Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hülyeteló lett belőle.
Dehogy, noff-nak, csak meghülyült az okostelóm!
Ezt biztos nekem akartad írni?
ST!
www.r17.hu
www.Revolutionmotor.hu
Mindkettő jó áron adja!
Szia, lentebb már megkaptad a választ, GS500... megbízható, olcsó fenntartású, nagyon jó állapotú vasat sem nehéz kifogni belőle. Alkatrész is van hozzá dögivel, de jellemzően nem nagyon kell hozzá, ha odafigyelsz rá...
Ktm lc4 :D sv650, er6n, turaendurobol rengeteg van 35kW alatt
Köszi a válaszokat.
Milyen endúró vagy túra motort ajánlotok 35kw-ig, ami megbízható és alaktrészt is lehet kapni hozzá?
ST vagy GT vettél? nekem is bekéne újjítani egy új szettet, és ST-re gondoltam az sportosabb. Csakhogy azt már csak kínaban gyártják
Ja, autós fóliara én is gondoltam, kösz az ötleteket.
inkább GS500
Csak hiány van. Vagy gyémánt ár. Felejtsd el gyorsan. 99.9%-ban szopóroller mind. Persze van aki kifogta, de nagyon nem jellemző.
Ne vegyél,vagy legalább kérj meg valakit aki rádül míg elmulik ez a roham.
Sziasztok!
Suzuki Bandit 250-es vásárlása előtt állok.
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy az alkatrész ellátással van e hiány?
Itt nincs pincsulás
Na jooo
A kár már megtörtént,így rajtaütésszerűen kérlek ne tegyél fel gyomorforgató képeket.
A törvény tiltja.
Húzd rá az arcbőröd, mert azt nem égeti át semmi
A monitor birja de a szemem kisült.
Az a Te műfajod
Guglis.
Mondom Én nyertem
Angelt kedden tetettem föl, eddig klafa!
120/70-17 MICHELIN PILOT STREET FRONT 58S valaki használta már nem túl megynerő de gondolom megkérdezem :-) vagy a pirelli Angelt?
Strapabíróbb a kifejezett karcálló fólia,autodekoros cégnél nem lehet túl nagy ára egy 10x50 centis darabnak.
àtlátszó tapétát ragasztottunk régebben ilyen helyekre, tankra, kapaszkodóra...vagy mostanság celluxot...