Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fazer ? na mi lett veled
De most miért? Az utóbbi időben már én sem ismerek magamra, annyira szolid és visszafogott vagyok
meg kell hallgatni a két motor hangját ugyanolyan tempónál, ennyit a kisebb fordulatszám tartományról

http://youtu.be/5S5u-QckC1g?t=1m18s
Ha végeztél a ciberével, van egy hasonló állapotú vifferem. Átszívhatnád/kell a hely jeligére/
Sziasztok!
Valakinek 1db Bandit gyári fehér indexbúrája nincsen elfekvőben?

Köszönöm!
Szereztél már FZS1000-et?
Nekemmmm kéne másnak nemadod ugye ha én kérem?
Már megint maga az?!
Gecó! Nagyon befeszültél
Ja,és jut eszembe ha már valós tapasztalatok listázása a fontos mentem a mult héten egy hajszálra ugyanolyan fekete 1250-essel 12,456 Km--t de azonkívül hogy milyen könnyen jár a gázkarja az enyém motorhoz képest nem volt akkora élmény,ugyan 650-esen még nem ültem csak mások véleményére támaszkodom(tudom csúnya dolog és nem szabad de nem vágyom menni vele így boccs) amikor kijelenthetem hogy hát lovi elbasztad mert az 1250-es KB 3,14x jobb motor mint a 650-es bármikor,kenterbe veri és űrhajó hozzá képest.

Peace! nem elégszer hangsúlyozom hogy nálam hozzáértőbbek,nem guglisok és sokan vannak ilyetén véleményükkel csak én tolmácsolom.

remélem megfelel Laci és tényszerű.

És ha már felsorolásnál vagyunk mentem ataaa CBR-jével,sándor SV1000-esével,asszem Kopasz bordó fene tudja milyen 1200-vagy 1250-esével,egy aprilia shiverrel,F3 cbr-el volt egy kis sárga 10 colos kerekű kisbicóm azzal rengeteget,egy félverseny csepellel mert hülye hasalós kormánya volt de váltóra nem tellett,volt MTB-m a teszkóból,és asszem fater régi bicóján is de akkormég kicsi vlotam és mindig bevertem a vállam a vázba,nameg a muter cangáját birtam nagyon mert nem kellett magasra tenni a lábam felszálláskor,volt még 2-3 robogóm de azok nem motorok.

Valamit kihagytam még bocsi.
az 1250 mindenképpen jobb mint a kicsi ..

az 1340-es busman meg még jobb
Azért mert szelektív a memóriád,ezt kombinálod a személyem iránti ellenérzéssel és kihagyod a számításból amit pár HSZ-el elöbb irtam.
Csak neked mint GYP.
"Irtam hogy ,ráz,kisebb a hasznos fordulatszám,és nem jobb vagy roszabb csak más élményt ad.Van akinek bejön ez,van akinek bejön az."

És mivel elfelejted azt a tényt hogy a raptor és az SV ugyanolyan blokkal rendelkezik,meg azt hogy én 25000-et mentem SV-vel csak vaktában puffogsz.

Az a másik tény hogy a fék és a futómű jobb mint a banditon,az is hogy könnyebb.Ezeken átlépsz mert te mindent jobban tudsz.

ha jól emlékszem te vagy az aki körömszakadtáig bizonyította hogy a 650 jobb mint az 1250.Pedig előképezted magad banditszakértővé mert mindkettővel mentél KB 10Km tesztkört a hollós tesztnapon.
Remélem jól tudom.
Naaaa, ezt most miért? Tudod milyen gyp-s vagyok, nem tudok se olvasni, se írni, az IQ-m is 81 csak, de ugye ezeket már mind megbeszéltük. Viszont a biztosítékot leveri, mikor úgy írsz gépekről, mintha azok is a garázsban lennének.
Tök jó, hogy érdeklődsz, google-t is tudsz használni, megszerzed az írott tudást (legalábbis mások tapasztalatát) ez mind O.K,, de miért kell ezt úgy előadni, mintha a sajátod lenne? Legalább tedd hozzá: "Szerintem, bár ülni még nem ültem rajta, de olvastam!" vagy "Szerintem, de csak X km-t mentem vele!" Mindenesetre nem saját magadnak állítasz fel rangsort, miközben valaki vásárlási szándékú kérdésére válaszolva írod amit! Peace! (Ja bocs, béke, mindig elfelejtem, hogy hülye vagyok, nem beszélek kűfődiű)
Most komolyan kerdezem hogy hol irtam azt a tenyt hogy jobb a raptor a banditnal a futomuvon kivul?
jujujj, kezdődik a támadás :D
Ja es az olvasas-ertelmezes alsotagozaton kivul megy?
Rengeteget,te mennyit?
Gs 500 on kivul?
Te Zoli! Te mennyit gurultál Raptorral? Ill az említett sor4-el a garázsodból? Csak kíváncsiságból! És a platón gurulás nem számít!
Bár szeretem a raptorokat, de a banditod biztos nem cserélném le erre. A raptor max ára 2500juro, többet ne adj érte.
.
Ha te mondod,fogadd el hogy van aki ezt jobban szereti mint a mosógépet.
Ez az egyik,a másik az hogy olvasni is kéne nem csak ekézni.
Irtam hogy ,ráz,kisebb a hasznos fordulatszám,és nem jobb vagy roszabb csak más élményt ad.Van akinek bejön ez,van akinek bejön az.
Ha ezt nem tudod értelmezni az nem az én hibám.
Én senkit nem beszélek rá semmire csak arra hogy próbálja ki,mivel annyira személyes ez az egész hogy nincs univerzális recept.
Ezért is van ennyiféle motortipus.
De ha csak az jön neked ebből elő hogy én jobbnak tartom az sv-blokkot a banditnál akkor elég szűk az értelmezési határod.
teljesítmény azonos ez tuti.
És igen bármikor előbb a rotakapa mint a sornégy,mondom úgy hogy a garázsban áll egy sornégy és egy sorhárom is.
Ha lehet add meg nekem azt az elfogadást hogy magamnak felállítsak egy rangsort.
Nem neked,magamnak.
Zoli basszus, egy nyomorult rotakapát ne hasonlítsál már egy bársonyos sor 4-hez! Te vagy sokat iszol vagy keveset, de egyre jobban látszik , hogy csak operett szinten ismered a motorokat és a motorozást!
Ezt amikor meglattam az sv-csoportban, sirva is fakadtam. Gyonyoru piros teliidomos ezrest igy elronditani. Ez a lampa undorito az sv-n. Triumphonnszep, te suzukin fortelem.
https://www.willhaben.at/iad/g... Ha valakit esetleg érdekel :-)
Próbakörre mindenképpen elmegyek, ott sok minden kiderül. Az új SV 650 is érdekes lehet, meg Speed Triple-ket nézek, de drágák.