Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami pocket bike-t. ;)
Jo de melyik tipust?
Én simán aszondanám vegyen egy jó HONDA-t.
Lehet igazad van de nem pörgöm túl ahhoz már elég öreg vagyok!
Tudod a legegyszerűbb dolog az lenne hogy nem válaszolnál neki, egyszer megtetted mint ahogy más is.
A többiek nem foglalkoznak vele, neked sem kellene, felesleges ez a túlpörgés!
No megint elkezdődött! Maxxy bár személyesen nem ismerlek Banditod van és igen jó pálinkákat is tudsz főzni Bajai vagy ott gyerekeskedtem rendes tag lehetsz de ezt azért nem kellene! Ezt írják a fórum társak is, Taschi nem egy tánctanár modorú de szerintem most nem így kellene reagálni a dolgokra! Taschinak egy nagy baja van nem tud vezetni gőzmozdonyt! A személyeskedés helyett osztom Zoli véleményét válasszunk Szotyinak motort!
Taschner! Maradj meg a gőzmozdonyok szintjén Te idióta! Te egy mekkora egy barom vagy bazzeg! Kb.leragadtál a Trabantok szintjén,mert max azt még meg tudod barkácsolni Te anyád barma Te! Miért akarsz Te mindenkinél okosabb lenni idióta? Az az ember akiről beszélek a béjemvés bajai srác téged a kisújjából kirázna műszaki téren! Ő saját maga vette le és javította meg az automata váltóját! Sehol nem lennél hozzá műszakilag sem,meg technikai szerelés terén sem! Akkor biztos ő is hazudik hogy hazahúzta alapjáraton az autóját Szerbiából tökfej! Meg az a haverom sem ért hozzá aki ezer éve béjemvéket szerel mi? Mert mindkettő állítja hogy alapjáraton lehet húzni a béjemvét Te anyád majma! De Csabun keresztül le kontaktálhatja bár ki az én igazamat,mert Csabu ismeri a bajai havert!
Én is a cseppet tudom ideálisnak. Azért esik az eső is úgy.
A legideálisabb forma a gömb.
Probaljuk felvenni legellenallas szempontjabol az ideialis cseppformat,hat ennyre jutottunk!
Pedig rohadt sok meló van a plusz köbcentikban,sok véres izzadságos meló.Értékelni kéne.
Nem érdem, állapot...
Nem biztos hogy az érdem ! marmint a plusz cm3...
De te vekonyka vagy,parunkban azert van itt cm3.....
Dainese nem tudom hogy csinálják a buzi olaszok, de nem probáltam még olyan dainese termeket ami nem volt kényemes
EN nem eszem telen fagyit,csak nyaron motorral
Mondjak fejből tíz helyet? Sztem még Grazban és Bécsben is van
Motorral csak fagyizni............de telen nuku fagyi.
Autóval? Az a gyávák fegyvere
Meg van idom,kitalalom.
Mondjuk a Bécsibe gyorsabb kijutni.
Viszont elotte ranezek mi kell es mi van honlapon,ejjen az internet.
Szerintem Graz jobb, sokszor voltunk Bécsben és sokszor volt hiány abból amiért mentünk, Graz ugyan kisebb viszont oda nem járnak a csehek és szlovákok így mégis van a holmikból.
En biztosnem,bmw automataval talan,az menobb.
De remélem, szigorúan motorral