Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jol esne,romos a derekam.Dehat csoro is vagyok.
Ülj be estére egy kéthengeres bőr masszázsfotelba relaxálni talán helyre jössz csak a bőr jó
Nekem sosem,en a fagyi es a kapuzarasi panik miatt csinalom.
Oké, Nekem amúgy sem számít már NAGYON a gyorsulás
A nyomatekbol,de papiron.
Az 1250-es 15-el kevesebb.Viszont nehezebb.
Szerintem.
Maganvelemeny,a konnyebbet valasztom.Meg ha gyengebb.
Es a harmomhengeresebbet,csak miattad.
Gyengébb?Nekem azt mondták a szervízben,hogy 115LE-s..akkor átba.tak.
Eleg 2000-rol. Amugy papiron gyengebb.
SZERINTEM.
Próbáld ki nem fogsz csalódni,de azért ezzel ne 3ezerről kezdj gyorsítani.
Szerintem azt a 20Nm hiányt azzal a + 13 lóerővel nem tudja pótolni. De hétvégén most kipróbálok egyet, kíváncsi vagyok erre az aranymotorra
Azzal nem mentem,de abban legalább normális 2 hengeres motor van
Enyémtől igen,pedig enyémben PC is volt....hivatalosan is erősebb,meg könnyebb vagy 50kg-mal nem tudom pontosan,de Yamahánál ott vannak az adatok.
Nem éreztem semmi gondot
Az MT09 jobban ugrik (vagyis erősebb) mint az 1250-es Bandi?
Drága. Nekem az MT-7 is elég lenne két hengerrel.
Tegnap este beszélgettem egy haveraal akinek 09 van, kérdezgetett hogy a gyorsváltót mi pénz lehet belerakni, mert valami nem tetszik neki a váltóján, nem igazán értettem hogy mi is a problémája a váltóval
Most már raveszem magam és kipróbálom én is.
A váltója rövid úton kevés erővel működik nem csattan egyesbe rakáskor sem,nem ideges a gázreakció sem SZERINTEM ,ha egyáltalán nem mennék földúton,na meg jó utak lennének felénk ilyet vettem volna,illetve az idomosat a Tracert a szélvédelem miatt.Gondolom az is ilyen ķönnyed,de tényleg mint egy bicikli a motor meg legalább ilyen szuper.Ezt most nagyon eltalálták
Valtojat milyennek erezted? Nem volt nagyon ideges a gazreakcio ?
Általában meg tudom különböztetni a viccet a direkt basztatástól.
Amúgy szerintem utára az egyik legjobb konstrukció.
Persze sietek kiirni hogy egyedi saját vélemény és SZERINTEM.
Oké,tudom,hogy te nem veszed fel olyan könnyen de azért csak oda ìrtam ,hogy:vicc volt,amúgy tényleg frankó volt az egész motor,pille könnyű ìrányìtani ,kb mint a Cbr 600-at (csak ezzel a 600-assal mentem)viszont jóval kényelmesebb és a motort nem kell őrűlt mòdra forgatni a tempós haladáshoz...
Uhh..............mindjárt befeszülök.
Könnyű kezes motor akarsz ami még megy is akkor próbáld ki az MT09-et,mint egy bicikli...és még az 1250-től is jobban ugrik,hétfőn mentem vele kb 80 kilóval saccoltam volna könnyebbre mint az 1250.....és még kényelmes is. 1 baja van 3 hengeres ,de hát semmi nem lehet tökéletes -csak vicc volt(bocs Zoli) tényleg jó.
Szerintem
Csak nehogy véletlenül jobbkormányost vegyél!
Ami tetszett nagyon, hogy a teljes fordulatskála használható, ha tippelnem kellett volna, azt mondtam volna, ezres. Remek az attételezése.
Papiron pont az ami nekem kell. Könnyü, keskeny, kezes motor.