Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alsógatyát, zoknit másnap simán ki lehet fordítani.
Hát igen ez egy nagyon rossz szokás hogy annyit pakolunk amennyi hely van legyen az 50L vagy 90 L erről le kell szépen szokni, nekem már úgy ahogy megy, voltak olyan túrák ahol elvittem összegyűrni vagy 5db pólót, szal itthon lehetett vasalni
Volt doboz meg minden franc.
Jól degeszre is pakoltam mindennel.
A felét se használtam csak idegesített.
Ha delenyomta a sok bizbasszal a végén simán beakadt,elég nehéz volt kinyitni.
Rájöttem minnél kevesebb a cucc annál boldogabb vagyok.
Így most redukálom minimálra ebben az évben.
Van az Örökség című Cseh film. Arról szól, hogy egy igazi primitív büdös bunkóra valaki ráhagy egy rakat pénzt, az meg a vályogházra feldobja a parabola antennát, 100 cm-es TV. Csak a legjobb befektetéseket csinálja, többek közt vesz egy hattyús körhintát, meg egy struccot a kertbe. Érdemes megnézni aki még nem látta!
ezt nem értem
Ja.
Rendeltem anno zárat egy 30 literesre.

Azóta se volt dobozom.
Én azt tudom, de megint nem volt egy találatom sem!
ennyire nem vagyok otthon doboztémában, de hát ez a jó ár/érték arányban, szal ez kell
egyébként tudtátok hogy a givi dobozokhoz még az utolsó szaros rugó vagy akármi rendelhető külön?
"népdoboz" lett.. kb mint régen az E45-ös modell
Mint Nagy Kékségben Enzo mikor megnyerte az 5000 dollárt.

-Megcsináltatom a kocsit( 500-as fiat)
-enzo dez kurvasok pénz.
-Dukkózzátok ujra.

igen! Ismered?
tényleg jó a 15 ös olaj a telóba én azzal használtam az uccsó évben a gs-t, sokkal jobb lett tőle
V35-ös?
pontosan nem tudom, kisebb dobozzal lehet nem lett volna vészes, de ezt a givi izét nem tudja felülmúlni, eleve a konzol idomul az idomhoz, és nem lesz platnim, a dobozok egyből mennek rá a cső konzolra, így talán még a tükrön sem fog átlógni, egyszer láttam ilyet egy 1200 banditon, egyszerűen hihetetlen volt nem lógott át a tükrön, és most ezt meg tudom annyiért szerezni mint a házi aludobozokat, tehát a voksom a givi mellet raktam le
Akkor én meg a lottónyereményből 15-ös olajat vennék az első teleszkópokba, meg valami sportosabb gumit vennék a GS-re. Természetesen egy alig használtat a Pumigumitól.
NR750-nel? Hülye vagy? A világot biztos valami kisendurón nézném meg..


(egyébként csak polgárpukkasztási céllal választanám ezt a motort... )
Európa?...a világ vazz...
Én meg még mindíg maradnék a sajátom mellett.
Doboz nélkül.
Csak egy mastercardot vinnék lottónyertesként.
Milyen széles lett volna?
Felelősségteljes lottómilliomosként feldobozolnék egy NR750-et aztán uccu európa nézőbe..
Beszéltem vele elég sokat, de sajnos nem győzött meg nagyon kilógna a cucc, bementem a "törzs" motoros boltomba givi konzol után érdeklődni, mert ugye erre akartam az alu dobozokat, és olyan árajánlatot kaptam a két oldaldobozra és az összes konzolra hogy nem hagyhattam ki, így givi rendszerem lesz, és csak a gyári hátsó dobozom marad! egyébként a csávó is ennyiért csinálta volna meg a két aludobozt konzollal
Állítólag nem akkora a különbség mint azt feltételezhető lenne a kicsi javára.
Nem lett akkora sikerű.
Na akkor én meg egy ilyet szeretnék, csak megint nem húzták ki a számaimat.
Néztem ezt én is ma. Itt vettem az enyémet.
Ilyenből a 900-as... na az finom.. ez szerintem nem.