Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az meg mindig egy vonat,de nagyon,mult heti elmeny,es a fek,.......huha......elettelinek tunt az f3-e.Vagy csak rossz betet valasztas.
De az egesz nekem nem jott be........vagy csak tul johoz szoktam.
Minimalis ft-bol kellene cserelni,futo+fek kellene,finom mukodes,teljesitmeny nem izgat,130 140nel gyorsabban ritkan megyek......otletelek.....cbr600f4,egyenes kormannyal,szelvedelem is van+kelloen finom amit nagyon dijazok.
És mit tervezel helyette?
Nekem is dicsérték, de a Pirelli felé elfogult vagyok, előbb szerintem Angel Gt lesz, hátha az tartósabb
A pr4 varazsaban elek,nagyon tud az a keverek...
Vigyazva ennyi talan 20-30 percet utottem....
Majd a kovetkezo gazdaja eldonti....
jo lesz az .. a nagy zzr-en az van, az xx-en is volt tök jó gumi...
Szeretem a Pirellit, nagyon jól tapad, de az ST (nálam legalábbis) nem bírt sokat. R17-ben vettem, nem hiszem, hogy gyári gond lett volna vele. Igaz nyüstöltem rendesen, de azért na! Majd a Gt, remélem arról tartósabb visszajelzést tudok majd adni. Egyelőre PR3 van, szóval talán 2017 végén kerül csak fel.
Valószínűleg az lesz.
Igen ST .Pedig újan olyan minta van rajt majdnem ,mint egy enduró gumi .
Ha St ne várj sokat! Nekem 5e-nél mindenhol kopásjelzőn volt.
Talán a Gt, de ahhoz még nem volt szerencsém.
pr4 lesz ujra?
Mer' cihopata módon hajtasz!
Nekem ezelőtt 2 ct volt fenn és első olyan gumi volt,amelyik a végén se kopott le rohamosan,mint a többi,hanem szép lassan.
Ne búsúlj,legalább arra használtad amire való ! Hihetőbb számomra ,mint egyesek 20000 km-je .Bár én azért 5-6 ezer köztig ki szoktam húzni . Most kiváncsi leszek erre az angyalos gumira,mennyit bír ki hátul .
Ezert jo a honda,meg a felhulla quali rr is birja,mar 2000 km ota.
Tartostesztnek?

Corsa 3-at hatul 4300 km alatt kinyirtam.....buslakodom....
Mi lenne, ha elvinnéd szerelőhöz? Én azt tenném.
Minek neked mégegy bandit?
Viszek magnest h raakadjak!
Akkor határeset, de megoldásként elfogadható!
Nem stimmel a szam, nem fogja megtalalni:-)
Önindítóval jártam igy kopott volt és képes volt melegen szorulni
Ez a rémképem nekem is. Utálom, amikor magától megjavul úgy hogy nem találok semmit. Így ott a Damoklész kardja a fejem felett, hogy váratlanul ismét előjön.