Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A toplite se sokkal jobb mint a JP.Ugyanaz a kínai.
Segítséget kérek, kezd megállni a tudományom.
2008-as 59 ezret futott 1250-es. 2015-ben akksi csere. JP akksi, használom egy évet. Új állapotban sem indított valami meggyőzően. Idén nyáron egy évesen kifingott. Vettem egy Toplite Yuasa új akksit. Eddig indított, most kurva gyengén. Indításkor 7 voltra esik. Önindító éppen csak nyekereg. Visszavittem gariba. Most vizsgálják. Töltésen alapon 14,1 4-5ezren forgatva 14,4-14,5V. Ha az akksi jó, akkor mi a bánat van? Kocsival bikázva az önindító forgat mjnt az állat.
Heló! Úgy vagyok, mint a rabbi meg a kacsák. Van pár ötletem :D
- légszűrő mikor volt cserélve?
-tűszelepek zárnak?
- nem emelkedett meg az olajszint véletlenül?
- jársz 200 alatt is?
Sziasztok Márkatársa! 2002-es 1200-em van, ami valami rejtélyes oknál fogva kilenc litert nyakal be mostanában. Valakinek valami ötlete, esetleg tapasztalata evvel kapcsolatban? Segítségeteket előre is köszönöm.
van mindegyikhez minden, csak esetleg otthon nem látod, nem ismered...
Épp ma határoztam el hogy a gipszlevételkor elviszem magammal az egyik mankót,mert ma az egyik ismerősöm mesélte el hogy ő is hogyan járt mikor levették a gipszet a lábáról .Egyszer régen már jártam gyógytornászhoz, a neve Szép Rózsa volt és tényleg nagyon szép lány volt .És nagyon kedves .
Nagyon figyelj mikor leveszik azt a kurva gipszet teljesen "elhalt" béna a lábad! A fizikoterápiát ne hanyagold főleg ha jó a gyógytornász! Én egyébként majdnem álló helyzetben estem a Szántódi kompnál megálltam a sorompónál, hogy fizessek / utassal voltam/ elfelejtettem a "törött " lábam letettem és kicsúszott alólam épp megúsztam! Mielőbbi gyógyulást sajna még nincs vége!
Nagyon olcsón esetleg :D
Elég szarul néz ki.
Csak a talpam alatti rész kb 1 kilónyi gipszből van,tehát atombiztos és rohadt nehéz .
Nekem a sarka beszakadt vagy 3x azt utáltam,meg azt hogy összement a lábam mire kikerültem belőle.
750 érdekelne M ből?
Uhhh bocs, ez zöldinek akart menni
Én nem félek,mert eléjük tartom a begipszelt lábam .Na azt aztán haraphatják ! Több kilónyi gipsz van rajt .Még 12 nap és lekerül végre ! Már nagyon unom hogy úgy kell mennem mint egy féligbuzi .Egyik lábamon magassarkú csizma, a másikon meg futócipő .
Általában torokra támadnak ha ezt teszem.
Hol itt a motor ?Csak hegyek ! Kicsit bátrabban .Valahogy így .
Őőőő milyen is?
Amúgy elvileg ha gixxer 750 inkább zöldit.
750 érdekelne esetleg?
Huhh a monyszeter 50 pacija nagypályás lenne.
Biztosan. Igazából van túrázós motorom, sarazós is, boltba járós is. Még egy szívlámpás gixer vagy egy Ducati Moster kéne pályázni, egyik nagyon jó, másik meg nagyon kéne
Az biztos, hogy kicsi a tank és azt elfelejtettem írni fogyaszt is rendesen!
Kíinyírnak de mindegy mán.................
ha mersz akkor triumph-ot
Rakjak fel hondat?
Az xr-rel az a legnagyobb baj hogy az a blokk nem az igazi még, a főbb probléma a kicsi tank, 200lm-enként kutat keresni én nem szeretek