Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Netris= Netrisk
tavasszal nem válthatsz! Ezt ugye tudod.
Ha váltani akarsz akkor azt most kell megtenned..........
November 30-ig meg kell szüntetned a jelenlegit, december 31-ig meg meg kell kötettned az újat.


Ha pl a Netris-nél csinálod akkor annyi a dolgod, hogy kitöltöd lapokat a neten, kinyomtatod, alárírod, elfaxolod és kész.....minden mást Ők csinálnak........
tavasszal majd nekem is kalkulálnom kell, mert ugye máv os voltam . eddig 2 motorom volt a mávnál még mindindig a0 ba vagyok vagy a00 nem tom mert ezek a buzik elfelejtették kiküldeni a papírt.
megnéztem...

nekem ott 4503ft lenne.....
ha abból lejön 25% akkor is többe van, mint a jelenlegi K&H-s 2835ft:-)
mi ebben az üzlet?



megnézetem friss húsként is (20 éves, A0, friss jogsi, bandit)
Generali: 42396 minusz % = 31797ft/év
K&H = 43000
Union = 26000

Szóval még ebben az esetben is van olcsóbb....
Akkor tedd be a bankba, kapsz rá kemény 10% kamatot, amiből leveszik a kamatadót, rámegy 15% infláció, plusz még kétszer leértékelik a forintot és láss csodát- egyszercsak gazdag ember lettél, mint Regős Bendegúz a Bakterházban....
micsoda?


2009-et ki kell hagynom, de 2010-re már ha nem költöm el azt a 4x90ft-ot, akkor tudok menni belőle majd 30-40km-ert:-))))
Szóval itt helyben a falunapon tudok vagánykodni:-)
De egy ücsi-sör már nem fér bele:-)))))
Igaz
Abból mehetsz majd egész nyáron fesztiválozni.....
Mettált birod?
a biztosításos témához hozzászólva. ma kaptam egy ilyen levelet mert anno regeltem ezen az oldalon:

Motoros Barátunk!

2008.10.30-án aláírtuk a szerződést a Generali biztosítóval.

Ennek értelme szerint, a MOTOROSOK a MOTOROSOKÉRT közhasznú alapítványnál regisztrált Motorosok és Családtagjaik 10+15% kedvezményt kapnak, a KGFB és minden egyéb biztosítási díjból, amit a Generali biztosítónál a MOTaMOT-on keresztül kötnek. Az ehhez szükséges VIP kódot a MOTaMOT levelező listán keresztül küldjük a regisztrált Motorosoknak. http://www.motamot.hu
A technikai lebonyolításhoz, még pár napra szükségünk van, addig is szíves türelmeteket kérjük (teljes összehasonlítói lista, kedvezmény beépítés, online kötés, stb...).

MINDENKINEK BALESETMENTES KÖZLEKEDÉST KÍVÁNUNK!
Motoros üdvözlettel: a MOTaMOT csapat
Nekem is ma jött meg a papir, szóval HIVATALOS....

Jővőre 90ft-al kevesebb lesz a negyedéves:-))))
Vagyis 11340/év
Az jól bírom! Mehet!
Alapvetően nekem sincs semmi bajom a biztosítással,csak ettől a masszív értékű emeléstől kaptam agyérgörcsöt
Nem, az csak offtopic. A flame az lenne, ha egymást anyáznánk.
Nagyon köszi. Sokat segítettél. Üdv: Szabi
A flame az az, mikor olyan f*szágokon vitatkozunk, mint hogy mire jó a kötelező
Ez lesz az. Ez a régebbi mondeo. Ezen más fajta az alapjárati motor.Azt kell kivenni és a csatornát is ki kell pucolni. Szerintem legegyszerűbb ha leveszitek az egész fojtószelep házat, mert valószínű hogy a pillangó is le lesz kokszosodva.
Azt hiszem, hogy 200 Eu az ára, de megtudod nézni alapjukat ami nagyon profinak tűni. Nem hiába Svájci a gyártó cég. www. vinxxgrip.ch
Üdv
Arra nem emlekszel hogy mennyiert adtak?
Hali. Biztosan úgy van ahogy mondod, és én is láttam már csak valaki nemrég tet fel egy képet és beszéltünk róla. Most meg láttam valahol a motor lapon,hogy reklámozzák új termék ként és gondoltam megmutatom.Üdv: Szabi
Bocs Szabi de nem akarok bele ugatni, de ezt nem most talaltak fel, es nem most mutattak be mint uj talalmanyt... Tavaly lattam ilyet Kunmadarason egy kulfoldi vtr f-en! Asszem LSL markaju volt a kapaszkodo!
Nagyon egyszerű a válasz.A TIR biztosító nem akar a motorosokkal szerződni,ezért ez a magas ár.
Ha pedig valaki ennek ellenére is őket választja akkor az így járt.
Hozzám is ha jön valaki valami szutyok munkával amit nem akarok megcsinálni akkor mondok rá egy akkora árat hogy majd seggre ül,és ha még ennyiért is kell neki,ám legyen.
Nem akarok se a Te se a többiek idegeire menni de egy uccsó kérdés. Hol is találom ezt az alapjárati motort . Eddig azt hittem értek valamennyire hozzá, de háááááát
Remélem legalább jó helyen keresem?
Szevasztok Banditák!A biztositáshoz hozzászolva Zöldinek igaza van ez nem szolgáltatás hanem egyéb adó és az isten irgalmazzon ha egy "necces"biztositós okoz kárt.Egyébként kellemesen meglepődtem illetve csalódtam a mostani biztositom KH értesitett hogy 408 Ft-al kevesebb lessz a biztositási dijam pontosan 10308 Ft/év.Teljesen
"elérzékenyültem"mert az ilyen dolgokhoz nem vagyok hozzá szokva.Egyébként érdekes,hogy a TIR biztositónál a ugyanerre a motorra és pilotára a dij 89984 Ft,hogy hogyan számolták rejtély.Viszont a kocsimra pedig itt a legolcsóbb.Lehet hogy a Tir biztositónál valami szöke hölgy a dijkalkulátor.Az erő legyen veletek!