Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te fiú, van már webshopod?
Tök vicces, a két monorack kar, ami az 1200 topcase tartó, sima 4 ponton rögzülő, előrenyúló, 11 ezer volt a boltban, utcáról beesve. Még 10 lett volna hozzá a platni, de az volt otthon bontva.
És a Kappa mennyi?
Lovi, bocs elirtam 72e a K53 pár
A régebbi 1200-eseknél én is olvastam erről, viszont arról is hogy a vizesek váza itt egész más. Ezért mertem megcsinálni.
Csabu, nekem az ilyen fajta/rögzitésű Nonfango tartó leszakitotta a vázról (1200s 2001-es Bandit) a ráhegesztett füleket.. Anno visszavittem a Giannihoz oszt bebasztam neki az ajtón... különben a givi (is) megszabja, hogy ez a fajta max., 3 kg-al terhelhető...
Collos csővázat eltörni szép teljesítmény és a ráhegesztett tartó fülek sem egyes lemezből vannak.
De megnézném ezt a csókot
Nem tudom milyen segédvázról beszélsz, a vizes bandi váza egyben van a farokig, azon is ül az utas. A tartó pedig oldalanként két helyen van csavarozva. Hét éve használom, sokszor a bevásárlás nehéz cucca is a dobozban van. Ha az eltörik, becsókolok.
Ezért én se adnék 30ezret, de leginkább egy Ft-ot se. Csak a segédvázat terheli, ráadásul egy ponton, ami nagyon nem jó.
Egy ilyen rendszert viszont külön megnézném, hogy és mennyiből rak össze egy lakatos...
Még egy dolog eszembe jutott. Gyári oldaldoboz tartót láttam, ami eltörött a rezonanciától. Hegeszthetetlen volt, vékony falú csőből készült gyenge szar. Azért is törött el. Egy ügyes lakatos normális anyagból, abszolút egyéni igényeket is ki tud elégíteni. De ezzel be is fejeztem a hittérítést, hogy a maszek is lehet szép és jobb. ;)
Ha tudom hogy nem tudom szépre megcsinálni, már neki sem állok. Pedig semmiféle lakatos szakmám nincs. Mindig is arra törekedtem hogy a maszek gyárinak tűnjön. Ezért pedig nem adok 30 ezret:
Annyi, hogy hiányzik belőle a kivágott S-betű, de az teljesen felesleges is, mert a platnit rácsavarozzák és le is takarja.
szállitás 1490.
Csak szépérzék és ügyesség kérdése. Az, hogy létezik jó pár gány munka, nem jelenti azt, hogy a házilag készítettek mind csúnyák. Én is magam készítettem és szerintem abszolút vállalható. Egy szép motort bűn elcsúfítani valami mókolással csak azért, hogy "occsó" legyen.
...még,ha ők fizetnék ki a tartó árát sem...
Ahhoz hogy olyan legyen,vagy legalábbis ne legyen sokkal gagyibb,mint a gyári,vigyem el lakatoshoz a motort,ahol majd jól összekaristolják,meg különben sem hagyom ott idegen embereknél.aztán keressek esztergályost az alsó szemekhez,aztán egy marósta felső zártömbhőz utána,még festeni és a végén majd azt veszem észre,hogy szorul rajta a doboz,úgy kell lerángatni.Én még sosem láttam olyat ami úgy működött volna és nézett ki mint a gyári és nem is ismerek erre megbízható szakikat,Ennyi utánajárás alatt megkerestem az árát..de a motort sem hagynám idegeneknél,még,ha ők fizetnék ki az árát sem.
Az lehet, de sose láttam még olyat, ami úgy is nézett volna ki, mint a gyári. Végülis mindent össze lehet gányolni házilag is, csak sose fogja azt tudni, amit tudnia kéne. De legalább olcsó...
Amikor ezeket a számokat látom, mindig szörnyűlködöm. Ezek a tartók pár ezer ft alapanyagból elkészíthetők 3-4 óra lakatosmunkával.
Ezt szerettem volna kérdezni én is?
Info jelleggel kérdezném, hogy ezekre az árakra még jön posta és ha igen akkor kb mennyi? Vagy itthoni átvétellel írtad az árakat?

A másik topikban elírtad az email címedet : Kucifer és nem Lucifer
37490 Ft
K33-hoz való
Sziasztok!keresek 2002-2004-ig gsx600f magyarpapiros vázat!06205052657 köszönöm!
mellik konzol? GIVI topcase tartó 27900, oldalkoffertartó 32800, Kappa topcasetartó 17900, oldalkoffertartó 31 900...
K91 tartó 15.300