Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy volt eladom gizit is....de a család ugy döntöt. Le fényezük. És a napaliban...lesz a pannonia melet.......a púpos 1100 elviték ..a 750pupos még meg vanes meg van a350 indián is
A mi idei nagy túránk pl kiváló tervezési alap, az olasz alföld persze felejtős és Lichtenstein is, de Svájc ill az olasz és Au Alpok maradna. Itthon a határig meg nem fogy el úgy a közepe. Mindjárt neki is ülök átrajzolgatni.
valamelyest
Az biztos segítene valamelyes, de annyira meg nem tartom relevánsnak, hogy a gumikopásnak rendeljem alá az útvonaltervet. Az azért már mégiscsak mindennek a teteje volna Inkább sűrűbben cserélek gumit
De nem ronda :)
Sztem az annyira jo, hogy meg ennel. rondabban is megvennek:-)
Korbacsoljatok meg, de a Pacer regi szerelmem. A Gremlin is. A 10 centivel hosszabb jobb ajto mindent visz. Multiplatol es elso szerias multistradatol viszont viszolygok
A gées gyönyörű :)
Te is vettel bmw-t,pedig.....
Hippis de laza,bejon!
Javits az utvonaltervezesi technikadon,nalam a kigyorsito felulet fogy elobb,pedig odebb vannak az igazi kanyargos helyek.
ezért jó gyártatni.. akkor azt csinálják amit akarsz..
Eleddig fogalmam sem volt róla, mi az. Jobb lett volna abban az állapotban maradni :) Te tényleg beteg vagy :)))
Nekem az AMC Pacer is bejön.
A multipla és a gyönyörű egy mondatban?! Pfff.. :)
A multipla egy gyönyörű autó.A JTD-k meg jók.
Az alapprobléma adott: egyenesben nem lehet kanyarodva menni... Azt kéne még feltalálni...
Nekem pl.az se segít. Én sokat megyek hosszú túrát feldobozolva, de akkor meg a közepe kopik laposra... Nem tudok hosszú túrán annyit kanyarogni, hogy ellensúlyozzam
Multistrada(régi), multipla...
Láttam rá megoldást, de az elég gáz volt, nagyon elállt.
nemigen tartod tiszteletben,hogy kinek mi tetszik

"egyedi" és baszott erős
Azért a két motor között szépségben hatalmas különbség a tdm javára

Mindig is csodáltam azokat akik felülnek egy bkingre és nem erzik nevetséesnek magukat
Egyedi, ez fix
Jo, ha a gyári kipufogókat lecseréli az ember akkor már javul a helyzet.
barátom is szemezgetett vele... a mai napig tetszik neki, de a kis hátsó ülés miatt nem vette meg..
szarul dobozolható? Sima Béláék megoldják!
Nekem is azt mondták nincs a zzr-hez hátsó tartó( Givi nem is gyárt) Sima Béláék igen! Asszem egy 20-as volt,szinterezve!
na ugye,hogy ugye
az sem 100%... jobb ha maga próbálja az ember..
nekem is volt ,hogy körbekérdeztem sok embert amikor a kawasakit nézegettem...vagy egy év is eltelt mire rászántam magam.. volt ilyen olyan negatív vélemény is,olyantól akinek xx-e is volt és zzr 1400 is...
nos a saját tapasztalatom igen eltérő..
nem eladó a kawasaki