Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy be kell valanom. Voltam a pappasba. Kaptam ajálatot. E.212/350 re. 18 906 000 ....4 320 000 kes. 60 *258 560 es ez kamatmentes. tehát a vasutas pénzem öt évig ...öt év után ér a merga olyan 8-9 misit. Ergo bukta több mint egy 10. bármivel igy van. Csak A szok mások.
Na jó most mivel nem akarok háborút inkább kitöröltem a gondolataimat.
Pedig lenne mint mondani.
Pláne az önmaga mutogatásáról.
Ez csak a Te kiváltságod....... 4-6 millkát hiteles motors. Csak önmaga mutogatás. Maga a motorozás örömét egy 300 000 ft motor is ki elégiti. csak ugye AZ ember. Métcéket rak es ebben nincs plafon. be le megy mindenbe. ..hitel stb. Csak hogy. Egyel feljebb erezhese magát. ... En adig nyujtozkodom amig a takarom er.....a motorjaim ..autoimk inkább be fektetés. Mint rang letra..
Jo indulatal. Egy kupac szar AZ összes skoda....lehet ragozni. De ha AZT nézed hogy a foswagen 10 ...de minimum 5 eves teknikálya van fel vonultatva. ..akkor el mondhato. Hogy nagyon drága. AZ erték vesztése. Pedig mosolyogtato. ....
Pedig van 3 fantasztikusabbnál fantasztikusabb mercedes Benz járműved.OBD2 műszered.....................simán megtehetnéd.
Én szegény vagyok.... De ha kéne egy ilyen szar kerepelö Nagy buktával...ki veném rá a lekvárt a bankbol. AZT kész. Persze én mint mondtam nem allok olyan hol hogy még a hitelen is bukjak.
Kalosokon típushiba a motorhiba visszajelző sárga lámpa kigyulladása. Nagyon egyszerű megoldani, a lambda szonda csatlakozója idővel oxidos lesz. Szét kell húzni, kontakt sprével kifújni, majd 10-20-szor összedugni-széthúzni hogy a kontaktusok tiszták legyenek. Utána évekig jó.
Ertheto,sztem ne keslekedj,az egeszseg mindennel fontosabb!
Mar ertem mitol mumus neked a kavicsos az aszfalton....
Melyikre is gondolsz?
Hat az igaz, a sok mókolásod biztos nem terszene sok vevőnek.
Bár vannak még motoron kívüli tervek is..............Pl a szememmel kell kezdeni valamit.Ha lehet egy újabb műtétet is be kell vállalnom.Ez a másik ami foglalkoztat,jobban is mint a motorcsere.
A terv ez volt mindig is.
Tavaszra a kipróbálás marad.És még a hivatalos ár sincs meg.
Ha őszig nem megy el alapból akkor kerül a beszámításra a dolog.
És addig a cbr a fő fókuszpont,mászkálok evvelis de nem sokat.
Azert en tavasszal meghirdetnem a helyedben,valaki tuti rarepul,mig ossze nem jon a 800ra a zse addig meg siman kihuzod a cbren. Javaslom amit eddig nem probaltal meg motoron,tedd meg a cbren,azt nem felteni vetted!
A gyártó nagy ívben lesz@rja, hogy te mit akarsz HASZNÁLTAN eladni vagy éppen venni. Azon neki már semmi haszna nincs. Ez a többi gyártóra is áll....
Beszámíttatni azért fogom mert nincs kedvem eladáskor a hozzád hasonló okoskatörpökkel bajlódni,még ha bukok is rajta.
Hitelt meg a gazdagok vesznek fel.
Amit ugye még te sem tudsz megfizetni mert ha jól emlékszem az sv topicba azt írtad hogy beszámíttatod a tiedét, és a többit törlesztenéd... de tényleg nincs pénzem új motorra, hiszen Te látod a könyvelésemet és tudod
Amit te még mindig nem tudsz megfizetni.
hátha ellestek pár hasznos dolgot a yamahától hogy egy jó 3 hengerest tudjanak gyártani :D
Érted hogy értettem, a helyzethez képes jó az a motor :D
Nem tudom, mentem olyan Skodával. Az volt az érzésem, hogy hááááát, biztos sokkal jobb egy ilyen hátsó ülésén felnőni, mint egy trabién volt,
de amúgy a zsiráf kategória. A cég most vett egy halom 1.4 3 hengeres dieselt. Na, azok a katasztrófa kategória. Szűkebb fordulattartományban működnek, mint egy 125-ös 2T.
és rezegnek mint egy bénán szinkronizált léghűtős boxer BMW. De keveset eszik, hogy jót is mondjak.
Pontosítok,2009-óta remegek a 800-asért. vagy 2005......már a fene tudja.
Zoli már évek óta remeg a 800as streetért, végre bizonyíthatja hogy nem csak hangja volt hanem tényleg megveszi :D

Biztos jó is lesz, csak szedhetne magának kis hirnevet a márka hogy eladhatóbb legyen használtan
Úgy vannak vele hogy kakasd leghíresebb guruja lemondott róla így mindenmindegy csendben elkezdik árulni hátha bejön másnak stikában.
A kukába mégsem dobhatják ha már ennyit melóztak vele...
Csak piacra dobják ?