Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

téged nem is lehet megsérteni
Köszi!

Esetleg a későbbiekben megsérthetnél egy fotóval is.....
Ne is törődj vele, csak egy Yamakkás.....
Azt se tudja, mit beszél.....
Bukócső került a motorra, talán jobban véd, mint a gomba. A kettő együtt nem lehet fenn a gépen, mert azonosak a felfogatási pontok.

Plexi: 19680 Ft a plexi+tartó. Férjem negyed óra alatt felszerelte. Utána kipróbáltam a dunabogdányi egyenesben mindkét állásban. A döntöttebb állás volt nekem a jobb, és ez jobban is néz ki.
még mindíg jobb mint robogózni
én ottb is befordulok laca, ahol te meg se próbálnád
Tényleg beteg vagy.....vagy csak talicskás......
bocsi viru, azt hittem a kaca írta ezt. nem néztem a nevet, bocsi mégegyszer
Nem mellékesen nagyon jól néz ki az a sityak.....
Kedves Rece!

Ha legközelebb találkozunk, én garantálom, hogy ott is befordulsz, ahol nincs sarok......
nem vagy te egy kicsit pofátlan? sérült bukógombákat árulsz, vagy ez már bizonyíték, nem igéret
Szia!

Miért adod el a bukógombát? Nagyon haszno, nekem sem lett semmi baj az eldőlésből, gomba nélkül összeráncoltam volna a homlokom, az biztos......

A plexire kiváncsi vagyok, nem tudnál fellőni egy képet? Megköszönném a részletek megosztását is! (ára, felszerelés, stb.)
na és hova teszed a plexit? a hátadra kötöd?
sugarbab
Remélem csuklottál ebéd közben...

Az esőtől nem félek, csak az asszony számára vagyok cukorból.....
Sziasztok!

Eladnám GSG-MOKO bukógombámat. Ha valakit érdekel, kérem keressen magánban
(rmerza@t-online.hu)

Más: tegnap vettem a Shox-ban Givi plexit. Jól néz ki a motoron és nagyon hasznos.
kellett nekem elmenni ebédelni?!
nem baj laca menj csak vissza a telephelyre a robogóddal, mindjárt küldök egy kis esőt neked
doki a sörön túl vagyok, az állapotom javulóban, mostmár látom, hogy kevés MOTOR képet tettem föl az előbb
Ezeknek a smileyknak ki kéne vágni a nyelvüket és ki kéne törni a kezüket......

Hidi nem tudsz valamilyen extrabrutálfájdalmas folyamatot?
Sziasztok!

Rece tartozol egy monitorral! Megrepedt a sok-sok szörnyű látványtól! A sok talicskától......
Halidéj Rece!
Látom tönkrement a klímátok!
Szörnyű is az! De hogy téged ennyire megviselt Ne restelj meginni egy jó hideg korsó sört oszt hátha még nem végleges az állapotod!
látjátok ez az egyetlen igazi MOTOR, amit alant láthattok minden szinében