Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olllleeeeee,mindenki adja el a motorjat es vegyen az NC szeriabol egy hondat.
Mindennek ára van. Nem titok az, hogy az automata költségesebb, ha baj van, vele, na de hát a kényelem... A másik: ha újan vesz az ember automatát, akkor egy hevenyészett, átlagolt becslés szerint 2-300000 km-t elmegy. Egy átlagos embernek az 20 év. De durván lealkudom magammal. Legyen 10 év. 10 évente egy 500 ezres javítás miatt szerintem nem kell sírni. Ha pedig használtat veszünk, és mondjuk egy-két éven belül fel kell újítani, akkor meg gondoljunk arra, hogy elment 5 kiló, de ez töredéke annak, mint amennyit az újon bukunk értékvesztés gyanánt. Lényeg a pozitív gondolkodás. Mindig annak kell örülni, ami van (avagy úgy akartuk, ahogy lett )
A másik meg, ha üzemszerűen, gyárilag kettőstömegűvel működik, akkor értelmes lény nem vesz meg ilyen kiváltószettet, mert az olcsóbb, sőt jobb a motornak, de tuti kevesebbet is eszik és jobbat gyorsul. ....
Azt mondják hogy hosszmotoron az egyromegusitett valto szereti torni a fotengelyt

A 110lovas passatban 400ezer km utan is jo a kettostomegu. A sharanban a lukot a chip+női sofor eleg jol megnyirta 40ezer alatt
Biztos így van, és a többi alkatrészgyártó meg nem jött még rá a trükkre, mi? Ezt inkább hagyjuk
Nem márka szervizben az automatát is olcsóbbé' gányolják.
Én meg saját tapasztalatok alapján igen. Sőt, egyre inkább igen, mert az elsőkhöz képest a maiak egy álom. Többnyire.
Én láttam azt a képet, de kurvára nem volt igaz. A mellé posztolt duma tényleg ez volt, csak aztán a kölcsönzős, akire hivatkoztak cáfolta az egészet. Egyébként meg attól hogy egyesben tolod, attól nem gyullad ki. Előbb áll be a motor és ránézésre semmi sem fog látszani rajta, az a járgány meg leginkább kiégett. Gondolkozz, mielőtt beveszel hülye rémhíreket
okés, köszi
Miért, Ő sem tud vezetni?
Van már rég a Valeonak hagyományos kuplung kiváltója a drága cucc helyett! És jóval olcsóbb!
Miről beszélsz? Egy normál autóba max 2 kilóért megvan a kettős tömegű csere! Persze nem márkaszervízben!
Soha nem vennék ótomata váltós verdát! Túl sok rosszat láttam hallottam!
A világ legnagyobb sztorija jutott eszembe erről! Pár éve jött pestre repülővel egy jenki nyanya,és mindjárt bérelt egy Subarut a reptér közelében,hogy Pécsre jusson! Nos a jenki nyanya behuppant a Subaruba és egyes fokozatban letolta a verdát Pécsig! Láttam a fényképeket a motortérről Pécsre érkezvén! Ne tudjátok hogy nézett ki!
Mindketto kilove,egyik sincs,bar a funyirom onjaros.
2 szál rutilos hegesztőpálcával szokták javítani a kettőstömegűt - utána gyorsan eladják.
500-ból megvan De a kettős tömegű szarra is rá lehet ennyit locsolni
Kábé. Mint a talicska a lépcsőn. Húzni lehet, tolni nem.
Én már kicsengettem az 500 ezret rá, úgyhogy most megint jó darabig jó...
A nejem is vezeti ezzel mindent elmondtam!!!
Kivétel mikor nem és hogy jó legyen 650e-ret kell fizetni.
Mert az automata jó :)
Milyen bajokra gondolsz? Pl. hogy a cerkával el lehet húzni egy kamiont, de eltolni egy gyufásdobozt se?