Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem vettem észre változást pedig régebbi volt a csövem (99 dot) de lehet csak érzéketlen vagyok külöben nekem is kezd feketedni a lötyi
Feketedett mindig,kiemel,nem gond. Amikor tulmelegszik a motor a totymorgestol akkor egyre beljebb kezd fogni,nem tudja mar kiemelni teljesen,ekkor fogy belole a folyadek. Viszont most ketszer ratoltottem es 1000km ota nem fogy es nem is feketedik,de ebbol kb 700 km autopalya volt igy meg nem mervado teszt. Egyebkent full gyari a kuplungom,mikronban merheto beverodes ha van rajta,szinte mint az uj.
Dettó. Valaki elmagyarázhatná, mitől van. De amúgy 0 km-es korától.
Viszont a fém kuplungcső hatása egyértelmű javulást hozott, kb az első 2 centis behúzásra kiemel.
Szia Szotyi!
Én 2 éve egy teljes felújítást ezközöltem a betegség megállítására, koszos olaj problémára! Nem változott a dolog, idén lecseréltem a csövet is végig fémhálósra, ez sem oldotta meg a folyadék szinének változását! De van egy jó hírem, a redszer ha koszos, ha nem teszi a dolgát rendületlenül!
Szia Szotyi!
Én 2 éve egy teljes felújítást ezközöltem a betegség megállítására, koszos olaj problémára! Nem változott a dolog, idén lecseréltem a csövet is végig fémhálósra, ez sem oldotta meg a folyadék szinének változását! De van egy jó hírem, a redszer ha koszos, ha nem teszi a dolgát rendületlenül!
Azé cseréld ki.Biztos ami sül.
Hosszas gondolkodas,morfondirozas utan magam is erre jutottam!
Talán igen!

.....

Talán nem :D
Jó eséllyel igen, nekem általában sikerül, a magamét vagy 3 éve cseréltem és azóta jó.
Sziasztok Urak!
Ha a 29-es számú alkatrészt kicserélem az alsó kuplung munkahengernél elvileg megszűnik az elszivárgás?
Még nem szedtem szét,nem tudom a fém része mennyire kopott,ha az egyáltalán.
Várom a szakértői hozzászólásokat,gyakorlati tapasztalatokkal alátámasztva!
Naugye :P
OK!
Autopilota?Alias villanysofőr?
Magassági kormány?
automata!
Mondjak még? :P
Kösz, ez nekem drága. (már nem a Te autódért, abszolút értelemben bármilyen autóért)
Ez a motoglobe nagyon tetszik!
Köszönöm mindenkinek!
Na az az egy nincs!:-PPP
Több is van már. Ha régebben volt róla szó, akkor valszeg az rbiker a megfejtés, a motoglobe az egy újabb találmány és a motorosok fészbukjának mondják. De itt is lehet egymás között túraútvonalakat megosztogatni. Javaslom próbáld ki mindkettőt, ingyenesek. Ja és van még több ilyen is:)
Panorámatető? Én azt is el tudom képzelni? :P
1.5 DCI

Full extra, mindennel amit csak el tudsz képzelni.

3.1 MFt.
Motoglobe.eu
rbiker.com esetleg erre gondolsz?
Sziasztok!
Valaki régebben említette, hogy van valahol a neten motoros látványútvonal adatbázis példa útvonalakkal, stb. Nem találom a linket. Meg tudná valaki adni? Érdekel Horvátország, Szlovénia, Ausztria és Olaszország.
Előre is köszönöm.