Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan,teljesitmeny hasonlo,bar 3000 alatt csak rangat,szereti ha porgetik de 8-9000 kornyeken vege a musornak,tehat ha haladosra veszed valtogatni kell es nincs simasag csak vibralas,ha bejon jo.
A fek,futomu,suly sokkal jobb,egy keskeny ugribugri joszag,es az olaszok vazat meg feket mindig is tudtak csinalni,igy jo valasztas.

A lampa meg hat izles dolga,en gyari manias lettem,ugy jo egy gep ha olyan mint ahogy megalmodtak.
Persze egy gyari alkatresz mehet,a kormanybol vettem 2-3 fajtat de fene csak a gyari jott be meretre igaz keso bi evjarate.

Ha neked bejon ez a fazon felolem mehet.Ranezest minden meger,a motor mellett meg ugyis kiddrul sokminden.
Szevasztok.
Érdeklődnék, mit tudtok elmondani a GSF1250 hibáiról, ha vannak.
Típushibák, vagy gyengéi, problémákra hajlamos részek. Mennyire
strapabíró( igaz nem vagyok a sebesség megszállotja, de szeretnék
már lépni a 40 LE- től feljebb). Elszomorító, csak BP-en van legközelebb
kipróbálható gép. Ebben van ötlete valakinek? Én Borsodi vagyok.
Van valakinek ilyen járműve a közelben, amit megnézhetek? Esetleg
1 light-os karikára elvisz( de ez már igazán nem kötelező.)

Köszöntem!
Ilyen volt és ilyen lett az SV 1000
Mi számít előre lépésnek? Nekem a Bandit csere azért merült fel, mert nehéz, nehézkes és széles. Teljesítménye elegendő. Még kevesebbel is beérném. Még egy új CB 500F-en is elgondolkodtam. Egész szezont lemotorozom úgy, hogy néha belefutok a 140-be előzés közben. Az utazóm 100-120 km/ó, még pályán is. Gyakran járok alsóbbrendű utakon, ahol az átlagsebesség csak 60 körüli. Utast soha nem viszek. A több napos túra, ha van, mindig csillagtúra. Cuccokkal nem motorozok. Mit tud többet a Raptor? Könnyebb, keskenyebb, jobb futómü, a kis tömeg miatt talán még jobb a fék is. Csupa olyan dolog, ami a kanyarvadászatnál jól jön. Mi a hátránya?
Az eredeti lámpát adja hozzá. Sokaknak tetszik az a Triumph lámpa, mert egyik haver is átalakította ilyen lámpásra az SV1000-ét. Az sem volt törött. Persze meg kell nézni. ha csukva volt, annak biztosan van nyoma.
A raptor egy sv650 jobb futomuvel,csak pici elorelepes a bandit helyett,nemis elorelepes csak mas ugyanabban a kategoriaban,ha nem akarsz csak es pusztan mast akkor nem rossz,kerdes bejon e.
A konkret peldanyon van egy nagy kerdojel,miert ronditottak el tipusidegen lampakkal?
Eses,tores vagy csak kifacsarodott izles?
Ez a lampa jo egy speeden,raptoron nem.
Ha jo az altalanos allapot venni kell ra raptor kereklampat ezeket meg atveszm kispenze.
Kinéztem magamnak egy motort, ha elviszik a Banditot, megyek megnézni :-) https://www.willhaben.at/iad/g... Vélemények így kép alapján?
Unàgi...;-D
nyamiiii
Shusi sok washabival!
König Ludwig?
Amúgy 20 litert elbír :D
Agiwiplatnihánylitermilyen10W40-esolajatbírel,haelölPPvan,akkorhátul?
http://diszhal.info/Caridina_c...

De ilyen is jöhetne. Egy időben több 100db volt.

Meg halfmoon betták, Őket szerettem a legjobban
Nem vagy egyedul.
Buta vagyok, belátom, de ezek mi a toszok? :)
De van. De az örökség, nem adom. :D (rendes versenydiszkosz :):):)
Diszkoszod nincs? ingyen jó lenne :D
Van pár baba black mollim.(10db) Kéri valaki ingyen?
Freewind
Neked sem kellenek ellenségek :-)
De szép Guzzi :-)
Az enyém annak idején végigment pár kézen. Tizenévesek voltunk, áhítozva valami értelmes motorra a Simsonok, MZ-k nyergéből :-) A baráti körben az első "nyugati" motor egy RD 350 volt. Szemünkbe az volt a legvadabb motor a világon :-)
És még szép állapotban is van :-) Az enyémek rongyosra vannak olvasva :-)
Angelt settbe akarom tenni rá. ami most jön meg ami rajta van hátul hamar leigázom aztán jöhet az Angel :-D
Ja, Zoliteló!