Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a gondja?
Ez jó,nevezek a versenyre
Jo a raerzes,erosen megfordult a fejemben,de amit egy volt tulaj meselt rola,kiabrandultam.
Egy Husky Nudaert minden eszervet felre tudnek dobni.....
Mondjuk nem ártana, ha részletesebb listát nyomnál a kritériumokról + keretösszeg megjelölés, aztán a helyes megfejtők között kisorsolhatnál egy ajándékcsomagot
Azt mondod ennyire megöregedett
F800 GT minden feltételnek megfelelne.Keveset eszik van szélvédelem nem gumigyilkos... naaaa eltaláltam ez lesz?
Ebből chopper lesz.
Jó is a bmw, gyenge ezért nem is kell rá a szélvédelem, gumit sem eszi ennek következtében... Láncot meg egyáltalán nem terheli :DD
Ebből BMW lesz
Érdekes, egy havernak van egy olyan triplája, biznisznek vette hoki-maki állapotban, a világ boldogabbik felén, aztán azóta is örömmel használja, de el nem akar kelni....
speed triple 1050 ha nem lenne eladhatatlan motor én már beneveztem volna rá. Mt09 csak kár hogy 2,5millió... :(
+ ha vizet kell szerelni a nyárikonyhában, akkor a kormány kiadja a csöveknek valót
Tudok egy jó custom babettát :D
A képen látható szereplők összesen 100 év felett vannak :D
Van a szomszedomnak hatso merev villas,barmikor raulhetek.....

Az megvan h 4 ficko lebabettazott montenegroba?
Az olyan testhezallo!
Egy jó babetta?
Megfordult a fejemben,de ez kihozna belolem a kisordogot..nincs szelvedelem,uaolyan gumigyilkos mint a bandit,igy elvetettem....
Tévhit, nem ugy esik, nezz lassított felvételt :D
Kicsit Varaderózom és rendetlenkedtek???
Mi a bánat van itt??? :-)
Az lenne a egyszerű ha nem kötnének bele a emberbe, és akkor szépen meg lennénk itt .. az meg hogy névtelenül okosak mondasz ? , és úgy gondolod te vagy a próféta ? , .. már be is skatujáztad magad ! .. hiszen egyenes ember ilyet nem csinál csak majom aki szemüveget hord hogy értelmesebb legyen ........... de még is csak majom és makog béke .
Milyen típusban gondolkozol?
szerintem neked kéne meg nézetni magad orvosal .................... 3 éve is ebbe torkolotunk,,, hogy csak a dumád van semmihez nem értesz csak a szarkavaráshoz .. ja meg a nagy arcod van a semire .............evvel szebmben

nekem mühelyem van ,, tiszteséges állásom fasza motorjaim . fasza autoim , házam... telkem nyaralom .. neked meg csak az oltári pofád de nem sértésből mondom ezt ugy hogy szeretném ha vissza dugnád a felyed a segedbe és el felejtenél .. most sem szolt hozzád senki te kötötél belém .............. béke legyen veled és ved vissz az üvegeket ...... mesélj a nyaralásaidrol ,, és hogy mekora király vagy a saját pocsojádba de légyszi hanyagoljál ... béke
És mielőtt elkezdenétek a rizsát a pakolhatatlanságról van tippem hogy nem gond,elég dög a szerpentinen,van benne craft,könnyű,kezes,megbízható.
Mondhatnám hogy egy 600F3 legyen de az már foglalt nekem.

Amúgy Egy CB1000R lenne neked a legtökéletesebb.