Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alapvetoen ne hagyd maga a nagymenok altal megvezetni,vedd azt ami tetszik,probalj ki minnel tobbet es csak magadban bizz,nem masnak veszed a motort.
Ezt most honnan veszed? Mit jelent kihasználni szerinted? A naggyal 130-nál pörög alattad 4e-t. A kicsi 10e-t. Vonyít. A nagy bandit és a kis bandit között súlyban alig van eltérés. A nagynál nem kell pörgetni a motort, nyugiban krúzolsz. Márpedig a motort minél jobban pörgeted, annál jobban használódik. Ha nem akarod, nem húzod neki. A nagy motorral lehet nyugisabban is menni, de a kicsivel hőzni kell, hogy menjen. Árban alig van különbség. Teljesítményben sem sok. De nyomatékban nagyon sok.Szóval nem értelek. Próbáltad már bármelyiket? Vagy mire alapozod a véleményedet?
pedig de ,kihasználnád... Összességében sokkal jobb nagy ccm motort vezetni :)

a suzuki egyébként nyomatékosabbnak hat kategórián belüli összehasonlításokban ..
maradj a befecskendezősnél!
1250-nek nagyon jó motorja van és nagyon megbízható,nálam sosem volt semmi gondja,csak tankolnom kellett.
Probald ki mindegyiket es donts az 1250 mellett!
A szurkevazas az mind s1, bordoban volt fekete vaz fekete blokkal s1, de a tobbi feketevazas az mint s2, lehet hogy van atmenet is. De az oraja egyertelmuen elarulja melyik melyik, nem tudom masban mi a kulonbseg.


Az fz6 az egy hegyesebb sportosabb karakterisztikaju motor mint a bandit. Ha lehet a soprunyelek kozt kulonbseget tenni akkor a yamahanak jobb a futomuve es a feke is. Viszont a yamahat kell forgatni.
3szezont motoroztam egyutt egy fz6tal, ebbol ket szezonban karbis hornetem volt, nem sokkal nyult el a fazer, viszont 4literrel el lehet vele motorozni kenyelmesen, ha retkeled sem eszik 6-6,5nel tobbet.
nagy nekem nem kell...nem használnám ki ugysem...
600-650 bőven elég...
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-s_fazer-9290295
és ez?
2008asnak irják...
Az kicsi.A nagyobb olcsóbb.
Bandit. Injektoros. 1250-es. Ennyi :) Annyi pénzért nem kapsz jobb motort.
természetesen..de szerintem annyi melegités elég mig kitolod a mocit az utcára...becsukod a kaput, becsatolod a sisakot meg felhuzod a kesztyűt...
A szurkevazas az nem 07es, az csak a forgalombahelyetes datuma lesz, az szerintem 5os
Némileg mindetérdemes melegíteni.Ez független a keverékképzéstől.
jaja, az nagyon tetszik..pirosas fordszám jelző mutató...narancs háttérfény..szép...jol logikázok,h ez a fazer S2 csak 2007ben volt? hahun nézegetem a gépeket...a 2007es meg 2008as mocikon is egyszer mutatos másszor meg digitális fordszám mérő...picit megzavarodtam...
ez a 2 fekete fazer tetszik...de miért nem egyformák vajon?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-s_fazer_s2-9760348
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-s_fazer-9466763
szerintem sem...
ő azt állitja,h a léghütéses karbisat nem kell percekig melegitgetni,
na mondom mert az injektorosat se nagyon kell...inditás után indulhatsz is, persze nem nyélgázon,de kisfordulaton simán indulhatsz azzal is...
Nincs semmilyen logikus érv miért ne az inyektorost.
ma egy kisebb vita volt kollegámmal...ő még a vaskalapos régimódi..karburátoros motorokra esküszik....1200es régi banditja van...
mondom nekem már ujabb injektoros kellene...
az a baj,h nem ismerem annyira ezeket a sor4 gépeket...igazábol kinézetre mind2 szép ..a fazer meg a bandit is...a fazernek jobban tetszik a müszerfala:)
Fz6 s2 csak ilyen fordulatszammeros van. S1 aminek picit mas az eleje, masabb amuyzeregyseg. Az s2 jobb mert konyebben fel tudod hajtani a tankot, nem akad meg a fejidomban.
Mondtam hogy túl van méretezve az a két bukógomba.
Tudott az meglepetest okozni, haverom lekarcolta az r1200ren mind a ket szelepfedelvedot, na az egy szep latvany volt mentem utana de az svn meg a labtarto kozeleben sem volt az aszfalt nemhogy leerjen barmije is :D
A 650 teljesen problémamentes.
jah,azt nem irtam,h banditbol a 650est ...fazerből meg a 600ast néztem...
banditnál a motorikus részén van valami dolog ,amire figyelni kell...mint pl egy sv650nél, h pl a 2007től gyártottakban már hengerenként dupla gyertya van..ami állitolag jobb...
fazernél pedig nekem még ezek a régebbi hagyományos fordszámmérősek tetszenek...az ujabb digitális már nem...
mint pl ez: https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-s_fazer_s2-9760348
Hámittudomén.
Vanakiszeretikéremszépen.

nekem egyiksem.