Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt mi mindenhez értünk. A szarbaráncigáláshoz meg a nagyotmondáshoz leginkább
A sajszószt inkább forró víz felett melegítsd, a mikróban szottyos lesz :D
Szegény Szotyi!Majd itt jól megmondják milyen motort vegyél!
Öhhhöhhö.....berakjam a nachot sajtszósszal a mikróba?
Pedig beszállhatnál a vitába, kiváncsiak vagyunk hogyan kell összetörni többször ugyanazt a motort ekkora hihetetlen tapasztalat ellenere is mint ami neked van
Egy K1600GT azzal nem lesz gond az egyenesbe csak a tchnikás fésün...
Ezt épp meg akartam kérdeni,konkrétan melyiket is?
Ha már nem is állok le vitázni ... mert nincs rá időm . De azért olvasom a topikot ,,és ámulok hogy milyen szak komentátorok micsoda oriási tapasztalatal .. " ülnek a bilin és unalmukban,, micsoda szakvéleményeket ráznak ki a kis uj-ból ..
Hát igen ,, mikor rá jön a tag .. melyik felit kell meg fogni a csavarhúzonak ... már mindent elhisz magáról
Z1000SX? :)
Ja, tudom, már tavaly is említetted. Csak azért említettem mégis, mert nagyon úgy tűnik, hogy te valami olyat keresel mint a Bandit, csak mégsem Bandit
az nc ennyire gyenge kraftra
Nemmondod hogy az eringtol ennyire jo lettel.
Azt viszont meg kell igérnem, ha képes leszel NC-t venni, minden közös guriga minden egyenenesében megelőzlek,
és röhögni is fogok. :D
Elmegyek vele egy 40 percre, 1.5 litert rátankolok otthon
Nyugodtan próbáld ki. Mert ki tudja lehet bejön.
Mondjuk marhára meg lennék lepődve.
Érdekes dolog, ha valaki azt mondja 1 éve hogy legközelebb egy 650-es Versysre fogok áhítozni, én arcul röhögöm.
Aztán meg hát, ha most kéne új gép, vagy ilyen max 1-2 éves, biztosan azt vennék.
De az a motor legalább úgy érződik, hogy megy. Az NC meg úgy érződik, hogy döglött simsont ostorozol.
Bandit mar volt,vmi konnyebbet szeretnek.
Amugy 2 db Honda Integrat is lattam tempot kanyarogni tobb km hosszan,meggyozo volt,kerdes,hogy az x is kepes e erre?
Ha nem lennék érdekelt benne, akkor mondanám - már mondtam anno is - hogy próbáld ki a banditomat. Ahogy hallom, meglepődnél. És most nem az van, hogy rád akarom melegíteni, mert másfél évet állt a garázsban, mire odaadtam Zöldinek, hogy adja el, hanem az, hogy a kategóriában egy nagyon jó vas, tele extrákkal és sztem tudja azt, amire vágysz. De nem akarom erőltetni, tényleg nem.
Az nem neked való. Igazából senkinek sem való. Az egy robogó, ami kicsit erősebb az átlagnál, de mégiscsak egy szar :(
fél óra elég mint nekem a crosstourernél és az AT-nál.
MT 700 tracer.
A 900 kenyelmetlen volt,talan a 700 asnak nem basztak el az ergonomiajat.
MT 700 tracer.
A 900 kenyelmetlen volt,talan a 700 asnak nem basztak el az ergonomiajat.
Akkor inkább SV650 az új.Mégis csak Suzuki, meg az is alig eszik,nekem tetszik a formája is.
Ha az automata nyomatekcsucson tartja talan vallalhato.....1 ora tesztvezetes utan okosabb lennek.
Öngyi leszel.6000 nel vege,a bandit is csak ott volt Nm.