Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyanús hogy test zárlat van valahol.
Igen. 1250 K8. Jelenség: tavaly nyáron elkezdett gyengén indítani. Vettem 12ért egy JP akksit. Nem indított valami meggyőzően, de gondoltam nem gyári minőség. Idén nyáron meguntam hogy naponta kétszer indít, háromszor nem. Yuasa 23-ért. Használom 3 hónapja, ez is szopat. Gariba vissza aboltba. Bevizsgálják. Akksi jó. Próbából elviszem az egy éves JP motot, az is jó!!!!!! Éjjel töltök hogy reggel haza tudjak menni. Beindul, hazamegyek 2 km. Sisak le, kesztyű le. Ugyanaz. Indításkor fesz le, lámpa, műszerpult kialszik. Két óra múlva kimegyek hogy atomjaira szedem. Indít mint a barom! 30x indítottam be a 30.is pöcc röff, pedig nem hagytam töltődni, 5 mp múlva leállítottam. Begurultam, szétszedtem mindent kivéve önindítót és nem találtam semmit. Lehet hogy a gyári akksit is feleslegesen vettem ki?
Te,bocs a kérdésért de ez a Bandit?
Dombóvár, Fürst Sándor 20. :D
Összeraktam. Semmi hibát nem találtam. Ha egy önindító hibás, akkor az olyan hiba, ami nem javul meg magától. valami érintkezési hiba szopat szerintem.
Szerintem lokd be ide elenk az arokba!
Éjjel töltőn volt. Reggel elmentem vele haza, 2 km. Otthon a garázsban leállítottam. Sisak, kesztyű le. Már nem indul, lámpa kialvásig lehúz, egyet nyekken. Két óra múlva átöltöztem melósba, kimentem szétszedni. Rápróbálok, forgat mint az állat. 30-szor!!!!! beindítottam 5 mp leállításokkal és indul mint az állat! Szétbombáztam, amit tudtam, szétszedtem. Nem találtam semmit. Holnap összerakom.
Ja,bocs azt nem tudtam.
Alaoltozo is futheto,mint egy pulover,alamegy a borruha ala.Nekem legalabbis.
Akkus kellene,szivargyújtóról a kesztyű meg a GPS üzemel ja meg a kávéfőző
Ki bírtad úgy vágni, hogy a fűtőszálak épségben maradjanak? Mert 2 db meg túl nagy méretileg (egy elöl, egy hátul).
Van egy teszkós fűthető üléshuzatom, Kivágtam középen, ott beledugom a fejem, és kész a mellény.
Ott meg,rendesen
Tervezz foldutakra,csak megizzaszt a tehen?
Mellény kérdeztem fűthetőt.
Az alaoltozobol is?
Hìvtam is őket most csak 2xl-les van
Nekem se túl sok.Ezért sincs megvéve még.
Nekem macerás kevés a szabadidőm
Csak régimódi.
Boltbajárós.
Vedd a beépíthető modult és belevarratod egy méretben jó ruhádba.Legalább lesz tapasztalat.

http://www.sportvadaszat.hu/te...
Te kis szatìr
Az ár nagyon jó,de nekem 4 xl-es kellene...Azért nagyon köszi.
Én voltam,itt is az a gáz hogy csak egy weblap.Én meg szeretném fogni,és vinni.