Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott valami azért tuti nem stimmel, ha egyébként másik gépeknél nem jelentkezik ez a hiba. Csomy gépén sincs ilyen gond, az enyémen se volt, szal valamit ott csak mókolni kéne, hogy szűnjön meg ez az állapot.
25-27 eura szállás ezt váltom ki 10-15 eur kempingel.Ha kiváltom,kaja megoldott simán összedobok egy rántottát reggelire egy primus expressel.Ebéd fakultatív általában nem szoktam,vacsora étterem.
Ja és attól függ mik a szokások, mi nem vittünk semmit amin főzhettünk volna így a reggelink, szendvicsből állt, ebéd szintén, lecuccolás után meg motorral mentünk vacsorázni. Viszont ha ott főztünk volna akkor nagyon jól jött volna egy kis 3lábú szék, mégiscsak jobb ülve enni.

Imádom a kempinget, de a 10euro/éj szállás és a 15euros kempinghely miatt nem biztos hogy nekiindulnék mégegyszer a kempingcucc vásárlásnak.
Ez úgy van, hogy a műanyagbizbasz belsejében forog egy tárcsa. A tárcsa belső felén vannak az érintkezők körbe. A tárcsát egy központi tengely rögzíti a műanyag bizbaszba, aminek a vége szét van préselve, nehogy otthon javítani tudjuk (hogy kapnák be). A tárcsából kiáll egy pöcök. A blokkban pedig ahogy váltasz, forog egy másik tárcsa, aban meg lyuk van. Itt nincsenek tömített felületek, az olaj ki tud jönni a tárcsa mellett. A jaladó pöckét kell úgy forgatni hogy pont a belső tárcsa lyukába passzoljon, úgy tudod összerakni. Mindössze annyit lehet rajta csinálni, hogy kifordítod és kifújod féktisztító sprével. Sacc két napig fogja mutatni az üreset, aztán megint elkoszolódik. Annyi történik, hogy a motorolaj ki tud jönni a villamos érintkezők közé.
Na most erte kapsz egy képet, legyen nagyobb a gyűjteményed :D
Nekem ez vált be nagyon, kbkb annyi helyet foglal mint egy literes palack, ülni is lehet benne. Kempingben általában vannak fák, strandolni meg nem szoktam egész nap :D
Nincs kempinges tapasztalatom,de nyugos ha nincs hova leulnod egy faraszto nap utan....pl strandra is szoktam vinni,nem birok egesz nap a foldon fetrengeni.
persze ki lehet nyomtatni mert ezt a köz érdekében írtam okulásként a fiatal generációnak
Igy lehet ahogy mutatod, ha köves akkor mégjobban érdekel :D
Lehet, de az eredeti képről ez 100%-ig biztosan nem állítható. Az egyetlen kapaszkodó a folyó lenne, de azon meg nem látszik egyértelműen a helyzete. Az viszont kétségtelen, hogy ha az eredeti kép vízszintes beállítással készült, akkor én tuti nem mennék le rajta :)
Viszont ez nem valami zergeugrató?
Az nem tudom (nem jártam ott), de "picit" túloz a perspektíva, el van fordítva a kép rendesen:
Facebookon találtam egy Korzikára invitáló posztban ezt a képet. Ez tényleg Korzika lenne, járt már valaki a képen látható szerpentinen ?
Feltöltött a kamera,ez kérem megy............mert HONDA.

http://youtu.be/op-G5NCSydo
Feri, ezt a mondatod kinyomtatnán egy üres A4-es lapra, ha nem jogvédett!!
A gées nem csúnya, csak máshogy szép
Semmit,az egy Szíp motorka,nemúgy mint a GS.
(Namostmitkapok)
Ja... értemmá'! Hogy neked triumph van?! Így már rendben van, akkor én is inkább lábon mennék
Hát nem tom, de ha már 2k km, akkor inkább motorral abszolválnám, mint lábon, de hát kinek mi a becsípődése, ugyebár
Motoron főleg,fárasztóbb mint lábon.
Tehát áramos vezetéket ne bántalmazzam hert harap.
mikor fogod a két drótot és megpiccented hogy megnézd van-e benne villany és mind a kettőből elpárolog 1-1 centi szép hangahatás és fényjelenség közben
Hát még ha kettőt sikerül egyszerre simogatni
aha ahol nincs 3 fázis mert ott mind a 3 megrázó élmény
Azért ha rám hallgatsz a másikat se taperold, hacsak baromira nem vagy a földtől elszigetelve és nincs a közeledben a rázós fele :)