Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló srácok
Hátha tudja vki hogy a 600as olajos és 1200olajos banditànak az olajhütöje ugyanakkora? Tud valaki egy méretet mondani ?köszi
5db valtom van meg ami a blokkban van...ebböl meg nagybb matrixot lehet kirakni!
A legjobb amikor 3valtobol lapatoljak ossze (lattam ilyet) raadasul meg nem is parokban cserelve. Aztan nem ertettek miert van durva hangja a valtonak:-S
A legjobb az volt amikor egy KTM SXbe beraktak egy 6os valtot csakhat a kihajto tg csapagy kisse amortizalodott volt amiben hasznaltak. Gondolhatod az eredményt:-) mondjuk az a szerelo hogy nem vette eszre a durva felrekopasat a fogaskerekekeknek azt nem is ertem.....
Ettol fuggetlenul lehet jot kifogni, csak oda kell figyelni
http://www.ebay.de/itm/Getrieb...

Ez is még jó alternatíva. Mo.-on van a cucc. Egészségesnek néz ki a "fogállomány", és egy picit olcsóbb megoldás mint az új fogaskerekek. Annak tekintetében, hogy cseréltem 30 ezret futott banditban fogaskerekeket, és bontott cuccal is el lehet menni még 100 ezer km-t is. Pl én csak bontott váltókban gondolkozok, új fogaskereket nem vennék. Főleg olyan esetben, ha pl mind a 3 kényes fokozat (3-4-5) ki van töredezve. Kb 100€ egy fogaskerék, kell belőle 6db...600€ból meg elég sok mindent lehet már vásárolgatni.

Az idő nem sürget, pár ezer km-t lehet vele még húzni zajosan is, csak a kitöredező kemény fémek nem tesznek túl jót az olajba kerülve a kent felületeknek, de szerencsés esetben fennakadtak a szűrökön. Nem sokára vége a szezonnak aztán ott van akár 6 hónap is, mikor lehet rajta dolgozni.
PUt irtal? Csak mert nem latom
Köszönöm a választ, írtam is petyarider-nek. A szerelő a blokkot nem bontotta meg, ment vele, végigkapcsolgatta, aztán annyit mondott, hogy ez így jó.
Ha jól sejtem a "belenézésbe" a blokk kivétel, bontás is benne van?!
Keresni foglak.
Ne szórd a pénzt ilyen könnyelműen!
engem 500 eurós ducati monster is érdekel :D
ja, megyek haza, akkor futóval haza viszem...
Hinnye no: ez még engem is elgondolkodtatott....
Jól hangzik ,úgy néz ki,hogy érdekelne,be is hozod,ha megegyezünk?
de, vannak olyan 6-700e körül, garantáltan 10-30e km közötti futásteljesitménnyel, 2005-2007 körüliek..
Cbf 500-at nem tudsz esetleg tuti jó állapotút?Persze tudom az kicsit drágább...
A masodik, benne vagyok :-)
ha neked kell, ok, ha viszont nyereséggel adnád el akkor viszont risztelés van...:)
johet!
300ért viszek neked haza olyan gs500-t, amiben 18-19e km van...
én 163e km keresztül hallgattam, az mostaniban is szól pedig csak tizenezer km van benne...:-) engem nem zavar... :-)
hát egy triumpftol töbett ér .. de pénzt nem adnék érte ... amugy van kakao bene jo az átételezése a difinek
lehet gond a gyújtással a gyújtótrafókkal de a karbiknál is lehetnek problémák megy minden henger ?
Hy!
Karbis Banditnál mi lehet az oka, annak, ha csak 3000-ig pörög fel utána leáll, nem veszi a fordulatot?
Ha benézel a 1100 topic-ba nem oly régen posztoltam róla (megint).
https://www.sportmotor.hu/foru...
Petyarider is tett ajánlatot fogaskerekekre...

Mit látott a szerelő? Hol nézett bele?