Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy csomó Hondának nincs, nem is értem.
Egy bordó XX mellett sétáltam középiskolába minden nap. Biztos voltam benne, hogy az lesz egyszer "A" motorom. Csak sokat tusakodtam magamban, bordó legyen vagy fekete :D Aztán ráültem, és hát, az nem az én motorom.
Kar is matekolni a gumi kmen,nagyon nem mindegy h hol hasznalod es hogyan,ebbol adodnak az oriasi kulonbsegek.
Xxet nem veszek valoszinuleg,vmi konnyedebb az elkepzelesem.

Van egy cimboramnak 1.4 zizi,fel volt huzva vmi 230 le kornyekere,mas vez tengely,konnyitett dugok,stb.......egy vehemens falunapon a nagy dragsterezesben szet is ugrott a blokkja........egyszer jott velunk az alpokba,azutan sikerult rabeszelnem a turakormanyra,halas erte azota is.
Fazeren valoban idegesebb fék volt
Én mem szàmhàboruzok. Tok mindegy kinek mennyit megy el egy gumi. Nekem ennyit. Mindenki màsképp motorozik. Ha valaki csak délutàn megy ki csapatni egyet nyilvàn hamarabb lekopik. Legtöbbet csapatosan megyünk. Van hogy 2-3 ezer km es túràkat is..nem a megyében koptatom a gumikat. A zizivel sokat mentem egyedül is.. irtam is hogy az angel 80szàzalékrol kopàsjelzőre kopott 4500 km alatt.. igaz màs stilusban vezettem.. volt majd hat szezonom problémamentesen 2 xx en egy karbus es volt egy injektoros is. . Van tapasztalatom . Nem leharcolt agyonbaszott mitorokbol kell kiindulni..
Nem vita tárgya ez........ Hiszek mindenkinek. .....volt itt nem rég egy vfr 800 .......hu de milyen jo .és milyen megbízható...es. Hu de megy ...... Nem rossz az biztos......... De 3000 .ig traktor a hangja szép és egy gyenge tul bonyolitot szerelhetetlen tul misztizált
Soroljam még ..... 14 db xx servizelek......nem rosz az xx. Deszerviz tapasztalat max 10-12 menek el a keményebb keverékek hátul pl a pilot 3 ....8000 cserés ebben a szegmensben. A legjobb. A 1300 yamaha még a fékje is jobb. ár \érték alapján meg visszi a primet az 1250 idomos bandit
Na beszelj.... èn 44ezret mentem xx.el ...kiégett egy hàtsó izzom meg a làncvezető gumit cseréltem a lengövillàn... off. Mindig pöcc ŕöff.. gyàri àllapotba kerültek hozzàm es ugy is adtam el öket..
Szar gyenge az olajpumpa meghajtás ... Ráadásul nincs a láncnak feszitöje...folyamatos hidralika bajokal küzd a kuplung. ....igy minden xx nek log a kuplungja. ..? Es minden másodiknak zakatol.
Meg mindig scifi.
Tény jo motor az xx. De kicsittul misztizálod..... csak a fek ami kurva jo rajta. Amugy gyarin. Sokal jobb motorok vannak a évjárat és ccm ben..aztán beszéljünk. Az xx hibájorol is......
Hozzàteszem ezekben sok tura van kettő hosszú is.. ha csak kimennék jàtszani vele 50 km.re akkor biztos nem tudna ennyit.
Akkor meg pláne szép teljesítmény.
Nem is állítom, hogy nem mondasz igazat, csak nekem sose sikerült a 2/3-ánál több...
Remek vàlasztàs...
Minek mondanàm? Ennyit mentem vele. Az angel jobban fogy mint a road 2
Kopàsjelzö érintésénél cserélek. A mostani angel is kezdi elérni... csere...tavasszal uj gumival kezdek.. sporttúra szegmens
Ezek a 15-16 ezrek nekem még mindig mesebeli(nek tűnő) dolgok... Én nem vagyok egy csapongó típus, de 10-11 ezernél többet egy gumival se sikerült menni (természetesen hátsóról beszélek). Olyan ez a 15-16 ezer, mint a fehér holló, meg a becsületes politikus: biztos van... Persze, nem mindegy, ki mikor cserél. Én nem várom meg, hogy gyalázatos legyen.
Persze, nem is eladó, de ha már mindenki valakire rá akarja melegíteni a vasát, gondoltam, én is bedobom...
mit jelent nalad az elmegy? kivillan az acel vagy eleri a kopasjelzot?
Nem, en lehet Yosset keresnem akkor, de inkabb keresek penzt a telen, es nyaron szetmotorozom magam.
Igazad van,az xx jart a fejemben.
Ertem en hogy jobban fozi a paprikas csirket mint a Gordon Ramsey de azert nezzen mar ki ugy mint Jessica Alba.
kellet egy karaj naked ...igy sikerült

Barátommal vetettem egyet, na most azt mondja igy 3 év után,hogy "még nincs az utodja a piacon" számára..
gsr 600 után vette. sok szempontot figyelembe véve..
Csinibb.
Az xx jobban sikerult,a 900 as hornet is.