlélőknek!ráadásul a kifutópályán!mintha 2 gripen szállna fel! mst kezdhetem az elsőn megállást,de hosszan,nem úgy,hogy csak felemelkedik aztán csak lehupp!lámpáknál meglehetősen megbotránykoznak/megbámulnak,mikor ezt csináljuk!de poénnak jó!
Helló Kykee !
Gratulálok !
5.ben az elég szép ! SZUPI!!!!!

Gixer remek mint a GSR!

Szombaton mentem egy kört a Balcsi körül ma szar volt az idő így No motorozás !

Meló rendben de környezet lehet kell 4 évet várni hogy jobbra forduljon !!!

Ma kihalt a TOPIC !
Jó hogy életet leheltél a rendszerbe !!!

Csaó:
Dody
Igazán nincs mit!
Köszönöm,megtisztelő volt veletek beszélgetni! Jó éjt,derűs ébredést! üdv Kykee
Halidéj Kykee!
Senki nem állítja hogy mindíg a legjobb csapat lesz a világbajnok. Sőt! Megfordítom a bajnok szinte sosem egyenlő a legjobb csapattal. Csak gondolj a görögök eubajnoki győzelmére.
Ötödiben mentél ennyit? Mennyi lett volna ha kapcsolsz hatodikat?
Szép jó estét minden topicosnak!Rece,merre vagy?hogy telt a 7vége a Sithekkel?mi igen jól éreztük magunkat a Suzuki napokon Szentkirályszabadján!ha mi nem megyünk ki a motorokkal akkor snasszra sikeredett volna az egész!még a Nox produkált állitólag komolyat!Gondolj el egy kifutópályát és úgy mész ahogy akarsz!Rendörök is csak bámultak!238km/h 5.dikben!erre el kellett volna jönnöd és egy életre pontot tetünk volna a GSR VS FZR küzdelemre!persze hogy a gsr a nyerő még álló helyzetben is! de lesz nekünk még alkalmunk ezt letudni!sör weekendet meg intézd!
Steve!hallom,hogy itt vagy a Balatonnál!hogyha erre jársz akkor szólj és tali!
Laca mi újság veled és kedves családoddal!mostanában nem hivsz!mi van megsértettelek,bukó ügyileg?reagálj!Dody,mizu!remélem csillapodtak a múltkori indulataid és helyre jöttek a dolgok a meloddal kapcsban!fiadnak bevált a gixxer?Doc,halidéj!merre vagy?kiesett a csapatunk!elszomoritó!ez van,a jobbak tudnak vesziteni is!ugyebár tesó?!
Ilyen komoly dolgokkal poénkodni egy ilyen szép lánynak?
Nem is jó az a Nő aki pik-pak vihető!elötte azért illik meginni egy szódát!
Átlátsz rajtam Józsi!

Én nem pénzért ultizom, hanem élvezetből! (rosszul járt volna az egyik srác ma, ha nem 1-2 forintom, hanem pl. 100-200 alapon játszunk......akkor itt lenne a másik GSR.....)
Laca !

Jó döntés! Na így bármit írhatsz a csajoknak !

Mi a nejemmel 24 éve vagyünk pont most hétfőn fordulunk a 25 .be!

Bmeg a Brazilok kicsit megleoődtek a feladattól !
De majd a II. fidőben !

Egyébként ulti sem rossz ha sokat nyer az ember fia pl.
Szia Yikess!

Nem néz ki rosszul......
De engem nem zavar a menetszél, épp amiatt, amit írtál!
(Néha nekem is felkúszik a sebesség 180-200-ra, szigorúan előzés közben és után......de még 180-nál is kibírható előrehajolás nélkül)

Biztos lesz keletje!
Biztos voltam és vagyok benne, hogy nem vagy olyan!
Nem kell valakinek elado KAPPA plexi? 21500 az ára, odaadom monnyuk 15-ért, mert rájöttem, hogy nem megyek annyit és olyan gyorsan, hogy igazán kelljen. Jobban teccik nélküle, és főleg városban járok úgyis.

Amúgy elég hatásos, 180-nál is simán lehet ülni a gépen, mintha plexi nélkül 50-el menne az ember.
Amúgy a viccet félretéve, nem vagyok olyan nő, aki bárkinek odadobja magát. Poénkodni viszont nagyon szeretek
Pedig nem az esőtől ijedtünk ám meg.....

Várjál, én itthon sem voltam akkor egész nap! Utána még meg is védtelek! De akkor ezek szerint rosszul mértem fel a helyzetet......Nekem egy képet is alig akartál felrakni, mással már gruppit beszélsz meg......
Többet nem hagyom magunkat átvágni Szakadó esőben vártunk rátok
Várjál, most már biztos mindjárt itt lesznek a skacok is!!!!!
Szia drága Gyöngyi, csak előkerültél.....
Szia Dody!

Motorozás nem volt ma, ulti annál több!!!!!! (ez jó társaságban legalább olyan jó!)
Nem én vagyok a nők álma! Meg az asszonypajtással is nagyon egymásrataláltunk, már tíz éve!! Ettől még poénkodni, hülyéskedni lehet! Így vagy egyedül megyek, vagy Vele!

Jó motorozást Neked, 22-én találkozunk!
Sziasztok!!
Hát ja.....a primadonnák besasszéztak.....
De az angolok sem érdemelték volna meg......
SZIA MINDENKINEK !

Szorgalmasak voltatok a napokban.

Azt értem aki nem tud motorozni az sokat írogat /pl:Rece/ viszont Laca Te mit csinálsz?
Én ma is nyomtam 220 km t.
Egyre jobban összeszokunk a mocival.
Laca 22. én hozod az Nejed magaddal, vagy topicolsz magadmögé valakit addig????

Azért Gyöngyi hidas átvágása az durva volt!
Szegény Kykee!!

Foci az igaszságosan alakult eddig nagyjából !
Brazilok nem kérdés Ők a Best !

Németek No az enyhe túlzás !!!!!

Na meg a Sumi az igen, persze szegény doki(46) az nincs könnyű helyzetben!/Yamaha!!! /

Na jó szurgolást ésjó toborzást !

Csaó:
Dody