Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát a három másodperc igen látványos :) és 180 után? te magad írtad ,hogy mentél busával és felejthetetlen élmény volt
biztos igazad van! de a két motor még ennek ellenére sem egy ligában játszik.... kardinális különbségek vannak
ezt tudom tanusitani...volt 990es adventure vasam...felszámtottam vele jopárszor a hnp nyugati részét...:)))
nem hagyom természetesen,de meghallgatok mindenkit,aki leirja a tapasztalatát...
azt,h nem akarok 100-110nél gyorsabban közlekedni,de a motoros fíling kell, nem tudok nélküle élni...huszonéve belemártottam a nyelvem az izébe,azota nem tudok szabadulni vele...alattam 130nál nem fog visitani a gép,mert nem megyek annyival..:)
nem vezettem még sem ki sem pedig nagy banditot...
eddig a legnagyobb ccm moci egy goldwing volt...
de volt már sokféle motorom, a profilomban le is irtam mindet.
a gssel is max 100 110zel jártam el...a nagyköbcenti meg nem is kell nekem, nem akarok fölöslegesen többet fizetni a kibaxott államnak meg biztositonak sem ...nekem csak hobbi a motorozás...na meg melobajárás...mert a bkv drága meg retkes meg lassu..
természetesen...nem is kérdés...
Mennel egy kort egy új motorral, raereznel hogy milyen fek meg futomu van alattad es az arokba lokned az oreg gepeket...
Csak halkan jegyezném meg hogy egy szarabbnál szarabb ipari műanyag hulladék motor szervízvideóját sem látam de banditét és a kortársaiét annál többet.
Imadnivalo, turamotorban nem kene. De sportban imadtam, rangatott durrogott csattogott, nem volt olyan steril mint a sor4. Sor4bol csak olyan kene ami legalabb 140loero, az ad is valami elmenyt :D
Fú, én olyannal keveset mentem, de valódi büntinek tűnt :D
a CB1300 szép gép , de nem megy jobban mint a Bandit .....
Nem pofázok ide már be .. mert a magyar motorosok ZÖME ...a faszát méregeti a szarnál szarabb és drágábnál drágább motorjaival ..
kicsit meg mokolojuk az a bálnát ............. azt mindenki el mehet a faszba a bmw -jével meg a mindenféle ipari müanyag huladékjeival a picsába! ÁR /érték.,, kényelem / erő ,, megbizhatoság /alkatrész ár ... arányban az elmult 20 év motorjai szerintem ...........

topp 1. http://www.mbike.com/honda/cb1300/2010

top 2.http://moto.zombdrive.com/yama...

top 3 .http://www.totalmotorcycle.com...
Valtohiba miatt irtam, kis ironiaval :D sv1000-rel motoroztam tizenparezer km-t ismerem a 90fokos vékettot
na most akkor pöcköljem meg a karbikat ? csak akkor muszáj lesz felszereljek egy hátsó doboznak álcázott üzemanyagtankot
Nemcsak tud, szeret is :) Meg a másik, hogy ezt egy csomó motor nem tudja. Kérdezd meg jó lenne tudni topitársat, mi történik a Varaderóval 2000-es fordulat alatt :D A bálna hivatalos mérési adat szerint 60-180 utolsó fokozatban 14.1 sec. Szerintem az nem olyan rossz. A gen 1 Busa és a zx12 tud 11-et. Kíváncsi vagyok, mit mutat majd a 14-es lánckerékkel. ...Remélem a tavaszi találkán legyorsulom vele Szotyit meg Ferit. Majd visszaelőznek a kanyarban :DDDD
Ja, de nem a kicsi :)
Ez az én dumám
Egyebkent most jut eszembe, a minap arrol beszeltetek hogy terepkepes turaenduro. De a ktm-et miert nem sorolta senki ? Terepkepessege annak a legjobb
Abandit pont arrol hires hogy szeret 5.ben alapjaratrol gyorsitani :D
Amugy meg a bking a jeeeeeeee.
Mindenki rajtam kivul.
Najó, de kik a nagymenők?