Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már rég res lennél.
m,ert a paraszt csak sülve jó ................
csak akkor azt nem értem miért írta be , hogy neki dob kéne....? :-)
Nekem is elég furcsa volt ez a levél ahogy leírták a hiba okát Akkor a szelepemelő tőkéket kell kicserélni a szervíznek.
a szenyezödés kerűl a szelep emelö töke és a vezérmü bünyük küzé ................... ezzek hülyének nézik az embereket ?? De milyen szenyezödés ???? kérdem én a z olaj tiszta senki nem szor szén port a blokjába .... ugyanakot az olajozo rendszer szürölye a a tized mm es szenyezödést is meg fogja ..... ugyanakor a szelep hézag 0.15 - terjed 0.25 mm ig ..

csak meg kérdem a sok diplomás barmát .... milyen szenyezödés okoz ki patogzást ???? arrol nem beszélve hogy a vezérmü tengely forgása közben a tehetetlenségi erök és a centrifugális erők miatt a belsö olajozo furatban rakodik le a az olaj sár ha netán nem cseréltek évek otta olajat .. tehát esélye sincs szenyezödésnek ot maradnia a töke felületén ...

ez a levél takarozás .... MEG KELLET VOLNA NORMÁLISAN EDZENI azt az alkatrészt rendesen felület kezelni és nem patogna ki ....

JO duma be hivom a hoembert .... ne fázon és el magyarázom neki milyen jo is neki a meleg kályha mellet ................ butitás magas foka ... saját vélemény .... üdv
Ilyen levelet én is kaptam a Suzukitól.
Nem bánnám, ha nem érintené. Csak a nyűg lenne vele, hogy hova vigyem és mikor, lévén abszolút nem bízom a márkaszervizekben. A legnagyobb kóklerek ott dolgoznak rendszerint...
A héten kaptam, lehet a Te szériádat nem érinti...
Egyelőre nem. Csak a feszszabályzóról még vagy 3 éve, azt ki is cseréltettem. De ezek szerint várható.
Nincs vele gond,bevisz,vizsgál,cserél hazavisz.
Ilyet
Milyen levelet?
Más is kapott levelet a Suzukitól?
Köszi :)
Köszi, de a kérdés nem az volt, hogy hol csináltassam.
Megkerdem kollegat, csabai...
Csináltasd meg Németországban ott biztos nem basznak át!
Tud esetleg valaki Békéscsabán, vagy környékén egy megbízható, jó motorszerelőt? Kb. egy hónap múlva a motorozás közepette megállok ott 2-3 napra, és nagyszervizt kellene csinálni. Folyadékokkal, villaolajjal, stb.
Természetesen.
De legalább jobban szeretem a fagyit mint ők.
Mert te is csak egy hozzá nem értő faszkalap vagy. Ezek nem az én szavaim, csak idéztem.
óhhh a nagyok nem itt vannak és nem ilyenek
Ahogy nézem más sincs,élet csak akkor van ha a nagyok bepöccennek és megmondják hogy is van.
ez igen itt aztán vannak dühkitörések
ezt akkartam sorry ,,,..................................és el nézést hogy meg zavartam a forum társak nyugalmát

https://www.facebook.com/Tasch...