Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogynem,mindig,meg a tesztek is meg a tesztelők is.Az egész egy nagy átverés hogy vedd az újat.
SZERINTEM.
a kugli sose hazudik , vagy mégis ? persze ez nem biztos csak karcos magánvélemény SZErInTEm
Big blokk.
Guglis vélemény,nem mentem vele.
SZERINTEM.
hozzászólok már én is ... a Boss Hoss-on gondolkodok hogy meik lenne jobb a big blokk vagy a small blokkos verzió ? na meg persze hogy viselkedik szerpentinen a 180 fukkos visszafordítókban , na meg persze falun lenne elég presztízse ? ja meg van hozzá valami tuningcucc ha túl hamar kimotoroznám
Ha Zoli ment volna már Fz1-el akkor azt ajánlaná Próbálj ki egyet!
Sziasztok 600 banditra keresek leömlöt
06209238057
Csaba
nem tudom mi segitene rajta, még nincsnagy tapasztalatom vele. De nagyon tetszik 28as merevito nelkuli szeles kormannyal, kezvedovel, konnyuterepes gumival, bukocsovel.
Talan 50kmt mentem vele, nekem egy jo 15loero hianyzott belole 120-140es utazot tartja konnyeden, ugy ahogy gyorsul is.

110loerovel szerintem egy tokeletes motor lenne.
En ilyenbol csak Zolieval mentem, szerelem lett elsore, kurvajo
En szoktam egyet piszkalgatni, szerintem egy fogat kihuzva az elso lanckerekbol, tokeletes lenne.
Ha a 4-5 liter átlag feletti akkor bizony átlag feletti a fogyasztása.
Lehet, hogy itt kellene keresgélnem, szigetlakóknál...
Én több helyen is olvastam, hogy átlag felett iszákosak.
Nagyon jó fék, lásd r6... Biztos vagyok benne hogy a futóműve is jobb mint a bandit, hiszen a yamaha eleve jobb féket és futóművet rak a motorjai alá. Erőben ha elég lenne az er6 akkor ez bőven elég. Nem könnyű de baromira kezes motor. Mentem vele...nem Zolisan dobálózok.
A tdm900 az erejét leszámítva egy baromi jó motor, baromi jó fogasztással. Erejét azért írom mert szerintem 100 lóerő alatt nem motor a motor :D
Mert relatív kicsi az átlagsebesség és gyakorlatilag túra közben ki sem hül a szünetekben. Csak rövid távokon, melóba járáshoz használva 5-5,5 körül fogyaszt. Nem is szeretem ilyenre használni.
Kb ennyit fogyaszt a versys is. Erdekes,hogy nekem is a hegyekben mindig kevesebbet fogyaszt.
Nálam a Bandit túra tempóban 4-4,5 között fogyaszt. Haladok én rendesen, csak nem a technikás egyenesekben. Eddig bárkivel motoroztam együtt, mindig én tankoltam a legkevesebbet.
Repes a szivem.Huppogve szipogok egy szazasszsepi mellett a meghatottsagtol.
Örülök, hogy adhattam valamit a jövődnek! Már én is békésen és örömmel telt szívvel térek majd nyugovóra!
Nem veletlen,a KHI gyartja.
Versys nekem is tetszik, főleg a nagy , csak kicsit nehéz
Biztos vagyok benne,hogy kevesebbet fogyaszt a 100-120-as tartományban a versys,tapasztaltak szerint. Azért ha úgy adódna kóstolj meg egyet,meg fosz lepődni.
Ismert előéletű banditot elcserélni vmi bizonytalanra?......ne kapkodj semmiképp!
Ha én mondom hogy alacsony fordulaton ráz de fék,futómű,vázban ami a kasnyarodashoz kell jobb akkor lecseszés van ha te akkor jó.Értem,nem tanulom de a munkámban ami gyakorlatilag emberi kommunikációból kell kitalálnom mire vágynak,mi mozgatja őket és igy tudom kitalálni hogy változtassam na készletet.
Mégegyszer köszi,hasznos tapasztalat.
Mi is ebben a hol így hol úgy?
Pszihológiát tanulsz unalmas pillanataidban, óráidban, napjaidban?
Jah,én meg vágom hogy hol így hol úgy.
Csak ez fura.De ezis egy tapasztalat nekem.
Köszi hogy megírtad a VALÓS tapasztaltot ami egybevág avval amit írtam mégha nem érek fel a nagyokkal csak operettelek is egbevág azzal amit írtam.
SZERINTEM.