Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azert kepzelem automataval,hagyomanyossal biztos h utalnam.
600f-el ha lassan mesz nem fogyaszt,ha meg felhuzod a fordulatot meg tud vadulni.
Magasabb zseles ules,turakormany,plexi,progressziv rugoszett,hatra nagyobb lanckerek,majdnem jo is, banditokat reggeliznek vele!
Nem! Azt csak az Xx-re(hornet kormány lsl befogókkal)

a zizin csak egy 30 mm-es emelő van, de gyári a kormány.. teljesen jó igy . utassal 3 dobozzal megjártuk Szlovéniát kis Olaszországgal egybekötve..
Gyakorlatilag meg akkor is az egy uj motor volt,talan a fekek epp osszekoptak rajta,sok sok kmt lehet abba meg porgetni.
Turakormanyt tettel ra?
Dehogy játszik szerpentinen a kézi mód.
A sport mód bőven megteszi, maximum párszor váltottam bele kézzel.
Szerintem meg nem pörgeti értelmetlenül, sőt beleváltani is lefelé váltottam.
Hagyományos váltóval meg sem vettem volna a CTX-et.
jó ez.. meglepő de kényelmes ..nem cserélek..
Robogóm volt már, csak azt úgy hívták, hogy Piaggio MP3.:-)
1.6-ért ajándék volt 3.000 km-rel.
Azóta 1x megkérdeztem a srácot (még a BMW előtt) hogy nem e adná el (vissza), és ha igen, mennyiért.
Azt mondta, nincs az a pénz, amiért megválna tőle.
Mostantol gond lesz a felfele lepdeles.
volt időszak amikor visszafelé váltottam hayabusa- fzs 1000....

sosem bírtam megszokni ...
igy vettem egy Xx-et ismét ...5 szezon probléma mentes időszak
El nem tudom kepzelni, micsoda kraft koltozhet abba a doglott motorba 50 ccm plusztol. Amugy az automata zsenialisan finom es gyors a 700 on- de szerpentinen csak a kezi mod jatszik. Normalban erolteti 2000 korul h csattog a lanc. Sportban meg ertelmetlenul porgeti. Hagyomanyos valtoval olyan lehet mint egy tdi a varosban. Ha epp nem kel valtani, akkor valszeg a pirosban allsz.
Úgy tűnik hogy hétvégén jó időnk lesz... :D egyébként nincs az a pénz amiért eladom családon kívül, lehet soha sem lesz olyan motorom amiben valos 20ezer km volt mikor megvettem
Elalélnál a cbr-emtol.
Integrat kellett volna venned,az rendesen dontheto ahogy lattam.
Azt banom regota,h nem mozdultam ra a triumphodra....
Az lenne a szandek.
Nagyon fog hianyozni a bandit nyomateka,de vmibol aldozni kell.
Szerintem meg próbáld ki, tuti meg leszel vele elégedve, mert az automata nyomatékcsúcson tartja, ahogy írtad!:-)

Ezerszer leírtam, de leírom még 1x.
Ha a CTX nem lett volna ilyen alacsony hasmagasságú, nem lett volna egy szar a futóműve, és nem 160 lett volna utassal a végsebessége, sosem adtam volna el!:-)

A felsorolt 3 hibát az NC750X nem "tartalmazza"!:-)
Persze, hogy torpedó. De most nem arról van szó, hogy nyugodtat akarsz, ami a gumit se eszi, stb...?
Mert olyan semilyen(spotdobbal mondjuk a hangjuk tetszik),ahhoz kepest a bandit is egy aszfalt torpedo sztem.
Egyetertek,olyan erzesem volt rajta mintha picit mindig tolna kifele az ivrol az elso kereket.
Házipálinkából mindig több liter van elfekvőben itthon, mivel otthon saját pálinkafőzőnk van Meg Jäger is akad
Rengeteg kanyargós út van errefelé ingyen is
Szabad tudni, hogy a 600-as Fazer miért esett ki?
Jo a marketinged,szakmat kellene valtanod.
Maradj mar,Glocknerre legkozelebb akkor ha ingyenes lesz,picit tul van misztifikalva.
Jager,palinka,asvanyviz korben csordogalok amugy....de koszonom a bizalmat.
Szotyi, tényleg próbáld ki a motoromat. Zselés ülés, markolatfűtés, széles kormány(még alacsony mert nem találtam magasítót), jó fék, állitható futómű... ha úgyérzed akkor el is adom jó pénzért
Ismerem én a Szotyit, az nc addig tetszik neki míg ráül előre hallom ahogy nevet hogy ez mekkora szar