Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Usákoknál az,és az F350-es is,bár az már tényleg nagyobb mint a csóró rozsdás 100e ft-os teherautóm.
Sima utcai családi személyautókról beszéltek, nem terepjárókról teeeeeeeeeeeeee :D
Szerintem egy H1-es hummer is meg tudja tenni,csak az még legázol mellé egy betonbunkert is.
A kacsa máig az egyetlen sorozatgyártású utcai autó amelyik merőlegesen képes átmenni egy vasúti töltésen. Ezt pár éve olvastam valahol.
Citroën GS-re gondoltál ugye?! :D
Beszeljunk arrol mitol szep egy GS................................ki is fogytam a jelzokbol....
Meg, indít mint a barom és az zavar ebben hogy nem találtam hibát. Egy piszlicsáré apró kontakt hibát tippelek ami megszűnt. Csak így az a bajom hogy esetleg mikor jön elő ha távolabbra megyek.
Nem kell komolyan venni es erezd az ironiat!
Az nem jatszik,olyat tudnek tobb jo allapotut is. Tied meggyogyult?
Sima feltekerem,lezárom tipus.Porszívós nagy,nemkell.
Az a teherauto jobb mint a fullextra szemétdomb.
Ja, de azzal az a gond, hogy otthon még faszán szivattyúzod a levegőt, de ahol majd alszol, nem biztos hogy lesz porszíló, aztán a ruhák meg felpüffednek szépen
Köszönöm......én abban látom a problémát ..hogy ahelyet hogy figyelmének a szakmai véleményeimre. ... És tanulnának belöle. már csak kivagyiságbol. Csomot keresnek a..... . ..,.....
Szoval el jutunk a forumon mindig oda hogy. Tasié szar. beteg. Mi ocska vasunk. ... Na az a tuti...... Vagy hogy egy huszonéves tehecség. Meg mondja. Mit hogy kell csinálni. Egy 50 evesnek....
Az meg hogy némelyik olyan sötét. Hogy egy. 100 ezer forintos teherautót hasolit. Egy 11eves full extrás 360 lovas mercédesel. ...az már mindent el mond...... kár a forumért.... persze én is hibás vagyok. Miert nem adok igazat. Miert nem kerülöm az idiótákat. ...kár a szóért........legjobban ugy tünek ki az ilyenek. Ha értelmeset nem tudnak mondani. .hogy ráncigálják másik bajszát.
Az túl kézenfekvő,plussz az én kifinomult minimotoromon max sörösdoboz férne el.
ki mit szeret :)

én 3 dobozt
De ennyire?
majd 3 nap alatt lehetett volna ms téma.
Én spec kipróbáltam egy sima vákum zsákot,fele hely elég a pakkban a ruháknak.
Nem egy nagy dolog de nem tasibasztatás.
ez ilyen...

túl kell lépni rajta
Nem. Majd figyeld meg: amikor fellángol a fórumon Tasi basztatása, akkor mindenki elhallgat. Azért hallgat, mert rühelli olvasni a karakterkaratét.

Más.
Enduromotrosbolt hirdetései között megjelent egy 2015-ös 1250-es bordó Bandit. 2,35M
Nem tudunk Neled motort ajanlani, igy mely depresszioban leledzunk.
Nagyon leült a brigád!
A Mercedes ezek szerint még a BMW-nél is nagyobbat sokkolt?
Nekem volt ilyen tipus. Régebbi is és most a tiednél újabb szériája. Következő nem lesz. Eszküszöm ilyen szar autó méltatlan a màrkához. Nem is értem hogy képzelték.
Üdv valakinek van ötlete honnan tudnék gsf 600 s ekeidomot vagy hasidom ki hogy mondja be szerezni, igazából 400-as kis banditra kellene . Köszi előre is.
Persze,mar ha rajongasz a mosogepszeruen egykedvu dizeles karogasra.Mint egy regi sörösló ami morzsolja a zabot.
Es hozza a hangelmenyt is?
Ha egyszer az tetszik ami,akkor az kell es kesz.
Szemely szerint egy gt3as 911-essel el tudnam foglalni magam....