Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy plusz kérdés még: Az akciós ár garivesztéssel, ill. papírmentességgel is jár?
Szevasztok! Banditomból megmaradt egy pár gyújtástrafó.Olcsón odaadom,hátha valakinek pont ez kell.
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Kinek mire lenne szüksége akciós áron...? lehetőségek az árajánlatkéréshez: http://babyzoom.hu/biker-biker...
Ez vállalható?:-) Pedig ez se volt 30.000
Csupaszon ennyi

De a tiéd tényleg még jól is néz ki!
Persze az még azért ide tartozik, hogy divatos, designos - VAGY - hasznos?? Mindig ez a nagy kérdés. Mivel nagy túrára évente TALÁN ha 1x van esélyem - így Én az utóbbi mellett döntöttem. Nálam nem éri meg beruházni (még ha több évre is szól) 100-150.000-ért konzolra meg dobozokra, mikor a példám is mutatja hogy 10-ed árból ugyan azt az eredményt kaphatom meg. Nem divatból motorozom, és nem is divatból van fent. Ellenben mikor eldőlt a motor, akkor a doboztartó és a bukócső megtartotta a gépet és egy darab karc nem lett rajta:-)))
Ezzel maximálisan egyet tudok érteni..... Nekem az egész doboztartó nem volt 3000ft (15x15-ös zártszelvény) és nem 5kg-ot szoktam a dobozokba pakolni, ami szintén gagyi "praktikeres" és 5000ft volt darabja:-))) De 64000km óta még nem szakad le..... Mikor 8 éve megcsináltam mindenki lehurrogot hogy majd szét volt menni, mert gagyi..... de a súlyt is bírja és ha épp 180-al megyek a pályán azt is.... És még ma is ugyan ez van meg.
Bandit fejidom maradvànyok eladòk.15e a két db.Csak tel.smst üzenetet nem nézem.703179083.
Én azt fogok betenni legközelebb, az SA-t.
Biztos jo.Brembo az Brembo.
Brembo fekbetet a bandit elso fektarcsaval kombinalva,tapasztalat vkinek?
Sziasztok! Van egy 9.000 Ft-os akció a Banditosok által is többnyire kedvelt Michelin típusokra, részletek: https://myoffer.moto.michelin....
Jah es egy ismeros szolt hogy elado az 1250-es banditja,fekete,magyar forgalombahelyezesu,30e km.1,1 m.Semmi erdekeltsegem nincs benne,nem hirdeti hahun,adok egy telefonszamot es megalkuszik vele aki szeretne.
Az se erdekel ha raklapszam kapod ingyen.
Raszantam egy 25 mp et es a kauferrt dobta ki az argep ennyiert.Szolj az olcsobbaknak hogy frissitsek a keresoszolgaltatasuksat.
Mivel en megelek karbitisztito nelkul is.
Amugymeg a kethonapig nem szolhstsz hozzam meg nem telt el.
kevés vagy te mint maci sajtba a brumogás ... az öreg bibcsit nézed madárnak ..
https://zsu.hu/webaruhaz/htmls...

ez bárkinek enyi .. én itt 312 ért kaptam ,, de az stc el csábitott és ott 295 ért kapom havi szintem 40 -50 dobozt fujok el
De most épp a szervizzel baszakszok, megjött az új emelőpad, azt köll beüzemelni, meg a satupadokat ilyesmi.. a webshop most pár napra háttérbe szorult...:-D
Van, most húzzák rá a normál meg a mobilos grafikát ... :-)
Bútorgyártótól vegyél ne a postától, örülj, hogy nem volt tele varjúval.
Villany levelet írtam.
Egyszer kaptam a postától 2 db éjjeliszekrényt Zalaegerszegről.
Mindkettőnek mind a 4 sarka törött volt minskettőnek.
Csak baj van a futárokkal mert nemigen törődnek a cuccal.
Nos, én 4-et rendeltem, legutóbb, posta pontra, úgy már egészen megéri, és arra megyek naponta.
Amúgy, jófogáson mostanában eladtam ezt-azt. Mindig úgy küldöm, hogy elutalják az árát, én meg küldöm 50 ezer forintig értékbiztosított csomagban, másnapra, 950 forint felárért. 20 kilóig. Szerintem korrekt, és még sorbanállni sem kell vele, előreveszik, rászkennelnek és kész.
A legolcsóbb netes 435ft+721ft szállítás.1156ft.Csak akkor éri meg ha arra mész.
Ezek a postánál rablók.
Ugyanazt a karbitisztítót használjuk, közvetlen a gyár webshopjából meg 460 bruttó. Plusz szállítás.
Az olcsobbak legtöbbje megutaztatja az árut papíron külföldre.-27%
Ezt van aki megtudja csinálni van aki nem.Nem nyeli be az összeget más mint állam bácsi.
A legtöbben már rég kihaggyák a köztes lépcsőket és közvetlen gyári beszerzés van.
De van még aki nem,vagy mert a gyér nem haggya vagy mert a piac olyan kicsi hogy a gyár nem tököl kétkartonokkal.
És van ahol a termék hiányzik valakinek.
Így lehet olcsó a portéka.
Bár állam bácsi igen szigorú mostanában és egyre jobban figyel.
csak azzért mert van 30 percem ... szerintem ezzeket a doboztartokat is emberek készitik gyárakban sablonon hegesztik és ami nem méret pontos az huladék .. csabunak szerintem igaza van ha ő otthon fillérekből csinál magának egy olyat ami tetszik is neki .. nincs miröl beszélni .
az hogy ez a doboz tartó anyaga pl legyen kappa , givi stb max 10 ezer festékel cak pak az igaz hozzá jön a munkás bére , energia ,szálitás stb max 5 ezer ..
és ugye itt jön be a gyár iparos ..... az ujabb szálitás .... a nagy ker ... a kis ker ... a még kisebb ker ... és lesz ez a termék 70 000 ft

valojában minden ipari , élelmiszer ipari , butor ipari és ipari .. ipari dologal is ez van van a rendszerben egy adag INGYEN élö akik avval takaroznak hogy a piac és a befektettetet töke és hogy ez egy szakma ... szerintem nem EZ EGY be csapás .. persze van tiszteséges kereskedő ,, tiszteséges haszonal .. de nem itt Magyarországon / tiszt a kivét ./

millio példát tudnék fell hozni milyen a Magyar kereskedő ....

pl egy karburátor tisztitot 296 ft ért kapom mint kedvezményezet felhasználo 40 % ... nem kereskedő .. mert neki nagyobb a kedvezménye és ugye ott az ÁFA amit simán nyel be ... ugyan ez a a karbi tisztito a tatai motoros boltban 1400 ft ..-. kérdem én menyi lenne elég a kereskedönek ?? vagy pl vettem a mergára 225/ 45/17 hankkok gumát 4db a lista ára 31000 ft / db akciokba 22- 24 be meg lehet venni .. egy kis demreceni gumisnál pedig 16700 vettem db ját .. szoval ezzért ilyen drága a givi doboz tartó ...