Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah es sose volt 1250-em.
A szupertehenen kozepen van?Mer jobbra az oninditonak kene lennie.
Akkor kezdek meghülyülni,igaz csak 8 évig volt 1250-em.
Azokon bizton allithatom hogy a bal oldaln van,amugy lehet ujat mondok,japanban ugyazon az okdalon kell motorkazni mint az angliusoknal.
És a jobbkormányos ánglius motorokon?
Minden motoron bal oldali a kürt.
Sziasztok 1250-en melyik oldalon van a kürt nyomó gombja?
atix?
öszze kellene rakni és elmenni vele egy nagyobb bontóba valószínüleg lehet ugyanojat találni más motorról
mivel az állórész permanens mágnes valószínüleg az
A forgatyusrész tekercselése szált el?
Köszi, Őket már kérdeztem de nincs nekik.
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene, 2007-es 650-es vizes BANDIT- ba való önindító kellene.
A forgórészben 4-szál megadta magát. Pár bontót felhívtam, de nem tudtak segíteni.
Ha valaki tudna még bontót vagy valami megoldást, az jól jönne. KÖSZI.
akkiket érdekell megmaradt motorjainkból eladó ....87-es750 gigxer gyári ...1.5.......92 első szériás 750 w gigxer gyári 1m....90 es 1100 gigxer 600liko...1924 350 indian 3.5m .....1912 triumpf 1m.....dijnyertes 1956 t1 1.2 m

Na majd a hondával.
250
Pár éve a motorozz.hu-n volt egy görög túra hirdetve amire beneveztem! Kicsit félve mert 16 motor jött össze 23 fővel! A túra útvonala Szerbia-Montenegro-Albánia-Görögország volt. Senkit nem ismertem a csapatból,viszont a csapatban többen gurultak már együtt. El kell mondanom,hogy annak ellenére,hogy tök idegen volt számomra mindenki,hál Istennek szuper jó volt a túra! Volt 4 cruiseres is,no nekik feladta a leckét Albániában a tenger parti millió kanyaros útvonal,de azért szívósan jöttek utánunk! Mondjuk nem kezdő gyerekek voltak,csak hát a böhöm cruiserek nem igazán ezekre a sokszor szűk hajtű kanyarokra találták ki! Volt a csapatban egy idősebb kb.55 éves tag aki egy Suzuki 1000-es túrával volt,nem jut eszembe a neve,olyan endúrós kicsit,no az a helyi albán menő-manó speedes csávót úgy leiskolázta a szerpentinen ahogy illett! Mondjuk a Sutyukis srácnak a dobozán már nem volt hely az ország matricáknak! Meg volt velünk egy csaj is egy 600-as Fazerrel,no az sem volt piskóta! Szuper jól ment a kanyarokban! Mondjuk ő is világjáró! Szzóval öröm volt velük motorozni! Egyébként a motorozz.hu-n "csöpi2" néven fut a szervezője ezeknek a túráknak,és mindig szuperül flottul vannak megszervezve a túrái!
600-as vagy 650-es?
Legközelebb akasztok egy 3-at 8500-nél :D
Egyébként meg pirosig "ki van fizetve", nem?
"Fordulatszám, nyomaték! Jajj, Szűzanyám, hol a fék?!"
Rossz a váltó vagy csak élvezed ha pörög a motor?
Egyenesbe 160 hmmmmm...