Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még mindig nincs kész a 76-os főút? Két éve órákat dekkoltunk a lámpáknál (félpályás lezárásoknál), ahol épp menni lehetett, ott is 20-40-nel...
igen ott lakom , csinálgatják nagyvárad belényes közti szakasz fasza lesz de még nem teljesen az, belényes előtt 2-3 lámpa van és félsávon lehet menni belényes után is lesz 2-3 aztán szedrestől (sudrigiu) zsír az aszfalt fel pádisig
Mikor lesz?
na, az utángyártó cégek bekaphatják.... :-) vettem egy gyári Suzuki hibakód kiolvasó szettet, 2012-ig gyártott gépeket tudja, nem fogok szenvedni itt az univerzális szarokkal.. :-D
Szia Feri te Bihar megyei vagy? Padis felé a 763-as útat megcsinálták már végig? Valamikkor 10 éve voltunk arra nagyon rossz volt.
ha bekapcsolom a dzsipiszt
Generátor nem. Fesszab csere volt a garis visszahívás.
Biztosan vannak kinnt panziok is, de sokat nem lattam (mondjuk nem is kerestem, nem allt ra a szemem). Szetlott haz es emlekmu viszont nagyon sok van, foleg Daruvar kornyeken. Sok uj haz is van amit latszolag felepitettek, de be mar nem koltoztek viszont aruljak, gondolom valami karterites lehetett a korabbi lakoknak. Vannak helyek, ahol kb. a falu fele meg a mai napig szet van love. :-(
Akkor szállást kell keresni ott kint egy éjszakára, annyit nem tudok motorozni egy nap.
Generátorcsere megvolt visszahívásban?
Nekem Baranyabol indulva Budapestig volt valami 600km, szoval neked Kalocsarol sem lenne rovidebb. A gond, hogy a hatarig, illetve a hatartol is jo sokat kell menni, hogy elvezheto uton jarj, mert ott is van boven sik videk meg. Valami ilyesmi volt az ut: https://goo.gl/qLH3lp
A "fuggoleges" reszek jok, a "vizszintes" utak meg tobbnyire egyenesek. A Jankovac koruli utak a foldutas reszek (hangulatra kb. mint a szilvasvaradi ut).
Június 16.-án beszerelt Yuasa akksim 1604 km használat után megdöglött. 7 voltra esik önindítózáskor. Megy vissza gariba holnap. Ezt azért nem gondoltam volna a jó hírű márkáról.
Ez tök jó, tetszik, jövőre elmegyek én is, oda-vissza egy húzós napba belefér itthonról...
Itt talalhato: https://goo.gl/nOVWAI
Sima, kemeny foldut/makadam vezet oda, akar sportmotorral is vegig lehet rajta menni (a helyiket akar mindenfele luxuskocsikkal is csapatjak rajta). A helyieknek ez egyfajta kirandulohely, tanosvennyel.
Velemben, aztán oszták guriga. A bnadit.hu-ra odatalálsz még?
a találka merre lesz ?
Ufóval elhúzod sopronig, azt' annyi :D
igény lenne rá
Gyere bandittalálkára
bundásóvszer nincs ? jön a khideg
Valami ilyesmi......
Cső alakú sál vazze :)
Amiből majd kiderül, hogy melyik alkatrészből van a legtöbb elfekvőben :) Egyébként mi a tököm az a csősál?
A csövek nem is hordanak sálat...
Suzuki akció: ingyenes átvizsgálás van a márkakereskedőknél október 31-ig. Alaposan átnézik a motort, megmondják mi hiba van. A végén ajándék Suzuki motoros csősálat adnak.