Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom én hogy ízlés kérdése, de a multipla, az egy rettenet :)
Mondjuk nem akarok veled vitatkozni ízlésen, de akinek TDM-e van és tetszik is neki......
Nekem a multipla is tetszik és csak a műszaki tartalom miatt nem vettem olyat.
Ízlés kérdése, nekem anno kurvára bejött a formája :)
Meg szarul néz ki
Másrészt meg sok olyan dolog van, amiről nem tudom, hogy kitől kéne/lehetne megkérdezni és akkor jól jön a net :)
Pont azért kérdeztem, mert tudom, hogy neked volt és kurvára nem akartam elhinni, hogy ennyit tud inni :)
Miért olvasol teszteket? Mikor írtak utoljára igazat bármelyikben? Soha nem adtam ezekre inkább valódi felhasználók tanácsait kérdeztem ha valami érdekelt úgy ahogy most Te is olyantól kérdezted a fogyasztást akinek volt ilyen, 37000 volt benne mikor nem önszántamból megváltam tőle.
Most megkerestem, hol olvastam, itt: http://www.tesztmotor.hu/tesztek/suzuki_b-king_teszt
A motor/váltó rész végén van. Amikor először láttam, csak pilláztam, hogy wtf??
Már volt és kéne megint, a súlya gyakorlatilag mint a bandité csak hát más a futómű és az energia., tény, szarul dobozolható.
lufaszt......3X voltam vele a hringen, talán ott evett annyit béna tiltásozáson, az első túrán bejáratósan 5 volt és utána is csak ritkán ment 6 fölé kivéve autópályán, de ott is megállt bőven 7 alatt, no jó, egyszer a Dórival Velencéből a magyar határig eljöttünk 4 tankolással ami kb 10 volt, de ott a tankolásokkal több idő ment el mint az úton.
240 utazóval igen

dehogy...
6 literrel elvan
Lehet, de egy tesztben azt olvastam, hogy normál használat mellett 10-12-t iszik és ezen azért megütköztem :)
akkor probáld ki... megéri

én mentem bandittal.....
te ezt látod... nekem majd 60e km-ig ebből semmi se jött le...
a legfinomabb blokkjárás a motorjaim közül...
azt meg ,hogy gyárilag ejti az alpjáratot, te leszaroztad... de ilyen egész életében.. ujkoruktól mind...
milka üzi az ővét, 100000 van benne.. csak a szelepfedél volt lent, szelepállitás miatt, azt is csak 76000 nél kellett előszőr...most belerakja a 3. garnitúra gyertyát....
mindegy üdv béke
Ez csuklofuggo sztem.
Neked megvan meg a gixer vagy mindent eladsz?
Pont az ellentete az eloiranyzott kriteriumoknak,de te vegyel h en is tudjam tesztelni!
Tényleg 10l körül iszik?
Az tényleg nem drága: kínait már kapsz 60 ezerért, de a márkásak is kijönnek nettó százasból.
Azt bármikor foghatsz a lápvidékeken.
A béka nem játszik? Azokból is van tűrhető áron, én azé' szeretnék még egyszer egyet.
nem mentem vele viszont mentem olyannal akinek volt van is egy másik gyereknek is van , nem szerpentin bajnok a gép és ketten is panaszkodtak hogy túl hamar leér na meg nehéz meg hogy kéne átépíteni hogy ne érjen le a kipufogó stb ... mikor ő már köszörül a banditnak még van a lábtartóig rendesen és simán körbe lehet motorozni , hogy egyenesbe 180 fölött lesz 2 méter előnye azt elhiszem de egy nakednek szerintem annyira nem lényeges
Nem motor függő, az Angel ST sajnos csak ennyit tud. Nekem 0-ról 5000km-nél ért kopásjelzőig. 8000-nél csere, de már 1m-t nem mentem volna tovább, viszont egyenletesen csökkent a tapadás és csak az utolsó pár 100km-en. Jó gumi, csak nem tartós. Talán majd jövőre a GT!?
Vegyé egy bilit....tura kornyányt rá......ugy megy.....hogy ösze szarhatod magad. ...