Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meccset? Végetért a vébé nem? Legalábbis nekem. Az Argentinok kiestek a többi nem érdekel.
Ahhoz szerintem a motorodon is hangolni kellene hogy növekedjen a dob maga nem elég
Nadrágod megjött már a gyógyult lábadra?
Jó éjt Nektek is!

Én még maradok, ugyanis csak így tudom végignézni a meccset.....
Hali Doc!


A lábam már nagyon jó, 3 napot kellett kihagynom. Most már csak viszket a seb helye.
A yoshimura elvileg a jövő héten érkezik, az első lehetséges időpontban már rakják is fel! Jó lenne júli 8.-án már úgy menni.....így a testsúlyhátrányomat kiegyenlítem egy kis teljesítménynövekedéssel.....
Jóccaka! Mindenkinek..
szasz doki, még körül kukkoltam a többi topicon, de mostmár tényleg lépek meccset nézni, pá veled
Én nem válaszolhatok helyette
Rece állvánnyá merevedtél?
na ha nincs válasz akkor én most húzok, üdv mindenkinek
bad, láttam, hogy hívtál, de akkor még álltam az állványon.
mizujs?
Ma is akkor motoroztam amikor jól esett
Laca!
Hogy javul a lábad? Végülis nem fontos inkább térjünk át valami sokkal lényegesebbre Mizu a Yoshimurával?
nem vagyok moderátor, és nem is szeretnék itt "rendezkedni"
Én is kértem egysmást a télapótól de nagyívben sajnált bele
Szia!

Ha a jóizlés határain belül, akkor én nem sokat írhatnék ide...

Ne tiltsál ki mélyen tisztelt topicalapító Úr!
Napsugár!
Intézd el magaddal hogy jó idő legyen Tolj ki jól a meteurológusmókusokkal!

Kykee! Nézd meg (de szerintem láttad ) a Torrente és abban minden választ meglelsz!
csak egy kérés volt, semmi több
Panizzi!
Gratula a 3000. hozzászóláshoz!
Ezt kivel hoztad, eme döntésed, hogy ezt beírod ide???
Steve a klán alapító...igaz, Te inditottad a topikot!
Bár, akinek inge vegye magára!
jóestét all

szép estét mindenkinek, induljon a chat

megkérnék mindenkit, hogy csak a jóízlés határain belül rombolja a topicot - köszönöm
Szép estét mindenkinek!
Nagyon kihalt a fórum...buliztok???
Én már készülök a nyaralásra!
Bevásárlás, pakolás, pénzváltás...sajnos csak 25-28 fokot mondanak a jövő hétre a tengerpartra, csak ne essen az eső!
Na mentem is, tovább szép pénteket!
Húztam!hali mindenkinek!jó volt magammal topicolni!
Akasztják a hóhért! nem fogod elhinni,de szarakodik a telefonom! be van kapcsólva 0-24ig!
Gyöngyi! Ott voltam szétázva,átfagyva(255km/h-nál van szél),TE meg sehol! Jössz egyel és be is hajtom!nevess csak,majd meglátod!nem felejtek,se jót,se rosszat!
nem fog fájni!
Laca!akár hogy próbálom,valahogy nemsikerül annyit irnom ide a topicra,mint neked!hogy csinálod?! szófostató pirulát kapsz be?