Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel motorozok így sokkal közelebb vagyok a halálhoz mint egy matuzsálem korú aggok otthona bármelyik lakója!
De mit számít a kor hisz a szerelem minden korlátot előítéletet kort teret időt gátlást gátat átszakít és utat tör magának hogy be- és kiteljesedjék abban a két percben!
Ez így elég demoralizáló.....de ez volt a cél, gondolkodnom is kellett mit találjak ki, hogy rosszul hangozzék....
Közelebb van az ötvenhez, mint a húszhoz....
Mennyi az az elég öreg?
Hát abból nem sokat eszünk, amit én hazaadok.
Hidd el elég öreg vagyok ahhoz hogy érdemes legyen!
Ez csak természetes Dear Pearl!
Én is szeretek enninyalnifalniinni és így tovább szóval ez rendben is van És el is tartalak persze.. majd abból amit hazaadsz
Doc, azért érdekelne az életkorod, ha nem bánod. Akármilyen öreghez csak nem költözhetek oda
Gondolkozz ember!

Nem rontom! Be akarok szállni!
Laca ne rontsd a boltom!
És még azt mondják, én repülök rá minden élő hölgyre......
Pedig én csak max. egyszárnyú légy vok Doc Stealth Bomber és Kykee F-14 mellett.....
Itt két kisszék van egymáson ugye? Csak úgy tűnik a felső kisszék már felcsúszott!
Sziasztok!
Tarka, nem bánom, hogy hogyan adod el, de 80% az enyém. Kilóra nem jó eladni, mert nem dagadt. Doc, költözzek hozzád?? De akkor eltartasz! Szeretek enni
Szeva Doc!

Ne csináld mán!!!! Elég ránézni az emilcímedre, osztán kitalálható, hova kerülne a gyöngy....(maffia)
Gyöngyi én tudom a megoldást a problémádra!
Nővéredtől nem tudsz mexabadulni igaz? Ne keseregj!
Mondom a megoldást! Befogadlak én és akkor két legyet ütünk egy csapásra!
Halidéj Gyöngyiiii !
Megcsináltak rendesen a melóhelyt?
Kykee!
Ez nem a te napod vazze
Velem egy piros.. nem is.. bordó lámpán áthajtó köcsög autós akarta díszíteni a motorháztetejét.. csak gyanút fogtam valamiért és nem indultam úgy a zöldnél ahogy szoktam szerencsére ..de hát ez majd mindennapos..
Vaslogikám arra enged következtetni,hogy telefonokkal foglalkozol.
HA beugrom hozzád már lesz is 1 kérdésem irányodba!
Gondoltam,hogy valami ilyesmi a folyatatás.Azé ennyire ne döncsé!
Jutasin hol?
A csaj 0,5EUR/kg. Békát adok hozzá. (emelő)
itt van a lemaradt képkocka!
SZIA Tarka!
Te is élsz Veszprémben?itt melózom a jutasin!ha erre jársz nézz be!üdv!
-sokat kérsz a gádzsiért,meg darut kellene hozzá adni ajándékba!igy már deficites lenne az üzlet!
Hát ez a kép se menetközben készült
Szia BADLAC TESÓ!
.......de az élet megy tovább!és én is indulok most haza és igy fogom venni a kanyrokat!üdv mindenkinek!kykeeborult kykee