Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kykee

Megjavult a világvége hangulatod?
Na, én sosem beszéltem veled ilyen tiszteletlenül,Te Chachi!
A feminim énem még nem annyira erős hogy ilyen helyzetben bárkinek is segítsek!
Doc,a 7 vége az már majdnem 8!
Milyen barát vagy Te? oda sem jössz segiteni,mikor látod,hogí milyen szar helyzetben vagyok!?
Laca!
Milyen ajtót láttál te a híd alatt?!
Lassan már a yamahát is motornak nézed ha így megy ez tovább!
Ne bántsátok szegény Gyöngyit!
A fényképet is alig tudtam kikönyörögni.....az én áldozatos szisztematikus munkámat tönkreteszitek, hogy ajtóstól rontotok be.....
Amelyikben leállatoztalak.....
Éjjel küldtem, 23 tájban!
Az semmi! Én azt figyeltem meg hogy minden hétvége vasárnapra esik!
milyen sms?tudtátok hogy a hó"nap vége az szombat este!?
Kykee!
Bocs kicsit késtem tegnap.. De mikor láttam hogy csak magad vagy és hogy mivel foglalatoskodsz arra a következtetésre jutottam hogy Gyöngyi valahol máshol és mások gumiját koptatja
Nem akartalak megzavarni így Szeged irányába fordítottam a gép reflektorát és a vihart megelőzve percek kérdése volt s már otthon is..
Gyöngyi a tegnapi 10 pontodat anuláltuk! Nehéz lesz ezt jóvá tenned!
Rece!
Mi az a sok lepukkant reptéri rakodómunkást hordozó rollerek az előző oldalon,3 féle szinben?
na tessék, ha nem megy az írás, úgy látszik nekem nem megy
legközelebb kérjél telefonos segítséget a kykeetől, ha nem az írás
elírtad laca "a kakás én vagyok" lett volna a helyes
Persze, lábon kihordanám, aztán csodámra járna a világ......
küldjél neki egy h5n1-et is
Szasz kykee!

Látom felébredtél Te is!
Recének nincs esélye......kétszer nagyobb vagyok, és nem csak testileg!
Örülök, hogy tetszik a Rece ugratása, a frappáns én vagyok......(az állam én vagyok helyett...)
A tegnapi sms utolsó mondata dícséret volt ám!
szasz kykee, hát neked nem szólt a gyöngyi, hogy esőnap jővőhét kedd
Ugye,hogy rástartol a csirkékre ahogy felbukkan egy friss husika!?ezt már én is kérdeztem tőle a múltkor!azóta nem áll velem szóba a Laca!nem ,baj majd lehúzom a térerejét egy kód-smsel!majd hozza javitani és lesz sok eltankolni való guba!
Szevasztok!
nyomon követem az eseményeket wapon,de nem tudok sajna hozzászólni!
Laca,mi van veled?Kapod az ivet rendesen a Recetől!külön topicot kellene nektek csinálni Rece VS. Laca
névvel!jól lehet rajtatok szórakozni!csak igy tovább!
Szia fater bráder!
Köszi a kérdeményed,jobban van a Kitty!sokat fosiscskovkodált az éjjel a dábölojúszi-n,de nem lázasodott be!ma már jól evett!volt éjjel rendesen a viharból!jól be is szivtam,mert elindultam fel motorral pestre a Lánc-hidhoz 23:00ra!,ahogy meg volt beszélve!nem volt ott senki,még a Gyöngyi sem!
Kicsit haragszom is rá!lehet engem kiengesztelni Gyöngyikém!jól szétáztam,és nekem kellett szórakoztatnom magam gruoppenbe!
Egyáltalán nem az vezérelt, hogy hölgy, (egyébként nem is tudtam!) hanem a kiegészítők! Amúgyis mostanában a vámosokat csípem......
Ha én valakire ráugornék, azt elvinné a mentő!!! (vagy a tepsis...)
bezzeg az asszonkát, ha ezt látja, hogy minden kettessel kezdődő személyiszámú egyedre ráugrassz