Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vártam már!
Pedig rotakapa,és ha együtt emlegetem a bandittal operett lennék.
SZERINTEM.
Sziasztok!
Egy barátomnak van egy nagyon régi Moster 750, amióta kipróbáltam nagyon tetszik a téma, de az biztos, hogy max 2. mocinak szeretném, mert 50-100 km és zsibbadna még a nemlévő hajhagymám is rajta! De egy biztos, nem egy erőmű, viszont amit az a váz geometria és a fékek tudnak rajta, hááááát nagyon finom. A Bandithoz képest csak gondolsz a kanyarra és már jössz is kifelé belőle nyélen, nagyon szereti a fordulókat, viszont alacsony fordulaton döglött ló esete, még a fogtömést is kirázza! Fogyasztásban ha együtt megyünk kb pariban vagyunk, nem a végsebesség a mi emberünk ja és a pr is kibírt alattam hátul kb 12e, ez csak hasonlításképen írtam, így a fogyink is olyan 5,5-6 környéke túrázgatva. Tehát ha nem lenne olyan magzatelhajtó rezonanciája a gépnek biztos gondolkodnék a cserén, de nekem a néha napi 5-650 km-re ez nagyon kivégzős lenne!
SZERINTEM! :)
Fogyasztás? Azt elhiszem, hogy többet fogyaszt . A többiben lehet, hogy kicsivel jobb. A szélvédelem nekem nem fontos. Azért motorozom, mert nem zavar a szél
Fékezni,rugózni,kanyarodni,szélvédelem,fogyasztás.
Olyan nincs ami nem kéne
Na de ez az. Az olasz autók egy részével nincs semmi baj, míg pl. a német autók egy részével meg nagyon is. Típusfüggö. De pl mi baj lehet egy évtizedek óta gyártott, léghütéses, hengerenként két szelepes Ducatival?
Genetikai eredetű.
"Szép, szép, de otthonra nem kéne"
Mint az olasz autóktól. Tudod, ahol szieszta van....
Mitöl retteg mindenki a Ducatitól? Jó sok van belölük és az ártartása is átlagos.
Milyen gyakran kell azt cserélni? 12 vagy 24 ezer az inervallum? Mekkora szívás cserélni? S2R 800 nem jó? Az is tetszik
Olyat veszel, amin friss a szíjcsere, azt' jónapot.

Ezt már énis próbáltam 500 eurossal de csak nem állt kötélnek a trógerje.
Ez árban is belefér. Már csak az üzemeltetési költség a gond. De lehet, hogy egy szezonra bevállalom .
Jól hangzik. Csak olcsót kellene találni, meg hozzá valakit aki ért hozzá.
Moto Guzzi V10 Centauro? Arra nekem is lenne 500€-óm...
Véletlenül rátapadt egy falevél a rendszámomra,oszt ennyi! Előlről nyazsgem,hátulról úgy szintén!
Az én kedvencem a Diavel! Ha nem lenne olyan piszok drága rá is szánnám magam!
Eeeeeez!
nyamika....
Kupec, 1000 euró körül hozhatnál egyet :D
Az utolsó léghűtős, még a klasszik vonalból. Csak azért DS, mert két gyeryája van. Injektoros.
Ki ismeri fel magát?
http://youtu.be/T0cj4H2uB00
Meglátjuk mi sül ki belőle...
Melyik az a DS? Egy jó szerelő kellene hozzá. 80-100 Euros órabér mellett necces.