Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek közül melyik? :ecbrakes.hu/motor-modellek/ebc-brakes-motor-yamaha/ebc-brakes-motor-yamaha-xt-1200-ze-super-tenere-abs-2014.htmlb
Ha nem fékezel soha az a legtutibb.
Amúgy az Ebc Hh 2. Garnitúra és nulla kopás.
Apracing főleg a sima organikus egy rakás macskaszart nem ér,hátul ramdumaltak de nem ér semmit.alig várom hogy lekopjon.
Valakinek van tippje esetleg,hogy melyik betét a legkíméletesebb a tárcsákkal?
Igy igy.
Fenykoromban eladtam belole rengeteget, nekem is az van, vegyed nyugodtan. (En brembo sa-t veszek, ha elkopott, de az is vagy ketszer annyi penz.)
De igazából akkor is, csak akkor a szinter még jobb :)
A szinter és a hagyományos között konkrétan ég és föld a különbség. Feltéve, hogy nem fém fékcsöved van..
Hátra épp most fogom cserélni: Frankó! Nem zabálja a tárcsát, sőt, a szerelőm szerint nem fontos a szintert erőltetni, a sima is szuper jó (csak 4-5eFt-ál kevesebbért)! Vedd és Vidd!
Sőt, ha konkrétabb akarnék lenni, az AP jobban bejött, de itt megemlíteném, hogy amikor EBC-t használtam, akkor még kissé félénkebb voltam. Szóval az AP-vel inkább engedtem szabadjára az indulatokat és sosem hagyott cserben. Egyébként ha jól emlékszem, most is az van benne, de már nem használom :Ö
Köszi!
Nekem volt mindkettő. Vedd, amelyik az olcsóbb, mind a kettő teljesen jó.
Üdv uraim! Érdeklődnék hogy aki használt már közületek AP Racing szinter fékbetétet,mi a véleménye róla.Ebc-t akartam venni,de ez most nagyon baráti áron lenne.A kettő ára közt jó sok ezer a különbség.
Beszéltem a Contiékkal, túl sok fogalmuk nem volta motorral kapcsolatban!
Akármit kérdeztem nagyjából semmit nem tudtak a gépről.
1500 db a tünek és 2500 a fészek ... pityunak át adtam a HÁROM garnitura o gyürüdet oki- moki .. szerejjjjjé
Pinkmotors.hu
1600ft/darab, rez ulekkel egyutt.
De vegyel o yuru szettet is, biztos h kuka az osszes
Német ebayen láttam fenn 48 euróért a négy darab felújíto készlet ő gyurukkel tuszelepel és a feszkevel meg pohartomitessel együtt.Amúgy darabja 13 euró plusz posta.
2003-as Suzuki 1200 Bandita karbijába kellene 4db tűszelep aminek a rugós pöckei képesek is megtartani az úszót, a helyes beállítás érdekében. A gyári 15.000/db..uhh. Alternatíva?
Ment villanylevél.
Azt még nem próbáltam de xxl-es mérettel születtem...
Lidl-ben szokott lenni, az ottani XXL-be be tudtam magam préselni, pedig én sem vagyok kicsi!
Ahhoz már nem lenne elég a 25-ös karika... :D :D
Az nem férfi, akinek a köldökében nem fér el egy korsó sör...
650-es K5-ös Banditon 142 csapos vezérműláncnak kéne lennie nem? Legalábbis mindenhol ezt találtam, meg ezt is vettem.

Viszont 144 csapos volt rajta, ettől lehetett laza a lánc. De a 600-as Banditon van 144-es.
nadrág nem kell,hosszú ujjú kellene.Email címem meg van még?
Pedig az elég jó ruhában,mindig találok méretemben,ami másban szinte lehetetlen.