Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tiltást a gipro kiveszi.
A P.C.-vel nem tudja kivenni a tiltást.Először tiltás ki aztán,ha kell mehet bele a P.C.Ő mondta,csak még nem válaszolt a tiltás kivételére.BMW-ben nem lesz P.C.?
Mondjuk üresben egyébként se tudna :)
4V-os akksinak nem jósolnék fényes jövőt :) Az már eléggé súlyos mélykisülés. Ha fel is éled, nem lesz már a régi..
Mint a huzat.
Hoztal mar cbr-t gombokert?
Te és a tigrisbukfenc? Na menj a picsbe
A megrogyott kompressziójú motort a pár elektronos aksi is megforgatja
De mekora asznak kell lenni hogy igy belojek,finomhangoljak a karb......bocs adagolot hogy 19 ev ridegtartas utan is ilyet csinaljon?
Magusmesterek ott szöulban na.


Mellesleg a 3 hengeres 4,5 hvonap allas utan a benne doglo soha nem toltott juasa par elektronjatol lazan eletrekelt,az utolso erdobeli majd leharapom a nyelvem akkorat csattant a katyutol az alkapcsom gurulas utan beveagtam a sarokba.Egyszer lemostam nagynyomasuval.

Bassz es elindult,nagy erdem.Mar a mernokoknek hogy megalmodtsk ezt a csodat,es meg allitgatni se kell mestereknek mert megy mint a saffhsusen.
Ez azé' volt mert kikötötted az oldaltámasz kapcsolót és így el tud indulni sebességben.
A minap be akartam melegiteni a rozsdaboglyat,mondom kezigaz felteker,behajolok izzitas es katt,akksi noname auchan,olaj csopog a valtobol,difibol,motorbol,de ez a csori 2;5-es negyedfordulatra beroffen es mivel egyben hagytam el is indult magatol,mondom asztaqxxxx ezek a koreai csodaszakik olyan mesterek hogy magatol megy majd hanyatthomlok bevetodtem a nyitott ajton tigrisbukfenben hogy ne zuzzak le 3 kinglong buszt.
valami hozzá értő lötte be ! ..............csodálkozott Ádám és fel is hivta nyomban tasit!!.. árulja el a titkát ! De tasi nem mondta el hiába barátok .. a tehetségét fiára ... az ifju bence padavánra hadja ..

igy most még vagy 10 évig tekergetni kell Ádám padavanak hogy értse is amit csinál .. egy meszi - meszi galaxisban
A végét is rakd be
Feltettem neki a kérdést,még nem válaszolt.
Így van nekem is.
Köszi.
Érzed Te, hogy így van, azért áll még a legenda is a garázsban :D
Bandit áll vagy 1 hónapja, pár napja mennék egyet, 4V volt új akkuban, feltöltöm, se kép, se hang, főbizti kicsapva. Lamb átjött hibaelhárítani, bizti csere, minden megy, jól tölt, semmi nem szívja az áramot.
De a lényeg: Pöccen a bandit fél fordulatra, nézi, hallgatja....
-AsztakXXXX , én még ilyen szépen járó banditot nem hallottam!
Ja, ezzel én is így vagyok, azér vettem 2 henger es boxert
Akkor nem értem a kérdést :)
Szerintem Neki is:D
Agomotors. Ők forgalmazzák a Power Commandert is, szerintem arra a célra, amit te szeretnél a PC is jó. Ők beszerelik, padon beállítják, user örül :) Nekem is ők tették a PC-t a motorba.
Vedd meg,nekem bejött.Tavaly cseréltem,kifogástalan!
Ott a pont!!!Szerintem hamarosan jönnek a vélemények!