Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

160/60,szupersport,olcson.
van... valami elképzelés...?
Pedig passzol a cumid színéhez
Nemtetszik a szine.
Ez tapad mint állat
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata a Bandit benzincsapok nemi életében esetleg? Kérdésem annyi lenne, hogy a csap legalsó eleme ugye egy 90 fokos szögben van, erre dugjuk rá a gumi csövet ami halad a karbikba. Na már a kérdés annyi, hogy az a derékszögű alu csődarab milyen módon van rögzítve a csap furatába? Látszik rajta egy beszúrás, de nekem sem O gyűrű sem egyébb rögzítési dolog nincsen benne és kicsit zavar a dolog, hogy simán erölködés nélkül kiveszem a csapból ezt a részt. Van esetleg tapasztalat ebben valakinek?
Tapados,nagyon.
milyen gumma kéne...?
de van, 165e km van benne :-)
Azért elmondanám, csak hogy vidítsalak, hogy a gtx kurva jó, nekem több is volt meg van is, de közel sem örökéletű. A membrán egy idő után repedezni kezd és pápá szellőzős vízállóság. De addig kurva jó, ezt aláírom
Na ez nagyon meglep! Nem igazán jártam mostanában a Shoxban, de nekem is Manx2 nadrág - kabát kombóm van. 2007-ben vettem és csak az Istentudja hány km és óra van benne. A kabátot motoron kívül is hordom, épp most is az van rajtam. Olyan súlya van, h gyönyör (szeretem a nehéz bőrgúnyákat) Évente kezelem méhviasszal és annyi. Még legalább ennyi időt kinézek belőle. Ma 100k alatt meglenne a szett. Épp a minap ajánlgattam egy kollégának, mert 9 éve remekül szolgál. Rosszul tettem? Ennyire leromlott?
Árú bizományban?
Talán 1 cég 2 garntúrája van nálam,azis csak azért mert egy megszünt cétől jött át.

A legáltalánosabb az azonnal KP,a 2hétre előre utalás.
Ha jó viszony a gyátóval akkor 2-4 hét szállítás után.
Ha leül a forgalom és akarnak lendíteni néhányan beajánlják a 45 napot egy készletre.Ez a bizomány talán 20 éve volt divat ebben a szegmensben.
Magam részéről megint csak a telhetetlen kereskedelmet tudom negatív fényben feltüntetni a fogyasztási cikkek kapcsán. Annak ellenére hogy igen komoly ideje recesszió van a világban, a nyersanyag árak stagnálnak, néha inkább csökkennek, a hozzáadott munka ázsiai "wetshop"-ok produktuma legtöbb esetben (a maradékban is részlegesen)...legolcsóbb tengeri konténeres szállítás a célországokba...

Aztán belép a kereskedelem a képbe, ráteszi a maga szerény pár száz %-os jól "megérdemelt" árrését, vicces-durva fizetési feltételekkel, és nyomott felvásárlási árakkal...Akkor válik elgondolkodtatóvá a dolog, mikor viszonteladók 30-40-50%-os kedvezményeket kapnak, és még így is marad profit a mindenkinek bőséggel...és persze hogy kínálnak minden árszegmensben terméket, hiszen ha nem ők, akkor más...és teljesen mindegy mik adnak el, csak forogjon a készlet, a vásárló meg , ha nem elégedett a minőséggel, majd feljebb lép egy árszintet, azzal is újabb forgalmat biztosítva...és akkor is ez a "árstruktúra", ha netes boltról van szó, ahol szinte minden virtuális...

Ilyenkor nem hat meg a kereskedelem védekező álláspontja, az árukészletben levő tökével, meg az alkalmazotti bérekkel, helységek bérleti, működtetési költségével, mert mint fentebb említettem, nem egy esetben az áru bizományban van ott, és csak az eladás után kell kifizetni a gyártó felé, és akkor is pl 30 napra, vagy minimálbéren dolgoztatott árumozgató, eladók, meg a hitelre épített áruházak, és különböző ügyeskedéssel összehozott bérleti szerzödések... ,de biztos mindezek ellenére megérdemlik a nekik járó vastag profitot amit nekünk kell megfizetni a "kényelemért".
Huhh,óvatosan,lehet ütközük valahol,még egy pár dolog van háta.
Mondjuk gy kipufogófoytonossági hiány,gumit nem találok normálisat.
Az a projekt még vár. Bandittal, ofkóz
Bandittal vagy már úton a jóáras gsxr?
Ide kívánkozik, volt egy használtan vett Shox manx bőrgatyám. Nagyon alkalmi áron jutottam hozzá, akciós lett a hozzávaló dzseki, gondoltam, itt az idő. Úgy kellett megrendelnem, már alig volt készleten, az sem lett jó, cimkével együtt zsírújan eladtam. De...A nadrág minősége rendben volt, sima bőrcucc, bőből, 2 éves volt, én adtam el újan még alkatrészes koromban. De a dzseki....olyan volt, mint a textilből fotelek az RS bútorban. Aztán más ügyből bementem, és az összes alsó kategóriás sajátmárkás cucc ilyen. Amik drágák, azok már persze okésak...úgyhogy vettem egy tizenéves Dainese kombiruhát, azzal térdelem meg idén a kispályákat :D
Ez nem vad kapitalizmus hanem a pénzed reálértéke csökken,amit régen 40-ért vettél azért ma 70-80-at kell kiadni,de mivel most is 40-et adsz érte valamit le kell vinni,és egy cuccnál a legegyszerűbb az anyagon spórolni.
Ha nem akarna mindenki az alsó polc áráért a felső polc kidolgozását,kényelmét,tartósságát elvárni nem csodálkozna.
Kis pénz kis muzsika ahogy a prímás mondaná.

Két dolog megy a kics...tt olcsó amiről mindenki a vevő is meg az eladó is tudja hogy szemétre való meg a kics....tt drága amin mindenhogy látszik az hogy drága,megfogod és látod.
Persze nekünk az épp hogy középkategóriát gondolja mindenki hogy na majd picit többet költök mint a hullagagyi és majd az örökélet meg egy nap...........és nem.
Az annyival jobb hogy nem azonnal esik szét hanem 3 év mulva.
Vadkapitalizmus gondolom mond valamit mindenkinek.Pár éve dobtam ki egy forma csizmát.egyszerű bőr túra csimma,10évesen a kilyukadt gumitalp miatt került végső helyére,a bőr részek épek de a csipzárat már javitani kellett.Van egy hasonló korú mugen racing motorsport bőrkabátom amit használtan vettem tartaléknak,azóta abba megyek motorozni.Kétszer estem benne ezért a vállán meg a hátán könyökén vannak pörsenések,kopott kicsit és a bal könyök protit cseréltem is.pár hete bedobtam egy laza mosó programra,cipőbox azt heló kész a szezonra.Ugyanezt a 40ezres újabb forma sx csimmára nem mondhatom.másfél év után elkezdett szét töredezni a bőr persze gari után.Csak azért nem voltam full ideg mert a lány staffordom kölyök korába megrágta a sarkát.Néha ledöbbenek hogy régen természetes volt hogy minőséget gyártsanak és attól is van jobb persze de mára a jó is rosszabb lett.Nevetséges hogy ha az ember hosszabb távra akar berendezkedni akkor 100-150 ezredest be kell készíteni a tárcába.Nem olcsó buli a motorozás de ez kezd kicsit átlendülni a ló túloldalára,és csodálkoznak amikor teszkós sisakból kell kikanalazni az embert.Nem panaszkodom meg tudom tenni magamért de sokszor van hogy dobok egy hátast a kasszánál
Nekem egy Hein Gericke goretex van. Nem tudok rá rosszat mondani, és teljesen, akármeddig vízálló.
Sokat magyaráztak a -többnyire BMW tulaj- ismerőseim, hogy a gtx így meg úgy, más kategória, egyszer kell megvenni, stb. Nem vagyok krőzus, úgyhogy nem vettem 250 ezerért a boltban, hanem találtam pár alkalommal használtakat, tán 40 ezremben van a gatya meg a dzseki(miután a csizma többször bizonyított). Hát, tényleg más kategória, és nem ázik be. Az BF akito desert cuccom volt, annál érdekes, sokkal vékonyabb, könnyebb, mégis melegebb és komfortosabb. Szerintem bármit érdemes megvenni, ami gtx, a membrán a lényeg benne úgyis.
ami olcsó az szar ami drága az jó. Tömören. Nekem most van egy oxtar csizmám, 40ezres kategória, 20üzemóra alatt elhagytam 1 csatot egy másik meg kiszakadt belőle. Sidi, Gearne, Dainese, Alpinestars....
Olvastam a hsz-eket, nem túl sok a pozitív vélemény.
Prexport tetszik, meg ugye jó lenne tudni Roli hol vette 40e-ért a Pumát...
Kérdés hogy lehet-e találni vízállót 30-50e közötti árkategóriában, amire nem csak rá van írva...
Nem is próbáltam az az igazság