Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit értesz húzatás alatt? Hogy magas fordulaton? Nem hiszem , hogy jobban, mint más fokozatokban. Egyébként sem jellemző rám az üveghangon közlekedés. Általában 3 és 6 ezer között közlekedek. Max 7, ha "megtáltosodom". Kicsit korainak érzem így 26000 magasságában. A xado-t egyszerűen bele az olajba, oszt annyi?
Mint mondtam, nem tudom biztosan, hogy ez a hang-e az a bizonyos "Ikarus", de nagyon olyan. Mint amikor a troli gyorsul
Anno ebből raktam autóba 3 tubussal - rosszabb nem lett. Szépen, halkan jár, nem fogyaszt ipari mennyiségű olajat 250-300eKm után sem (2.6 V6 benzin) http://xado.hu/webshop/revital...
Ez a gél elsősorban nem autók váltóihoz van kitalálva? (melyek a blokktól elkülönített kenéssel rendelkeznek) Banditnál meg egy rendszer a váltó / blokk kenése - az nem gond, hogy a blokk is kap a szerből?
Sokat huzatod 3.-ban?

Ilyet 2 tubussal nyomjál bele:
http://xado.hu/webshop/revital...
nem sikerult....

ugyanitt gorbevazas k&n legszuro elado.
ia: 5000
tavoliaknak ingyen posta
Köszi Gyula! Egyébként motoroztál a BMW xr-1000el? Úgy emlékszem tervezted! Nekem sikerült 1 napra megkaptam most lenne a baj ha választani kellene a GS az R és ez között! Ez már megy is mint a barom a szélvédelme is nagyon jó a futóműről ne is beszéljünk. A gyorsváltó pedig egy vidámpark!
Majd ha nagyon hangos lesz, akkor kezd váltót keresni :D
www.crservice.dk/Suzuki_mc/GSF...

23 Nm-t saccolok amúgy.
Szevasztok Banditák! Olyan segítséget kérnék hol tudom megnézni az 1250-es meghúzási nyomatékait. Jelen pillanatban az olaj leeresztő és az olajszűrő , nem emlékszem a kezelési könyvében bent van e de nem is találom. Sajnos hajlamos vagyok "túl" húzni a csavarokat de ez már nem Plé 20. A Prop-Tech is csinál injektor hangolást 2 éve a motorkiállításon Csabával beszélgettem 120-130 le. sima ügy.
1250-esre tudtommal nem jellemző, legalábbis eddig még nem hallottam róla... Ettől függetlenül persze lehetsz te a kivétel, akinél előfordul.
Eddig nem tudtam, hogy pontosan miről beszéltek, de asszem megjelent az Ikarus-hang a gépemen. Hármasban csinálja. Most sem vagyok biztos benne,mert másnál még nem hallottam, de szerintem ez lesz az. 26000 van a vasban. Ez így menetrendszerű?
Ez téged nem kötelez semmire :)
Fordulj egy szerelőhöz: Taschi biztosan segít...
Mert ezzel szereltek a lomot.
Akkor miért nem hanyagolod?
Gondoltam kevés pacsmagolassal elorejutok,de nem.
Utálom a karburátort.
Ilyenről még nem hallottam, amit Te is tudsz, hogy az olcsó az gagyi, semmit nem csinál a zümmögésen kívül, a valóban hatásos meg százezrekben mérhető vagy inkább milliókban, marad a beáztatás mondjuk spuriban, a nagy dobozos 3200 körül van és elég szokott lenni.
Létezik valami hely ahol ultrahangos most tudnék bérelni egy hétvégére?
Vagy felejtős ötlet?
Régebben a Prop-Tech-nél csinálták padon ,az előző SV1000-mel is megcsinálták, de nem tudom, hogy ma még vállalják-e? Az FI tunert ők is árulják beállítással.
Át tudja ha akarja, de úgy tudom azt nem nagyon csinálja hanem FI tuner vagy PC ahogy írod is, én ugyan át tudom írni, de pad nélkül ha csak ki nem megyünk a ligetbe és rátesszük egy padra.
Azt nem, de szerintem nem jó ötlet átírni a gyárit. A PC azért jó, mert ki-bekapcsolható, illetve több térkép is elfér benne.
Vizes nagybandihoz árulnak Power Commander V-öt, illetve FI Tuner Pro-t. Második olcsóbb.
Agomotors a gyári elektronikát is át tudja írni? Nem úgy van, hogy csak Power Commander közbeiktatásával működik a dolog?
Menyi AZ mz.