Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én dobtam el motort egy jo 60as tempóról, nem tudtam még hogy a hátsófék mire is jó repült a dt nem keveset
A triállal a múltkor 4-ben csak a hátsófék mentett meg a bucskázástól. Kuplung meg minden nélkül. :D
Így soha sem veszek fel semmit kerékre. 2.ban kuplungal. Vagy ha 2.sok neki akkor 1, de úgy nem szeretm mert hirtelen jön fel, ha picit elveszem akkor koppan az eleje.
Zuzos a murva,nem a trafi.
De ma visszakerult a kerge honda,habzsidőzsi is lett,mentem vele 3 km.
Ha nem esik lesz egy hereg kor de felteszem a kocsira a futot.
Gyári áttétellel úgy kell, hogy 4000-nál ráteszed a nyélgázt. Vagy csak simán sétatempóban egyesből húzol egy telit, 4000-től úgy ugrik fel, hogy győzd időben elvenni. Csak sajnálom odaverni az elejét annyiszor, úgyhogy önmérsékletet tanúsítva nem azzal gyakorlom e nemes tudományt.
Más motorjával csak akkor szabad ha bíztat a gazdája, volt ebből már több hétig beszédszünet

Kipróbálni igazából nem akarom de összehozhatunk egy kis motorozást
Mehetsz egy kort az enyemmel,de kerekezni tilos vele!
Regen szoktam kerekezni meg a szoci gepekkel,a banditot sajnalnam erre hasznalni.....reszben ezert is tettem ra a hosszu hatso sarvedot.
Stopival ugy vagyok,hogy meg merem emelni a hatuljat,de nem merek holtponton maradni,gurulni meg plane nem.
Az egykereknel sokkal jobban elvezem a bukkanos kanyarokat amin keresztbe vagva repulsz at,egykerekre erkezve,az adja a feelinget!
Bandittal nem is mentem még de szerintem azzal sem nehéz kerekezni az sv imádta, kérte hogy egykerekezzennvele az ember.
Mér' nem linkel ez a sz*r?
http://motorinfo.hu/magazin/2016/08/24/vilagrekord-egykereken/#.V9mGrK2nuUk
Van akinek gyorsabban is megy: http://onroad.hu/2015/10/12/az-egykerekezes-uj-vilagcsucsa-285-kilometerora/
Ja ne érezd, én irigylem aki tud. De legjobban azt, aki 20m feletti elsőkerekezéseket is.
Némi iróniát érzek
120 szal azert ugyes dolog kerozni
Azert az zuzos,maradok a bevalt modszeremnel egyenlore.
A legutobbi dyatona topikos srac pici beszivta,880 eurot csengetett.180 felett lőtt a fix labanc.
Ezek szinte ingyen dolgoznak!
Ez meg vallalhato mértékű,a trafirol durvabb csekkek jonnenek.
4-5 éve egy osztrák túrán utánunk jött egy motoros rendőr mert az egyik gixernek a rendszámon ott volt a láncos megoldás, egyúttal a sportdobot is megemlítette és elkért egy harmincast és rohant tovább a szembejövő sportdobosok után.
A hatarorok fel szoktak emelni,hogy lassak az utolso karaktert......mondjuk ha megy a kocsisorban rendorauto,azert nem szoktam elotte cikazni.......egyebkent kulturaltan kozlekedem,de miutan egyszer lesbol lottek............
Jobb is,15 éves transportert is lefényképezett 200 felett.
Szóval csak ijesztgetnek ! Sikerült !
Nem is fogsz,a 3 lábúnak a gyorshajtás is okoz gondot nem csak az öv felismerése.
Egy jó hónapja én is szépen mentem az autóval,öv nem volt bekötve .Későn vettem észre a háromlábut,már nem tudtam mit csinálni,intettem egyet .Még nem kaptam semmit .