Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak egy maradhat.
Te tenyleg kiakarod pusztitani a vilag osszes kengurujat ?
Na jó és a motor színéhez passzoló egyrészes kengurubőrruháról vélemény?
Nem jo a rovid kar, hosszu kell, minel beljebb tolva hogy nagy erokarral tudd huzni. Nalam ez rengeteget szamit palyan, sokkal kesobb durran be az alkarom.
Ja és kell melegítő,rövid fék,kuplungkar,valami racingos emelő,és hozzá kéne öltöznöm pupos bőrrel a motor színéhez.


Amúgy egy karbiszinkron kénemég.
Már megva a cucc,Csak hozzá kell passzítani,rozsdamentest nem tudom hegeszteni,így jövő héten eltalicskázom futóval a janodobhoz hogy hidalja át azt a 10 centit ami hibádzik az összekötőből.

Még van gumikör pár,de valszeg 180-as slicc lesz,előre beszereztem egy Power slic-et Valami A betűset meg egy menő olvadt brigi tudja fene mit mert nincs ráírva csak az hogy nem való utcára,van még egy D211 de az rázott enyhén és perem mentén szivárgott.
Őket hívtad már? Kerék +kipu
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Próbálom ezt elkerülni.
Már a melegítőt,max a susogósig ejuthatok.
Hát,úgy sose fogok kinézni mint a kupec.
Egy gumimelegítő nem egy ökör ár.
Tudod, nem elég profinak lenni. Annak is kell látszani!
Vegyél gumimelegítő paplant is, anélkül kinéznek még kakucsról is hogy mit keres itt ez az amatőr
Na ezaz hogy ahányan vagytok annyuifélét mondtok oszt egy elasőbálozó meg kapkodja a fejét.

DDT kolléga pár napja:Gumimelegítő témakör.

"Ja. 5x jobban kopik a gumi pláne ha lesz slick, meg majd jól szájra esel a hideg gumival. "
Nyilván nem vagyunk egyformák, meg nem is ugyanazt vettük. A bőrruhát ősszel vettem alig használtan, még nem tudtam kipróbálni. Viszont érzetre a Berik sem jobb. Na majd kiderül, elég olcsón jutottam hozzá, legfeljebb továbbadom.
Velem egyutt 3an vagyunk akik vettek mugen termeket, mind a harman szidjuk a mugen borruhat megfogom es nincs is bor erzese.
Főleg ha megkened előtte FBS-sel.
Ez érdekes, hogy ennyire rossz tapasztalatod van a Mugennel. Van Mugen kabátom meg kesztyűm, egyikkel se volt semmi gond.
Nem fogsz olyan tempot csinalni az elso par korben hogy pofara essel :D felrakod, bemesz 2-3-4kor, lejosz, nezel egy guminyomast utana meg huzhatod mint a meszes.
A mugen csizma meg 60.... Jobban jarsz a dragabbal, hidd el.
Az jó lenne de a bökkenő hogy tudja fene melyik jó.
Van annyi vélemény hogy ha 10 ember megkérdezek 15-féle választ kapok.
Van olyan is csak a mostani termésben hogy ha nem használok melegítőt 5x jobban kopik és pofáraesek mire bemelegítem,van aki aszongya utcán még melegítés nélkül is jobban tapad mint az utcai bármi.
Szal elsőre valami utcai szupersport kéne használtan de az meg ritka 160/60-ban.

Na mindegy,egyenlőre a rajta levő pirelli diablo bár sok minta van rajta de lekerül.Megpróbálom eladni a párat egy 10-esért hátha kell valakinek.
Vágott slick
Annal tapadosabb es olcsobb kene.
ez segít?
Pilot power
Megnéztem, szép, méret is volna, de 71e-t nem szánok rá...
Ha csizma, akkor Sidi Vertigo. Az enyém 7 éves, kb. 60ezer km van benne és csizma lesz még sokáig. Jó, két talpat meg egy cipzárt kért, de ez minimális pénz.