Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont ezt akartam írni, Szotyi két méter, úgy elveszne a segge alatt egy kis hatszázas hogy ki se látszana alóla. Az utazás kényelméről meg már ne is beszéljünk.
Már megvan,kiverte az orrom a videóaláírás.
Ha már itt tartunk.Azon kívül hogy olyan Szotyis "valahol elöl néha látom" féle kanyargás tipp útvonara valakinek?

http://youtu.be/039O-G1RL2c
Pl az én grandturizmómmal is elég jókat szoktunk, ráadásul 2 személlyel
Ne ítélj míg nem próbáltad
''Felpogyázva''
Ezt a mondatot ''mesze nem lehet ideális'' én úragondolnám. Akkor mivel ideális? Vanak nagyon jó grandturizmók amivel igen is nagyon jókat lehet motorozni felpigyázva.
Nekem a régebbi volt, haveromnak az újabb. Nekem állandóan fájt rajta a térdem, úgy néztem ki a motoron mint egy oriás, mentem az újabbal, ugyanezt éreztem

De igazad van teljesen, 990smt
"...amivel tolhatom 150nel egy napig, hogy gyorsan pihenten odaerjek valahova, ahol motorozni is lehet..."
És ott motort cserélsz? Mert a 3 mázsás, agyonplexizett / felcuccolt túragépekkel meg szerintem "motorozni" messze nem lehet ideális.
Azt T5 Transportenek hívják.
Bár én mágr győzködöm magam egy vivarora.
Pont horneteztem nemrég, és hát nem kicsi, nem vagyok számottevően alacsonyabb Szotyinál. A cicás alsó tartományt meg kell szokni, de amúgy az egy baromi jó motornak tűnt. Mondjuk jelenleg én nem vennék újra nakedet a mai igényeimmel, hanem valami olyat, amivel tolhatom 150nel egy napig, hogy gyorsan pihenten odaerjek valahova, ahol motorozni is lehet.
Az F4i se nagyobb.
Kicsi az a motor, az én mereteimhez is kicsi nemhogy Szotyihoz
Huuhh nehéz beismernem és félek is de lassan marad az 1050-es Tiger mint alternatíva.

Amúgy egy 2008 utáni 600-as Hornet is jó megoldás lehet,nem kell tökölni a túrakormánnyal,van rajta futó/fék is mint egy 600f-en és mivel nem megy relatíve gyorsan a szotyi így a szélvédelem másodlagos.
Le kell áttételezni és csá.
ja meg nehéz is és leér mindene ha kicsit jobban tekergetik.... banditot nem cserélném vele
Végre ki tudtam cserélni ez a k---- avatart :D
Az még rondább a varaderónál is :DDDD
700
CTX-ből csak 700-as van............
X11? Egész jó áron már vannak.
Szotyit össze vissza zavarjátok...Banditból lesz visszalépés...mindegy milyen motort vesz!
Ez a csoppered ez 750 volt vagy 700?
Őőőőőő...............fraszt.
Es felvonszolta magat az emelkedokon?
Igen, a fékek már valóban kezdtek fogni.:-)