Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jóestét jószurkolást

a "színész" válogatott a legjobb 4 között
Affenébeis! Szóval csak félreértés? Na majd máskor pontosítsunk figyelmesebben!
Na, jól van. Beszéljünk a motorokról, pontosabban a gsr 600ról. Akit érdekel, nézzen be a csevegés, beszélgetés topikba, ahol egy nagyon jó ajánlatot kap!
Én nem kerültem el a hidat Nem úgy volt, hogy ti jöttök?? Hiába álltunk ott a csajokkal a meló előtt, mégsem jöttetek
Császtok Csősztök Szevasztok!

Rece, az őszinteség nem mocsokság! Hiába, az Adonisz-testre nehéz ruhát kapni......nem úgy, mint ahogy a Yamaha kapna ruhát.....

Foci: nem vagyok német-rajongó (a feleségem kereszneve Németh.....brrrrrr) de a brazilokról igaza van GT-nek, a portugálok primadonnák, az angolok szarok, a franciák nyugdíjasok, az olaszok ölik a focit, úgyhogy a németek érdemlik meg!

Gyöngyi, üdv újra itt! A minapi akármitől elhatárolódok!!!
Halidéj Sweet Pearl!
Mesélj merre jártál hogy így elkerülted a hidat hol le kellett volna hidalnod?
Szia Doc!
Szerintem azért húzódott meg a hátad mert nem a MotoGP említetted elsőnek a tévés programjaid között
kellemes "tavaszi" hétvégét mindenkinek

ilyen időben csak tévézni lehet (úgyis meghúzódótt a hátam), szerencsére van meccs, f1, tdf satöbbi
Az hogy a németeknek drukkolok nem azt jelenti hogy BMW-m van, gondolom te se a japánoknak szurkoltál. Inkább drukkolok stilustalan németeknek, mint agyonsztárolt braziloknak angoloknak franciáknak akik nemhogy a kaput néha még a labdát sem találják el. A nagyképüség pedig rőluk is elmondható, ronaldo akar golkirály lenni HA HA HA
Szevasztok GSR-esek!!!
Nem tudtam mostanában topikolni mert csúcsra járatás volt a melóba!!!
Most meg indulok a Balatonhoz egy hétre. Ez már jobb hír!
Sajnaos így egy hétig megint nem leszek net közelben! Ez is jó hír! Nektek!
8.-án Kunmadár természetesen focizik!!!
Telefonon elérhető vagyok!
Mindenkinek kellemes jövő hetet!!!
Üdv
Steve
Jó hétvégét,sok gurulást balasetmentesen és Star Wars nézést!
HÁt Akkor Külön gratulálok hozzá! akkor miért nem Suzukit veszel? Lenne motorod!
ültem már Gsr-en
Eddigis suzukin vittek általában az elmúlt 1 évben!
Felülnél egy GSRre?ez vicc!nem csak a Hondát viseli el a popód?!
gondoltam valaki elvihetne végre egy kicsit...leszek utas...csak sisakom sincs
Pedig Hondát veszek!!!
GSR???????????és nem egyezik a véleményünk!?
Dolgozom!A GSM szakma az ilyen!mindig zaklatnak miatta!
Hú DRÁGA DOC!
Már ki is alakult az ellenlábas Foci téren is!Németek??Haggyátok má"!Pökhendi,stilustalan,nagyképű,sz*revő banda!a labdajátékukra is igaz!most ezért lehet hogy kirekeszt a Panizzi,de megéri megvédeni a Brazilokat!A németek egy semilyen nép lenne,ha nem lenne pénzük! GT,akkor ezek szerint a motorod az BMW!?Napsugár,ne Hondát vegyél,jó kis boxermotoros Endúrot!
Senki nem motorozik???
Lehet már keresi is Odonkor felmenőit mer Podolski meg Klose és a többi ősrégi német családokét.
Csak nehogy csalódjon a családfájukban!
A sisakot a Terembúrája KFT elkésziti neki! Nadrágban egyáltalán lehet a Lacának segiteni?!
Egyetértek Napsugár
Hajrá németország
Drága Napsugár!
"pfujj dél amerikaik" Ebből vajon hogy is derül ki hogy az árja legényekért rajongsz?
Vagy pont ebből derül ki?
Szépszál szőke kékszemű fehérbőrű gyerek az az Odonkor igazi német!