Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha fogja rendesen nincs azzal baj, ne aggódj, de egy kérdést megérne az előző tulaj felé, hogy miért került oda?! Az enyémen (legalábbis ezeken a helyeken) egy sincs, szerintem a Tiéden sem gyárilag vannak ott...
Sziasztok! Ismét egy amatőr kérdésem lenne. Ez így normális a banditoknál, hogy némelyik csavar alatt alátét van? a másik oldalon szintén csak egy-két csavarnál.
sziasztok.valakinél nincs egy 1,2 bandit eladó véletlen? 700 ezer forintig bezárólag.köszi széles utat
Ja, közben megtaláltam és válaszoltam is :)
Látod, pont így néztem ki a fejemből, jobb sarok jobbról a 2. ikon.
Miért, van itt pü?
Küldtem, azért írom le mert nekem is új, hogy itt van pü és gondolom nem mindenki nézi meg.
Esetleg adhatnál egy telszámot és akkor gyorsabb lenne az ügyintézés :) Ígérem nem zaklatlak mindenféle befektetési lehetőségekkel kedden éjszaka :)
Eddig tartott a fahozás és lepakolás, azt hiszem ez (is) elmarad.
Konyvet reproztam, abbol van
Én lassan indulok. A régi Cora (békásmegyer) parkoló mekinél a tali dél körül.
A BMW-s fórumon szentendre-lepence-visegrád-egom-dobogókő útvonal alakul, dél körüli sztendrei talival. Ha neked az jó, akkor tali ott, de ha más ötleted van, arra is nyitott vagyok :)
Hoznom kéne némi fát és utána akár, hova és honnan?
Az ido tűrhető, nekem is már a futon van a motor
Vártam, hogy más lesz a kezdeményező :)) Kb déltől talizhatunk, BMW fórumról is van két jelentkező.
Később is felírhattad volna. Mondjuk itt jó idő van és elvileg a gép is indul.
Könyvből ollóztad? Vagy vmelyik régebbi Motor Revü hátuljáról?
Mivel 1-2-ben írtad, ebből következtettem hogy a környezetvédelmi tilásra gondolsz.
Holnap, pest környéke, egy kis csapatás? Valaki?
Yamahán nem veszi ki,kérdeztem Agot.Arra ez kell:

http://www.off-the-road.de/en/...
Sőt asszem a gipro csak Suzukin veszi ki,és csak a környezetvédelmit,a végseb tiltást sem veszi ki pl crosstourer,kawa 1400,busa.Azért köszi jó lett volna,a gipro kicsit olcsóbb,lenne.......
Sportmotor tuti nem lesz belőle.
Gond nélkül összehozható,sok motoron van amibe raknak P.C.-t busák stb ,enyémben is van Túra és sport mód.Igaz a tiéden nincs fojtás biztos jobban megy,én a fojtást kivetetem,akkor meg már P.C.-T is berakatom,mert ez kb úgy megy mint a 110LE-s levegős GS.A Banditom érezhetően jobban ment,igaz volt benne P.C......Vizes GS-sel sajnos még nem mentem. ...klassz lehet mindenki dicséri.
Amíg garis, nem. De nem tom utána is, hogy lenne-e értelme? Valahogy nem hiányzik belőle a teljesítmény. Egyébként azt se tudom, hogy a változtatható gyújtástérképpel hogy lehetne összehozni?
A yuasám 1 évesen 1 hétig volt 1,5 voltos. Rajtahagytam a markolatfűtést. 8 évesen még egy XJ900-ban muzsikált