Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs cunami .............. már belefáradtam .!!!.. ugy nyilvánitom ki a saját véleményem ahogy azt a törvények engedik .. olyan szinten le szarom az okos motorost hogy el is zavarom az én szabályaim játszanak .. ha tetszik javitok és gari van .. ha nem el lehet huzzni ..

ÉRDEKES ............ MI ? hát ez van minden második motorost le pantintok a motorok felét nem vállalom mégis jan közepe otta nem tudtam egy normálisat fingani mert anyi a motor heti 9 röll vissza vettük 5 re 3-4 hetett kell rám várni és mégis tele a garázs ...

had legyek már ilyen ... .. Ok? aki el fogad értékeli az erényeim és el türi a modorom akinek meg baja van az fel jelent az éven még ugyan csak 3 volt ..... Szarhazi fel higult a mai motoros tásadalom .... TISZT A KIVÉT -- és igen itt is van fasza gyerek nem is egy ..

szoval ez egy forum ..... és az én véleményem a töbi nem érdekel .. ha nem tetszik el sem kell olvasni üdv tasi https://www.facebook.com/Tasch...
Áh még hülyítelek a sok kérdéssel egy-két hétig.
Csak hogy érezd a törődst és hogy nem felejtettelek el.
Remélem nem vágják meg csórit mert élemedett korával hasonlít rád.
Na meg én tartom el kajával mint téged mint trollt.
Ne szenvedj, elviszed Gödöllőre az NKH-hoz azt kalap-kabát. Vagy ha kompletten akarod a forg.helyezést, arra is van ember
Vizsgáztatsz.
Mobil és olyan mint te.
Ha nem akarsz magadnak egy hossz flamecunamit ne kezd el,rém felesleges.
Csak jótanacs.
Minden nap,de az se rád se a hasonszőrűekre nem tartozik.
Apropó mennyiért vizsgáztatás egy jóképű süldő hondát?
Taschi! Eddig nem akartam ebben a témában írni, mert az életemben a munkámból kifolyólag is elég sok konfliktusom van / szolgáltatásban dolgozom/ de miért kell mindenkit lefikázni! Megjegyezem szakmai tudásodat igen nagyra értékelem, nem vagyunk egyformák és igen is nagyon sok barom is van közöttünk de ezzel a lenéző stílusodat nem értem hiszen belőlük is élsz nem gondolom, hogy a vasutas életpálya modell annyira sokat hoz, tisztelettel!Zolti
Szopi! Nem motorozol?/fejben nem ér /
Nehogy kiszáradjanak a szimmeringek a gépsasban
Jól haladsz.
Szerdàn màr dryvit
Nem tudom eldönteni mellik a jobb.
Térkovezünk
áááá szórakozni tudni kell..
Inkább gipszkartonozz.
Csak azért,mert az az évjárat az igazi!


Hát máshol sem voltál épp bő beszédű... sajnos ..
Na kb ezzért csak olvasoja vagyok ennek AZ elbaszot forumnak. ... enyi okos es motorokhoz konyito. A világon nincs mint a Magyar képes motoron......
mikor motorozunk?
Lehet elég lett volna annyi, hogy kösz nem kérem.
Múltkor olvastam, valaki árult gyári dobot. Azt írta, házhoz viszi, fel is szereli, természetesen új tömítésekkel, csinál szelepállítást, szinkront, beállítja a pilot csavarokat, utána lemossa a motort is, mert biztos olajos lesz egy két helyen...ezerötszáz volt a hirdetésben megjelölve, de nem tudom, hogy annyit kért volna érte, vagy fizettet volna még rá!?!
köszi de magyarba 20000 huf és nem görcsölök az eurovalés bbe benne van a szálitás is de köszi
csövel együtt 70 eur + posta
van dob, 40-90 eur között...
backer eggyet küldtek de se a három cavar se a belső átmérője nem volt jó igaz vissza küldtem nem néztem meg mikori :-)