Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ami tetszik..!
Brrrrr,minden esetre fura erzes.
Most hasitunk bele igazan! Szoval milyet is?
Ize.....ures az arok elottunk.....
Az önindító relé pici barmolással szétszedhető. Fehér gumiszerű anyaggal van összerakva, ami gumipasztával vékonyan kenve összerakható. Két oldalról egyformán feszegetve kijön. Így a tekercs mozgása szemmel ellenőrizhető és a kontaktusok kontakt sprével befújhatók. Ezt az otthoni sufnituningosoknak tettem fel. IP védettség így sérül, de pasztával simán összerakható. Tudom, egyszerűbb kicserélni de kíváncsi voltam mi a bánatért hol műkszik, hol nem. Pici réz törmeléket találtam az edény alján. Holnap megy tovább a hibakeresés.
egyszer túl kel lépni ,jobb késöbb mint soha
Kezdjuk ujra a milyen motort jatekot?
Részvétem. Én meg mindig is az voltam....
Bandittalan lettem........
Míting :)
Értettem már először is,azért is tetszett
Holnap......
Akartam szmájlit, de nem akart összejönni :)
Ha te vén geci vagy és én napra egyidős vagyok veled, akkor asszem a kijelentés rám is érvényes, hiába szeretném hinni hogy nem :) Felülünk a tevére mindketten és mondogatjuk a másikra mutatva, hogy tevén geci
DEc 28-án ér haza a 2xl-es remélem,akkor kiderül.Így éri meg mert ha ide rendelném postán a vám miatt nem lenne jó az ár.
Itthon néztem,nem láttam,csak 2xl-ig.A 3xl tényleg elég.
https://www.amazon.com/DEWALT-...

3xl 54-56 inch chest,ha ez alapján 142 cm-es bőség kevés túl nagyra nőttél.

milwaukee is hasonló ogre meretűek mert az usákok nem nőnek nyiszletre.
Milwaukee mellény tetszene,a nyaka is elférne,na de max 2xl...az rám tuti nem jó. ..,ja meg az ár sem valami.
Mar utazik a dewalt cuccom.
Kabat de leveheto karokkal,hazaerek belinkelem a merettablazattal egyutt.
Még vén geci... ez jó.
Az igaz napra pontosan.Egy ideig még a motorunk is egyforma volt,meg Agó pc stb is.Nagy tehenet kellett volna venned vagy nekem Bömöst
Annyira nincs,jó szélvédelme,csak,ha fent van a két oldalon a gyári két kiegészítő kis plekó,na meg a nagy túraplekó,na ekkor tényleg tökéletes.Nyárra a két oldal plekót mindig leveszem,így jön rám oldalról a szél,úgy van kiképezve direkt az idom,még szerencse,hogy a yamaha gondolt a terepen szüttyögőkre is ,különben nyáron elolvadnék.
Próbáltam a klan-t,de ha van rajtam maszk,akkor nem fér el a nyaka a vadászkabát alá.Nyak nélküli mellény kellene.
Aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja. Valahogy így szól a régi mondás.
Tulajdonképpen igen. Nem ajánlom senkinek azt az iskolát, az az iskola tényleg csak egy papir. Ha egy jo szaki mellé tudsz kerulni gyakorlati helyre akkor szerencséd volt, ha egy olyat fog ki az ember mint en, akinel en tanulokent sokkal tobbet tudtam, rabaszott...