Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sebességben megtoltam hogy máshova forduljon az indító fogaskerék, úgy sem.
Na. Akkor beszélgessünk motoros témáról!
Szopat a motorom. Akksi tutira jó, nem indít. Ráadom a gyújtást, beindul az ECU, az üzemanyag szivattyú. Indításra kattan egyet, feszültség lehúz, nem indít. Indítómotor vastag vezetéke langyosodik de nem forgat. Rövidrezártam a kuplung kapcsoló szálait, próbáltam indítórelénél rövidre zárva indítani, semmi. Ugyanez. Csak kattanás.
Persze hogy felesleges. Keverik a diszgráfiát a diszlexiával, lényeg a beszólás. Ha nem vetted volna észre, élvezik a basztatásodat. Én nem élvezem. Unom. Engem totál nem zavar az, ahogy a motorszerelésről nyilatkozol. Minden bizonnyal megvan az oka hogy miért viszik hozzád olyan sokan a motorjaikat. Van aki erre vagy rosszindulattal vagy irigységgel vagy ezek kombinációjával reagál.
mi van veled .... kupecos ............. de rég nem látam a süröd
én befelyeztem csabu .. hibás vagyok én is .............. tudom .. zolivak le tetük a kardot feleslegesnek tartom ... továbiakban a vitát ...
Itt a baj, nem azt mondtam hogy te mit vegyél hanem én mit vettem volna, hiszen te dicsekedtél hogy az autópályán milyen jó autó az a merci, mekkora motor van benne mégis milyen takarékos. Tudjuk hogy a kettő egyszerre nem működik.
Értelmezési problémáid vannak, ráadásul agressziv bunkó vagy. Ez már a te problémád. Rólam nem tudsz semmit hogy mit és hogyan szerelek (nem szerelek semmit csak a sajátokat) mert nem osztom meg itt mindnekivel hogy mit hogyan kellene, ugyanis az önszopás elég undorító dolog.

Érdekes ha megkérdezem miért kobb ezvagy az nem tudsz valaszolni csak, hogy a merci és az 1100ed jobb mindennél és te jobb vagy mindenkinél. Ezen kívül sok mindent nem hallani tőled.

Ja de, a videóban szidod hogy elötted valaki mókolta, következő videódban meg kijelented hogy hát ezzel mást nem tudtál csinálni csak megmókolni de neked jó ez így.
Ha egy normális társadalomba élnénk akkor neked hamar be kellene csukni a kaput mert megválogathatnánk hogy milyen szaktudású és milyen mentalitású szerelőhöz viszi az ember a motorját.
valamit mondjak én is ... mivel rolam szol .. elöször is ÉN én vagyok akora a szakmában hogy érdemes rám figyelni az elmult 10 évben közel 2000 motor javitotam és az elmult 5 évben egy fikát sem kaptam a red baron tol amit nem tudnak meg javitani hozzám hozzák ... szerintem motor témában lehetek nagy képű .... levivel nem társalgok ö egy kokler mamiban tanult és azon kivül hogy fel fuja a hátsó gumit egy motoron komoplyabb munkát nem biznák rá egy szerüen mindenben a hibát keresi .. nem minösitem egy rupot nem ér az ember ..

zolival már vahgy 5 éve csapjuk egy mást ö más .. ö is hot hülye amotorhozz de fojamatosan fejlödik és veszi a bátorságot és adig basztatja a motor szerelést hogy végül meg is csinálja másodjára ... harmadjára ö dolga de az biztos folyamatosan utána olvas nézi a yutubos videokat és SZEREL ... kis betüvel .. ö ilyen szereti meg oldani a saját szarát ....
levi pl ö például a mergám árábol vett volna játszios kocsit meg ki tudja milyen rom halmazt .. ö meg mondja nekem én mitt csináljak a pénzemel ................... ezzért nem is állok vele szoba .. aztán Kinek adtam itt rossz tanácsot ?????? kinek nem javitotam meg a motorját ,,,,,????
k istván .................... Pityukám vele is oriási vitáim voltak ..... és most ??? cimbik vagyunk a tudásom egy részét át adtam neki .. ö az akit érdekel ez a szakma arosz motor meg javitása ... és és ma és ma ma meg ugy el magyaráza a hiba okát a meg javitási lehetöségeket hogy ... csak pislogok ................. .. kb enyi ja merga

188000 km helyet 288 000 kmk van bene a kulcs bol lett ki olvasva a PAPPASBA tudom hogy a w220 mercedes nem a legjobban sikerült merci .. de 1 év w 140 /500 sel kutakodása után meg untam .. sajnos bálna mercit nem lehet venni vagy 3.5 -5 millla és az tuti de kell rá kavics ... vagy huladék ... igy egy jonak tünö w 220/ 55 vettem és ezt hozzom gyári szintre
Tasi stílusát szokni kell, ez kétségtelen. Egy időben én is éreztem sűrűn ingerenciát, hogy kommentáljam. Aztán ez egyre inkább elmúlt. Nem vezetne sehova, vagy ha mégis, akkor egy ilyen flame kerekedne belőle, aminek megint semmi értelme. Ha nem tetszik, ignoráld. Ennyi.
Van egy viszonylag szűk körű társaság, aminek tagja vagyok. Van nálunk egy mondás:
"Az emberek 96% úgy gondolja, hogy intelligensebb az átlagnál" Ez amolyan anekdota. És mit fejez ki? Hogy pont azok gondolják, akikre ez épp nem igaz. Ha ehhez hozzáveszem, hogy egy adott tudományágban való jártasságom általam való megítéléséhez épp annyit kell az adott tudományággal foglalkoznom, mint kiképeznem magam belőle, akkor egyből elérkezünk a "Az okosak mindenben bizonytalanok, a hülyék viszont sajnos holtbiztosak magukban (és agresszívek)" mondás igazságához. Ha innen ugrok pár lépést az asszociációban, akkor oda lyukadunk ki, hogy a nagy mértékű hozzáértéssel és belátással NEM rendelkező "átlagosokat" nem tudod megváltoztatni (moderálni), mivel nincs akkora rálátása saját magára...

És hogy ezt miért írtam ide? Aki érti a fenti gondolatmenetemet, annak nem kell magyaráznom. Aki nem érti, az meg nem érdemli meg, h elmagyarázzam!

Peace!
Nem kívánom tovább életben tartani ezt a témát.
Olvastad az előzményeket. Pl a videót láttad amiben szid mindenkit nagy paraszt stílusban ? érdekes, ő lehet paraszt.
Szoktam.
"ritka hülye példány"
Erre reagáltam egy picit.
Te egyébként szoktad olvasni a forumot ? nekem osztod közben a Zoli vs Tasi viták amik sok helyet foglalnak itt. Jó ha 20kommentenként jut egy nekem
Én nem. És vagyunk még így egy páran.
Ni vigyorogj, itten most komoly dolgokról van nagy baszó!
A mostani írásomra gondoltam.Nem az előzőekre.
És hidd el ismeretlenek szóban is sokkal rosszabbak egymással.
Nem nevezném ezt a sokszor minősíthetetlen stílust eszmecserének. Ennek a felének a negyedénél egy falusi kocsmában simán pofánvernének egy söröskorsóval. Itt az ismeretlenség és a távolság fátyla alatt a bátrak mégbátrabbak, a nagyszájúak még nagyszájúbbak, az erősek mégerősebbek. Egészen addig, míg ki nem fog egy tökösebb legényt aki veszi a fáradságot és meg nem keresi.
Nem vita csak eszmecsere de ez a "Minden háború úgy kezdődik, hogy visszalőnek" technikailag tényleg fedi a valóságot.
Viszont ha csak egyik fél lő az a "népirtás" ami szerintem rosszabb a háborúnál.
És nem vagyok híve.
Mindenki? Érdekes, én nem, sem Szotyi, sem Kpisti, sem Zöldi, sem még jó pár fórumtag. Amikor nekiálltok egymásnak észt osztani, napokra le is ül a fórum - miattatok. Már írtam: mint a hátulgombolósok; csak az én felfogásom létezik és a helytelen -hozzáállás minden témában. Nem ért velem egyet?! Döngöljük a földbe! Na ez az ami kurvára nem ide való. Utólag meg megy, hogy ki kezdte. Minden háború úgy kezdődik, hogy visszalőnek, ezt sose felejtsd el. Nekem sincs matuzsálem autóm, motorom. Mert nem érdekel. De nem szólok be más "szaráért" (autójáért). 12 éves Dajevókaloszom van. És ez a döglött lőtéri kutyát nem érdekel itt a fórumon. Ide motoros tippekért, azokon történő segítségért jövök, nem metroszexuálisok karakterháborújáért.
Szerintem ennek megvan az oka, Tasi az egyetlen akivel mindenki veszekszik
Én befejeztem,megbeszéltük tasival hogy simán ellépünk egymás mellett és béke van,mindezt ha figyeltél pár oldallal ez előtt.
Ezért sem szólok bele most.
Ha nem baszogatnak nagyon akkor azt viselem humorosan,de egy idő után már nem.
Általában nem szeretem a személyeskedéseket,szurkálódást és visszaszúrok.
Az a fura, az indexen ennél sokkal kevesebbért úgy tiltanak ki, hogy lábad nem éri a földet - és után minden regisztrált nikkedet is-
itt meg mehet a rombolás ezerrel, moderáció sehol. De lehet összeesküvés, és ez csak a trollok homokozója, ide szöknek az indexről.
Na, a lényeg, Levivel sosem találkoztam, de értelmes privát üzeneteket váltottunk párszor. Tasival tök jóban vagyok, Zolival is többször találkoztam IRL teljesen normális csávónak tűnt, sőt, bútort is vettem tőle. Persze lehet, csak én vagyok túl befogadó, mindenesetre nem igazán tudom, miért hozza ki a népekből itt a klaviatúra a vérfarkast.
Úgyhogy, megkérném a tisztelt társaságot,
+1 hagyjátok abba