Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak tipp volt
Tudom. Én meg a tiéddel győződtem meg róla, hogy mi kell nekem
Nem tudom ki lehet. Totalcart is vagy nagyon ritkán, vagy soha nem olvasok.
Csak vicc volt,nekem is tetszik.
Esélyed sincs Időnként megállok és csak nézem
Majd én kihozlak....a GS nagyon csúnya...
Ez lemaradt
Ezzel nem tudsz, mert ugye a személyes tapasztalatot nem tudja mások szubjektív véleménye felülírni
Totalcar??
Minnyá' kihozlak a sodrodbol! A vizes gs egy szar !!
Tudom hogy Te helyi vagy. Totalcar, akarhany vw-s poszt van, egy hasonlo profilképű ember fikázza a vw-t és szájkaratézik :D egy valami korei autoja van
Most komolyan, miért gondolod azt, hogy a személyeskedéssel előrébb jutsz? Tényleg elhiszed, hogy annak lesz igaza, aki hangosabban ordít és jobban tudja a másikat szapulni, kacskaringósabb káromkodással tud előjönni? Azzal meg engem basztatni, hogy a Tasi seggében lógnék, az megmosolyogtató. Zörrentünk mi már össze vele is, de ahogy veled szemben sem, vele szemben sem vettem fel a személyeskedő részt. Rajtam nem tudsz fogást találni, mármint, hogy kihozz a sodromból. Ahhoz komolyabb, értelmesebb ember kellene, mint te vagy. Egyébként meg megjegyezném, hogy bár Tasi stílusa is időnként erősen kifogásolható, de vele szemben van egy nagy előnye. Ő ért valamihez, az már itt kiderült. Nálam - és nálad is biztosan - legalábbis biztosan több tapasztalata van motorszerelés kapcsán, így nyilván nem is vitatom a véleményét, hacsak nagyon nem ütközik valami általam ismert dologgal. Viszont veled kapcsolatban eddig CSAK az jött le, hogy személyeskedsz, leugatod az embert és soha nincs saját tapasztalatod, csak a haverok, meg a láttam már ilyet, meg hallottam már erről.. Ez - már megbocsáss, de - szánalmas. És nem, nem fogok veled vitatkozni, mert nem vagyunk egy szinten. Lehet, hogy te engem sík hülyének nézel, de biztosíthatlak, hogy mi ketten nem vagyunk egy szellemi szinten és nem te vagy feljebb. De egyébként higgy amit akarsz, nem érdekel. Egyszer már megfogadtam, hogy soha reagálok semmilyen posztodra és évekig tartottam is. Igazából nem is értem miért mentem le a szintedre, mert hát nyilvánvaló volt, hogy mi vár, de senki sem tökéletes. Viszont biztosíthatlak, hogy még egyszer nem fog megtörténni. Szánalmas vagy, komolyan. És a Tasi, bármilyen tulok tud lenni időnként, de fényévekkel van előtted, mert te csak rombolsz, ő viszont időnként épít is. És ez nagy különbség. Bár tudom, hogy te ezt képtelen vagy felfogni. Viszont ne fáradj a válasszal. Nincs értelme. További szép napot. Vagy bármi mást.
Én vagyok komlói. Mi az a tc-s poszt?
Véletlenül nem Te szoktál facebookon tc-s posztokhoz hozzászólni? Talán komloi vagy ?
Azért nem találsz szavakat,mert agyilag 0 vagy!
Megadtam privátban.
ez is szép ... ... nem is ismerem yosot ... ..de ö nem kretén mint te ... AZ BIZTOS ..

tudod van piszkálás .. meg szurkálás .... ugy ahogy zolival csináltuk .. zolit sem ismerem de legolább tudom milyen és azt dijazom hogy ki ál a sajátjáért és veszi a fáradságott .. itt van még LEVI ö még gyerek öt sem ismerem de néha jo baszogatni .. söt ö is sokat basztat ..

de te ...... nem találok szavakat
mit ??
Beért az alliterációm...
Figyu sínbohóc! Kereshetsz Te akármennyit,akkor is csak egy csóró pöcs vagy! Én meg mint mondod üveg visszaváltós! Azért még is sokkal többet tudok felmutatni mint Te seggfej!
Tényleg hülyegyerek? Kicsit nézz már utána és kérdezz meg olyat ezzel kapcsolatban mit kell tenni hogy vontatható legyen egy ótomata béjemvé! Azt tudnám ha ennyire idióta vagy a dolgokhoz minek pofázol bele? Húzd ki Te is taschner seggéből a fejed mert már a nyakad is szaros baromarcú!
Mondom múltkor az asszonynak, valami olyat kérek születésnapomra, ami 2,5 másodperc alatt van 100-on. Erre az álnok nem vett egy fürdőszobai mérleget...!?
Én is... 2 liter sört 100 perc alatt...
Rólam is süt, hogy nem vagyok az a megrögzött legelésző...
És ráadásul két litert fogyaszt százon, örök darab! :D